20131115052612_5D3_0460

Były pretendent do mistrzowskiego pasa, Chael Sonnen na swoim profilu ogłosił, że próbki które 2 tygodnie temu pobrała od niego USADA okazały się „praktycznie czyste”.

Sonnen kilka dni temu warunkował swój powrót do MMA pomyślnym przejściem testów antydopingowych:

Muszę przejść ten pierwszy test. On nadal tam jest i ja muszę go przejść. Jeśli go przejdę, jeśli przejdę je wszystkie (to wrócę do oktagonu). Muszę wiedzieć, że nie ma niczego nielegalnego w moim organizmie i to byłby pierwszy krok (ku powrotowi).

Oznacza to, że w najbliższych miesiącach możemy się spodziewać powrotu 39-letniego „Gangstera” ze sportowej emerytury na której przebywa od 2014 roku.

13 KOMENTARZE

  1. Jak to "praktycznie" ? :DC:

    Poza 40 – krotnym przekroczeniem dopuszczalnego poziomu tescia wszystko jest ok.

  2. A niech se będzie. Zawsze jakieś tam ciekawe nazwisko na gali. Ale sportowo nie jest w stanie zaoferować niczego ciekawego.

  3. Znając życie zrobią trylogie z Andersonem, tylko po co.

    Pierwsz obrona pasa przez Hendo bedzie z Sonnenem (po tym jak zabije Michała). Chael zdobywa pas i broni go przeciwko Andersonowi ale Pajak odbiera co swoje 😉

  4. Jedyny szacunek czuje do pająków u mnie w domu, bo ten co teraz biega w klatce i udaje, że unika ciosów przyjmując 80% na mordę albo ma płatne za leżakowanie jest skończony.

    A co do Sonnena i jego walecznością do pierwszego mocniejszego pacnięcia niech chociaż pośmieszkuje na konferencjach bo szkoda czasu na coś innego, pozdrawiam cieplutko.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.