Chael Sonnen wraca do MMA? Według jego menadżera, jest to bardzo prawdopodobne. Oto co Mike Roberts miał do powiedzenia w telewizji FOX Sports:

Mój biznesowy wspólnik ma na ten temat inny punkt widzenia. Jeśli spytacie Jeffa Meyera, odpowie wam, że uważa, iż Chael nie zawalczy ponownie. Ja natomiast z całą pewnością wierzę, że Chael zawalczy.

Sonnen przeszedł na emeryturę w 2014 roku, miesiąc zanim został zawieszony na dwa lata przez komisję sportową stanu Nevada, za liczne wpadki z dopingiem w roli głównej. Sonnen nie tylko nie przeszedł pomyślnie badań po pierwszej walce z Andersonem Silvą, ale również dwukrotnie wpadł na niezapowiedzianych testach „poza zawodami”. W rezultacie został nie tylko zwolniony z UFC, ale również z programu UFC Tonight. Chael związał się jednak z organizacją WSOF, która przyjęła go na stanowisko komentatora oraz zaczął prowadzić swój podcast „You’re Welcome”. Mimo wszystko Roberts uważa, że „Amerykański Gangster” tęskni za rywalizacją sportową:

Nie sądzę, że będzie bezczynnie siedział robiąc to co robi. Największym powodem tego stanu rzeczy jest to, że Chael ceni sobie rywalizację sportową jak nikt inny. Wiem to z całą pewnością, że tęskni za rywalizowaniem z innymi. Ceni to bardziej od pieniędzy, bardziej od czegokolwiek, a zarabia teraz całkiem niezłe pieniądze robiąc to co robi. Jednak nie wypełnia to do końca pustki, którą może zapełnić uczucie walki i rywalizacji. Czuję, że on za tym tęskni ponieważ ciągle wydzwania do mnie, bym załatwił mu jakąkolwiek rywalizację sportową. To może być cokolwiek, walka zapaśnicza czy nawet pojedynek bokserski, który sprawdziłby jego umiejętności w tej płaszczyźnie. Więc by odpowiedzieć na twoje pytanie, gdybym był hazardzistą – którym zresztą jestem – sądzę, że zobaczymy powrót „Amerykańskiego Gangstera” w 2016 roku.

12 KOMENTARZE

  1. Mi brakuje jego wypowiedzi po walkach, które były tak barwne, że słuchało się je po kilka razy

    Wiadomo, jeśli wróci to tylko dla kasy. Co nie zmienia faktu, że zobaczyłbym Chaela ponownie w klatce

    Jedna z moich ulubionych

  2. czy tylko ja zauważyłem jędrne i duże piersi Pani Tate?

    Chyba tak Pyton2005 chociaż teraz też zwróciłem uwagę na "nie" heheh

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.