Fot Dave Mandel Sherdog.com

Obaj zawodnicy Chute Boxe, którzy wystąpią dzisiaj na gali UFC Fight Night 98 nie zdołali zrobić wagi przed swoimi pojedynkami. Zarówno Felipe Arantes jak i Charles Oliveira nie wywiązali się z zapisów kontraktowych.

Arantes ważył 2 funty za dużo przed pojedynkiem z Erikiem Perezem, za to Oliveira wszedł na wagę z aż 9 funtami nadwyżki. W oświadczeniu, które wydało Chute Boxe, Brazylijczycy obwinili za całą sytuację wysokość nad poziomem morza. Przypomnijmy, że Mexico City, w którym odbywa się gala leży około 2.25 km n.p.m.

Nasz reprezentant, Charles Oliveira, został poinformowany o walce 3 tygodnie temu. Nawet z tak krótkim wyprzedzeniem, zawodnik zaakceptował wyzwanie, aby reprezentować Brazylię w UFC. Jego kariera została ostatnio nieco zwolniona przez przegraną z Anthonym Pettisem. Teraz wysokość, na której leży Mexico City nie pozwoliła mu na zrobienie wagi. Mimo to, „do Bronx” jest bardzo zmotywowany, aby dać fanom wspaniałą walkę.

Arantes odczuwał silne skurcze w nodze. Do tego zawodnik nie jest przyzwyczajony do występów w takim klimacie. To nie pozwoliło mu na dalsze cięcie wagi, które zaczęliśmy już w Brazylii. Pomimo problemów, „Sertanejo” czuje się dobrze, zregenerował się i jego walka jest potwierdzona. Mamy nadzieję, że przedłuży swoją serię zwycięstw.

32 KOMENTARZE

 1. Bartek sobie znowu jaja robi z biednych Brazylijczyków. Od razu zaznaczę: to ja nie mówię te wszystkie rzeczy. #NieZabijajPosłańca

  :mamed:

 2. baju

  Bartek sobie znowu jaja robi z biednych Brazylijczyków. Od razu zaznaczę: to ja nie mówię te wszystkie rzeczy. #NieZabijajPosłańca

  :mamed:

  Kawał z niego skurczybyka

 3. qFel

  Kiedyś, kiedyś zrobiłem coś takiego:
  [​IMG]
  Dobre, nie?

  Ciekaw jestem kiedy po raz pierwszy użyłem tego hasztaga. Muszę poszukać.

 4. maras

  Kraków – 188-383 m. nad poziomem morza. Już wiem dlaczego jestem gruby :awesome:

  Poznań leży chyba na depresyjnych terenach. To by tłumaczyło moje 60 kilo:joe:

 5. Arlovski

  Poznań leży chyba na depresyjnych terenach. To by tłumaczyło moje 60 kilo:joe:

  To nieźle dobijasz kg do tej ciężkiej. :wtf2:

 6. I nareszcie sie wyjasnilo… od 10 lat sie zastanawiam a tu masz … przytylem od chodzenia po gorach:(

 7. :nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:

 8. TYTUS

  :nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:

  [​IMG]

 9. Moge to zrozumiec jesli sama aklimatyzacja powinna trwac 3tygodnie a De Bronx wtedy sie dopiero dowiedzial o walce moglo mu to przeszkodzic w zrobieniu wagi tym bardziej ze mial juz Charles problemy ze zrobieniem wagi w przeszlosci.

 10. crt14

  [​IMG]

  :śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech:

 11. #Favela Logic

  Po co kurwiu jeden z drugim bierzecie te walki jak nie potraficie się dostosować do takiej sytuacji :no no::no no:

 12. Powinni dawać za to jakieś sensowne kary bo coraz więcej zawodników ma w dupie robienie wagi

 13. To ma sens. Od wizyty w Tatrach parę lat temu moja waga systematycznie wzrasta, nie ważne co robię. Nie pomaga ani brak treningów, ani brak diety, ani praca zmianowa i kompletne rozregulowanie i zaburzenie pory i częstotliwości posiłków. No nie było sposobu by to zatrzymać, ale teraz przynajmniej znam przyczynę

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.