Chael Sonnen wraca do MMA? Według jego menadżera, jest to bardzo prawdopodobne. Oto co Mike Roberts miał do powiedzenia w telewizji FOX Sports:

Mój biznesowy wspólnik ma na ten temat inny punkt widzenia. Jeśli spytacie Jeffa Meyera, odpowie wam, że uważa, iż Chael nie zawalczy ponownie. Ja natomiast z całą pewnością wierzę, że Chael zawalczy.

Sonnen przeszedł na emeryturę w 2014 roku, miesiąc zanim został zawieszony na dwa lata przez komisję sportową stanu Nevada, za liczne wpadki z dopingiem w roli głównej. Sonnen nie tylko nie przeszedł pomyślnie badań po pierwszej walce z Andersonem Silvą, ale również dwukrotnie wpadł na niezapowiedzianych testach „poza zawodami”. W rezultacie został nie tylko zwolniony z UFC, ale również z programu UFC Tonight. Chael związał się jednak z organizacją WSOF, która przyjęła go na stanowisko komentatora oraz zaczął prowadzić swój podcast „You’re Welcome”. Mimo wszystko Roberts uważa, że „Amerykański Gangster” tęskni za rywalizacją sportową:

Nie sądzę, że będzie bezczynnie siedział robiąc to co robi. Największym powodem tego stanu rzeczy jest to, że Chael ceni sobie rywalizację sportową jak nikt inny. Wiem to z całą pewnością, że tęskni za rywalizowaniem z innymi. Ceni to bardziej od pieniędzy, bardziej od czegokolwiek, a zarabia teraz całkiem niezłe pieniądze robiąc to co robi. Jednak nie wypełnia to do końca pustki, którą może zapełnić uczucie walki i rywalizacji. Czuję, że on za tym tęskni ponieważ ciągle wydzwania do mnie, bym załatwił mu jakąkolwiek rywalizację sportową. To może być cokolwiek, walka zapaśnicza czy nawet pojedynek bokserski, który sprawdziłby jego umiejętności w tej płaszczyźnie. Więc by odpowiedzieć na twoje pytanie, gdybym był hazardzistą – którym zresztą jestem – sądzę, że zobaczymy powrót „Amerykańskiego Gangstera” w 2016 roku.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Ja bym chętnie zobaczył Sonnena w Japonii z kimś innym o uznanym nazwisku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.