9 KOMENTARZE

  1. Naprawde mam dylemat na kogo postawic w tej walce. Z jednej strony Kongo – dobra stójka (wręcz bardzo dobra) , umiejętności w parterze raczej nie będą mu przydatne, bo Matt pójdzie z nim na wymianę. Czyja stójka przeważy? Jednego i drugiego lubię, więc tym razem nie postawię na nikogo. (T)KO w obie strony oraz decyzja na któregoś z nich mnie nie zaskoczą. Będzie to tak naprawdę sprawdzian dla Matta, najmocniejszy przeciwnik , jak do tej pory. 

    Btw. Jedna ze stronek daje podobne sznase na decyzję dla obojga, zero szans na poddanie i  większe szanse na wygraną przez KO dla Matta. Zobaczymy w sobotę.

  2. Kongo był blisko KO w ostatniej walce z mocno średnim Barrym, więc pewnie teraz zaliczy deski…

  3. Oj tak, to najtrudniejszy sprawdzian dla Matta. Szansę mniej więcej równe, chodź bardziej spodziewałbym się zwycięstwa Mitrione.

  4. Jak dla mnie to Kongo jest zdecydowanym faworytem…

    Przewaga w stójce w 1rd dzięki zasięgowi i doświadczeniu a jeżeli Mitrione będzie robił mu tam problemy to go obali i obije w parterze(tak jak już to pare razy robił).

  5. Jak czesem ogladam walki Kongo to az zal ze parter z dolu ma tak kiepski.

  6. Mittirione całkiem skutecznie wspina na coraz wyższe szczeble ale.. Kongo ma duży potencjał, jak „uwolni” go nieco więcej myślę, że zawojuje

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.