Sonnen

Sporo mówiło się w ostatnim czasie o powrocie największego „bad guy’a” w MMA – Chaela Sonnena, który zaczął być ponownie testowany przez USADA. Amerykanin znany jest ze swojego ciętego języka oraz nie oszczędzania rywali w utarczkach słownych przed walką. Można nawet wysnuć wnioski, że to dzięki niemu Anderson Silva stał się tak wielką gwiazdą, jaką jest dzisiaj. Na swoim Facebook’u Chael opublikował zdjęcie mówiące, iż szacunek nigdy nie sprzedał żadnego biletu.

Ostatnio pojawiły się również plotki o potencjalnym starciu w kategorii średniej właśnie Amerykanina z inną kontrowersyjną postacią w świecie MMA, Nickiem Diazem. Jak myślicie, czy w ogóle możliwy jest powrót Sonnena do oktagonu?

Publiée par Chael Sonnen sur Mercredi 10 août 2016

42 KOMENTARZE

 1. AMERICAN GANGSTER.

  Dawać go na Andersona jeszcze raz. Co z tego, że 0-2, chcę ten trash posłuchać!

 2. Nigdy nie zapomnę historii o braciach Nogueira, którzy po przylocie do stanów chcieli karmić autobus marchewką:cryme:

 3. Nigdy nie zapomnę historii o braciach Nogueira, którzy po przylocie do stanów chcieli karmić autobus marchewką:cryme:

 4. Emeryci zobaczyli, że za jeden cut z ppv można zgarnąć teraz więcej niż oni przez całą swoją karierę i wracają na potęgę. UFC jeszcze ich do tego zachęca zestawiając walki typu Bisping – Henderson. To już nie będzie niestety to samo, nie tylko sportowo, ale i trasztokowo.

 5. To już nie będzie niestety to samo, nie tylko sportowo, ale i trasztokowo.

  Ale masz świadomość, że napisałeś to w temacie o gościu, który trashtalk dla MMA i UFC odkrył, i jest tegoż trasztoku niedoścignionym wzorem? :mamed:

 6. Ale masz świadomość, że napisałeś to w temacie o gościu, który trashtalk dla MMA i UFC odkrył, i jest tegoż trasztoku niedoścignionym wzorem? :mamed:

  Koledze chyba chodziło o to, że kiedyś ludzie chociaż wierzyli że swój trasztok jest w stanie poprzeć sportowo. Teraz to po prostu czysta kpina dla pieniędzy.

 7. Można nawet wysnuć wnioski, że to dzięki niemu Anderson Silva stał się tak wielką gwiazdą, jaką jest dzisiaj.

  Naprawdę? Co najmniej kontrowersyjna teza, zaraz dojdziemy do tego, że przed walkami z Sonnenem to był jakiś no name z Brazylii:???:

 8. Naprawdę? Co najmniej kontrowersyjna teza, zaraz dojdziemy do tego, że przed walkami z Sonnenem to był jakiś no name z Brazylii:???:

  Wiele głosów takich słyszałem, walki z Maią czy Leitesem w tamtym czasie były dosyć… Dziwne. Chael dał "popchnięcie" Silvie do stania się jedną z największych gwiazd w MMA, dla mnie trochę tak było.

 9. Spoko, ale obawiam się, że przy obecnej polityce antydopingowej, Sonnen bez TRT  jest nikim.

  Kiedyś też szału nie było. Jego największy sukces to prawie wygrana z Silvą. Tylko, że wtedy poziomem teścia mógł obdzielić 17 chłopa:DC:

 10. Spoko, ale obawiam się, że przy obecnej polityce antydopingowej, Sonnen bez TRT  jest nikim.

  Jest żywą legendą tego sportu. Każdy z Nas, a nawet wszyscy razem wzięci z tego forum, przy takim Sonnenie to jesteśmy co najwyżej na poziomie śladu buta tego "Krzykacza".

 11. Jest żywą legendą tego sportu. Każdy z Nas, a nawet wszyscy razem wzięci z tego forum, przy takim Sonnenie to jesteśmy co najwyżej na poziomie śladu buta tego "Krzykacza".

  A co on wy tym sporcie takiego osiągnął, że zasługuje na legendę?

 12. Przeciez on nawet kurwa nie byl przecietny… Mam nadzieje ze jednak nie wroci a jak jednak wroci to oby dostal ostry wpierdol nawet od jakiegos slabiaka:evil:

 13. "Amerykanin znany jest ze swojego ciętego języka oraz nie oszczędzania rywali w utarczkach słownych przed walką"

  Przynajmniej oszczędza ich w walce; bo z jego stylem rywal może dostać co najwyżej odleżyn  ;D

 14. Przeciez on nawet kurwa nie byl przecietny… Mam nadzieje ze jednak nie wroci a jak jednak wroci to oby dostal ostry wpierdol nawet od jakiegos slabiaka:evil:

  to jest straszne pierdolenie i deprecjonowanie zwyciest sonnena, wygrywal swoje walki na tamten czas z bardzo dobrymi zawodnikami, filho, marquardt, okami, stann, bisping

 15. Smutna prawda: ten ,,przeciętny" Sonnen mógłby znaleźć godnego polskiego przeciwnika w obojętnie jakiej kategorii wagowej? Teraz bo z w formie jak z Okami to na pewno nie…

  Narkun, Błachowicz, Materla, Grabowski unikają jego obaleń?

  Nie chce hejtować polskich zawodników, ale dobrze pamiętam kiedy ,,w modzie" był Jewtuszko, Grabowski, Błachowicz, a Mamed to już w ogóle Bóg MMA.

  Szkoda patrzeć co spotka Helda jeśli przejdzie do UFC.

  Nie każdy to Jon Jones, który może unikać porażek.

 16. to starcie jest po chuju głupie i mam nadzieje, ze do niego nie dojdzie.

  Po primo nie bedzie zadnego trash talku, bo oni się lubią ( czy to nie Chael mocno sie angazowal w tą kampanie z petycją do bialego domu ? )

  po drugie primo to będzie 25 minut nudnego przeleżenia na Diazie i wygrana Sonnena na punkty. Pozniej Nick dostaje 3 letniego bana za wykrytą w organizmie marihuanie i tyle go widzielismy.

  Diaz vs Lawler 2, kto by nie chciał tego zobaczyć !!?? obejrzalem juz setki walk i malo ktora juz rozpala moją wyobraźnie ale jakby mialo dosc do walki Robbiego z Nickiem to bym chyba z miesiąc przed już o niej myslal kazdego dnia.

  Diaz jest gwiazdą i powinni go wykorzystywać do marketingowych, efektownych walk. Sonnen moglby trzeci raz walczyc z Andersonem albo Belfortem, whateva

 17. to jest straszne pierdolenie i deprecjonowanie zwyciest sonnena, wygrywal swoje walki na tamten czas z bardzo dobrymi zawodnikami, filho, marquardt, okami, stann, bisping

  Przecież przez 4,5 rundy robił co chciał z Andersonem no kurwa. Gadanie takich pierdół, że on jest nawet nie przeciętny to kwalifkuje się tylko pod:

 18. Przecież przez 4,5 rundy robił co chciał z Andersonem no kurwa. Gadanie takich pierdół, że on jest nawet nie przeciętny to kwalifkuje się tylko pod:

  Pomijając jak pod koniec walki frajersko dał się złapać w ten trójkąt (to akurat nic nowego u niego), to nawet jakby wygrał to wynik walki zostałby zmieniony, bo w czasie walki miał kosmicznie podniesiony poziom teścia. Do tego Pajunk wszedł do walki z złamanym żebrem, co było dobrze widać po jego dyspozycji.

  Oczywiście, że był to wysokiej klasy zawodnik, ale nigdy nic wielkiego nie osiągnął.

 19. Pomijając jak pod koniec walki frajersko dał się złapać w ten trójkąt (to akurat nic nowego u niego), to nawet jakby wygrał to wynik walki zostałby zmieniony, bo w czasie walki miał kosmicznie podniesiony poziom teścia. Do tego Pajunk wszedł do walki z złamanym żebrem, co było dobrze widać po jego dyspozycji.

  Oczywiście, że był to wysokiej klasy zawodnik, ale nigdy nic wielkiego nie osiągnął.

  w tym sporcie wiekszosc wybijajacych sie zawodnikow nic nie osiaga takim tokiem rozumowania, bo nigdy nie zdobyli mistrza. zreszta kogo to interesuje, jaki mial poziom tescia. to mamy teraz powiedziec, ze lesnar nie wygral z huntem, bo mu wynik zmienia za to, ze go zlapali?

 20. Panowie @Gaara i @Mojso bez spinki to jest moje zdanie i tyle. Po prostu mam przed oczami jego porazki i one bardziej mi utkwily w pamieci niz wygrane z zawodnikami o ktorych pisaliscie. Dla Was np Conor jest cipka bo go Diaz poddal a dla mnie Sonnen byl w ostatnim czasie chujowy i tyle. Tym bardziej teraz jak wroci to lepszy nie bedzie. No i wiadomo bez swojego magicznego paliwa to moze go polozyc podmuch na hali a nie cios przeciwnika…

 21. w tym sporcie wiekszosc wybijajacych sie zawodnikow nic nie osiaga takim tokiem rozumowania, bo nigdy nie zdobyli mistrza. zreszta kogo to interesuje, jaki mial poziom tescia. to mamy teraz powiedziec, ze lesnar nie wygral z huntem, bo mu wynik zmienia za to, ze go zlapali?

  Jakieś dziwne wnioski wyciągasz z mojej wypowiedzi.

  Napisałem, że Sonnen to bardzo dobry zawodnik, ale nie osiągnął nic WIELKIEGO (nie NIC). Nie zgadzasz się z tym?

  Odniosłem się do konkretnej walki z Silvą, w której Brazylijczyk miał załamanego żebro, a Sonnen w trakcie walki poziom teścia 17 krotnie wyższy nic normalny facet. Może dla Ciebie takie fakty nie mają znaczenia, dla wielu mają.

  Pomiędzy Lesnarem, a Sonnenem jest zasadnicza różnica, ten pierwszy wygrał swoją walkę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.