Cheick Kongo (30-10-2) kontynuuje świetną serię zwycięstw, którą rozpoczął w czerwcu 2015 roku. Francuz na gali Bellator 216 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Vitaliya Minakova (21-1), odnosząc tym samym ósmą wygraną pod szyldem organizacji Bellator MMA.

43-letni zawodnik po walce śmiało przyznał, że to on powinien być w posiadaniu tytułu mistrzowskiego i proponuje Ryanowi Baderowi (27-5) załatwienie sprawy w sposób „ugodowy”.

Zaprezentowałem się bardzo dobrze i właśnie pokonałem niepokonanego mistrza, Vitaly Minakova. Więc moje pytanie brzmi – gdzie jest mój pas? Ktoś trzyma mój pas. Chcę więc powiedzieć coś, żeby wszystko było jasne: Ryan, gdziekolwiek jesteś, po prostu przyjdź i oddaj mi pas, mogę ci to ułatwić. Jeśli nie, za**bię cię.

„Darth” jest aktualnie w posiadaniu dwóch tytułów mistrzowski. Po zdobyciu pasa w wadze półciężkiej, Bader wystąpił w turnieju kategorii ciężkiej, gdzie w finale potrzebował 35 sekund na znokautowanie Fedora Emelianenko. Aktualnie nie wiadomo, w jakiej wadze kolejny pojedynek stoczy Bader.

Na koniec Kongo powtórzył poprzednie słowa, dając tym samym do zrozumienia, że w żaden sposób nie żartuje i będzie gotowy walczyć z Baderem.

Jestem trochę zmęczony i po prostu sfrustrowany. Dzisiaj Coker powiedział, że jestem pretendentem numer jeden do tytułu mistrzowskiego. Ale cztery lata temu, kiedy nie miałem czasu, tytuł musiał zostać zwakowany. Bader, po prostu przyjdź, proszę, albo naprawdę cię zapie**olę.

https://www.facebook.com/BellatorMMA/videos/1475964209204894/

19 KOMENTARZE

 1. Jakoś zawsze Kongo się dobrze oglądało, albo kogoś zajebał, albo sam padał zajebany. Taki Kongo Zajebongo :v

 2. Jakoś zawsze Kongo się dobrze oglądało, albo kogoś zajebał, albo sam padał zajebany. Taki Kongo Zajebongo :v

  Najebongo w Kongo

 3. Kongo pokonał niepokonanego Minakova z którym kiedyś przegrał… to jest coś.

  Założę się że Bader obsra zbroję i wybierze walke w LHW.

 4. Ja się pytam jakim cudem Minakov był niepokonany? Przecież gość to totalne drewno.

  Popatrz na kim rekord ma zbudowany

 5. czemu Kongo majac 50 lat wyglada lepiej niz 99% polskich kulturystow co cale zycie wpierdalaja sterydy?

  Bo wpierdala dobry towar plus geny:cool: bez kitu sylwetki mozna mu pozazdroscic w tym wieku. Kosa w chuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.