Cień kontuzji nadal kładzie się nad nadchodzącymi galami UFC. Jak podaje Sherdog Antonio Rodrigo Nogueira (MMA 33-7-1, 1 NC, UFC 4-3) nie doszedł jeszcze do pełnej sprawności po operacji kości ramiennej, której musiał się poddać po ostatniej walce z Frankiem Mirem, i nie wystąpi na UFC 149 w Calgary 21 lipca.

Brazylijczyk, który był awizowany jako rywal Cheicka Kongo (MMA 17-7-2, UFC 10-5-1) zastąpi zawodnik Grega Jacksona 27-letni Shawn Jordan (MMA 13-3, UFC 1-0). Były futbolista na uczelni Louisiana State wystąpi po raz drugi w oktagonie choć ma za sobą występy i na Strikeforce i w Bellatorze. 3 Marca w Sydney pokonał Brytyjczyka Oliego Thompsona w swoim debiucie w UFC zatrzymując go uderzeniami w drugiej minucie drugiej rundy. Od początku 2011 roku ciężko bijący Jordan dorobił się bilansu 4-1 walcząc w różnych amerykańskich organizacjach.

Poprzedni artykułRelacja z konkursu PRO FIGHT Ring Girls
Następny artykułSativa Skład: Z ulicy na ring
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.