ChrisLebenMandel

Chris Leben który od jakiegoś czasu sugerował powrót ze sportowej emerytury, podpisał umowę z konkurencyjną dla UFC organizacją, Bellatorem MMA. Informacje te potwierdził dziś podczas wywiadu na żywo, prezydent Bellatora, Scott Coker. Zanim jednak ten weteran UFC i uczestnik TUF 1 zadebiutuje w nowej organizacji, będzie musiał przejść badania medyczne:

Chris musi przejść pozytywnie wszystkie badania, jeśli to zrobi będzie bić się dla Bellatora. Od początku mówiliśmy że szukamy wszystkich najlepszych wolnych agentów którzy pasują do naszych planów…Mamy świetny skład, budujemy nowe gwiazdy od podstaw, a kiedy mamy możliwość podpisania umowy z wolnymi agentami którzy są w kręgu naszych zainteresowań to po prostu to robimy.

Leben (MMA 22-11) w UFC osiągnął rekord 12 wygranych i 10 porażek. Jego najcenniejsze wygrane to nokaut na Wanderleiu Silvie i poddanie Yoshihiro Akiyamy. Przeszedł na emeryturę w 2013 roku po serii 4 przegranych z rzędu. Dużo mówiło się też o jego kłopotach z alkoholem który skutecznie miał torpedować jego karierę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.