FightersOnly zapowiada pojedynek dwóch kickbokserów Francuza Cheicka Kongo (MMA 13-4-1, UFC 6-2) i Holendra Antoniego Hardonka (MMA 8-4, UFC 4-2) na galę UFC 97: Redemption, 18 kwietnia w Montrealu. Obaj zawodnicy ostatnio sporo wygrywali, Kongo, trenujący z Michaelem Bispingiem i Quintonem Jacksonem w Wolfslair Gym w Liverpoolu, po wyrównanej, lecz przegranej walce z Heathem Herringiem na UFC 82 szybko zdemolował swoich dwóch kolejnych przeciwników Dana Evensena na UFC 87 i Mustaphę Al-Turka na UFC 92. Trenujący pod okiem Ernesto Hoosta Hardonk od czasu przegranej z Frankiem Mirem, zastopował trzech kolejnych przeciwników Colina Robinsona, Eddiego Sancheza i Mike’a Wessella. Pojedynek najprawdopodobniej znajdzie się w pokazywanej na PPV części gali. Rozpiska.

Nowe pojedynki: MMAWeekly informuje o dwóch zmianach w rozpisce UFC 95: Sanchez vs Stevenson, 21 lutego w Londynie. Evan Dunham (MMA 7-0, UFC 0-0) zastąpi kontuzjowanego Davida Barona w pojedynku z Perem Eklundem (MMA 14-3-1, UFC 1-1), a Mike Ciesnolevicz (MMA 16-3, UFC 0-0) powalczy z Neilem Grove (MMA 6-1, UFC 0-0) w zastępstwie Justina McCully’ego.

Bellator FC ogłosił podpisanie kontraktów z czterema kolejnymi zawodnikami: piórkowymi Nickiem Gonzalezem (MMA 14-6) i Joe Soto (MMA 4-0), lekkim Diego Garijo (MMA 3-1), średnim Edwinem Aguilarem (MMA 20-12). Niestety w nowej organizacji nie powalczy War Machine, prawdopodobnie przez jego głupawe wpisy na myspace zdecydowano się go nie zatrudniać.

NewMexicoCombatSports informuje, że mistrz KOTC i niedawny pretendent do tytułu EliteXC w wadze koguciej Abel Cullum (MMA 13-2) weźmie udział w Grand Prix Dream.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.