chael sonnen_nsac

Chael Sonnen powrócił z emerytury, aby zawalczyć w organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera, Bellator MMA. Wszyscy pamiętamy o problemach z dopingiem jakie miał w przeszłości Sonnen. Przez lata zaliczył on kilka wpadek dopingowych. Teraz, w nowej federacji, Amerykanin będzie musiał bardzo uważać, aby znowu nie zostać złapanym na zażywaniu niedozwolonych substancji. Jeśli tak się stanie, czekają go ogromne kary finansowe.

Nie lubię o tym wspominać, to dla mnie zawstydzające. Przekroczyłem granicę. Byłem zawieszony przez długi czas. Zostałem ukarany. Teraz nie popełnię już tego błędu.

Jeśli zaliczę wpadkę dopingową w Bellatorze, będzie mnie to kosztować całą gażę – 500 tysięcy dolarów.

W przeszłości za wpadki dopingowe Sonnen był zawieszony na 2 lata, musiał również zwrócić pieniądze komisji za testy oraz za koszty skojarzone z prowadzeniem całego procesu.

Teraz, podczas swojej kariery w Bellatorze, nie dość, że Sonnen będzie musiał zapłacić 500 tysięcy dolarów organizacji, poniesie on również koszty całego procesu od strony komisji.

To wszystko jest na papierze. Wiem, że to nie jest dla was ważne jak czysty test, ale to naprawdę pokazuje jak poważnie do tego podchodzę. Przeczytałem cały kontrakt i jestem świadomy co podpisałem. 500 tysięcy dolarów kary, a to jeszcze przed rozliczaniem się z komisją.

15 KOMENTARZE

 1. Dobrze, że w KSW nie ma kontroli antydopingowych. K&L to dobrzy ludzie, mogliby zarobić na grzywnach od szprycowników, a mimo to nie robią tego:mamed:

 2. Tuba medialna Bellatora będzie dla Sonnena zdecydowanie zbyt mała, mistrz będzie się męczył.

 3. Słabo żeś to przetłumaczył. Zapis jest taki, że w razie wpadki oddaje całą pensje za walkę + 500 tysięcy.

 4. maras

  W KSW dostały 800 tysięcy. KSW > Bellator :mamed:

  Ale złoty a nei dolców 😀 :mamed:

 5. Ciekawy zapis w umowie. UFC mając taki rygorystyczny program testów powinno też coś takiego wprowadzić to może koksiarze się zastanowią zanim coś wezmą, patrz przykład Brocka. Wtedy pan Lesnar musiał by oddać swoją wypłatę o co wnioskował Hunt, ale chyba nic z tego nie wyjdzie skoro nie było tego w kontrakcie.

 6. Kraver

  Ciekawy zapis w umowie. UFC mając taki rygorystyczny program testów powinno też coś takiego wprowadzić to może koksiarze się zastanowią zanim coś wezmą, patrz przykład Brocka. Wtedy pan Lesnar musiał by oddać swoją wypłatę o co wnioskował Hunt, ale chyba nic z tego nie wyjdzie skoro nie było tego w kontrakcie.

  To by nie podpisal kontraktu i UFC by na tym stracilo. 🙂

 7. zapomnieli dopisac, ze ta kare przejmuje chael i jeszcze bellator bedzie musial mu kare zaplacic za to, ze go zlapali. The ruler`s back!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.