herring

MMAFanhouse podaje, że Heath Herring (MMA 28-14, UFC 2-3) nie wystąpi na UFC 99, 13 czerwca w Kolonii. Texas Crazy Horse miał się zmierzyć w drugiej najważniejszej walce wieczoru z najciekawszym talentem obecnie w wadze ciężkiej Cainem Velasquezem (MMA 5-0, UFC 3-0), ale z powodu bliżej nieokreślonej choroby nie mógł trenować i wycofał się z pojedynku.

Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że Herringa zastąpi inny prospekt Todd Duffee (MMA 4-0, UFC 0-0), który miał walczyć w Niemczech z Mustaphą Al Turkiem, ale plany pokrzyżował mu powrót CroCopa do UFC. Jednak nie trudno się domyślić że pojedynkiem, który najbardziej zainteresowałby publiczność było by starcie niszczącego kolejnych przeciwników z Velasqueza z ciągle wzbudzającym zainteresowanie fanów Chorwatem.

Rozpiska UFC 99

UPDATE: Brytyjskie MMABay podaje, że przeciwnikiem Velasqueza będzie Francuz Cheick Kongo (MMA 14-4-1, UFC 7-2)

wcześniej nigdy nie podawałem informacji z MMABay, które bardzo często podaje wiele bezsensownych plotek, jednak po pierwsze ostatnio jako pierwsi poinformowali o pojedynku Griffina z Silvą i o powrocie CroCopa do UFC, po za tym są blisko związani z Wolfslair, gdzie Kongo trenuje.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.