Bellator MMA wróci do Nowego Jorku latem tego roku. MMAjunkie potwierdziło z zawodnikami, iż organizacja planuje już pierwsze zestawienie na tej gali. Mają wtedy zmierzyć się ze sobą Lyoto Machida oraz Chael Sonnen.

Machida (25-8 MMA) to były mistrz kategorii półciężkiej UFC. Wróci on do tej dywizji po raz pierwszy od sierpnia 2013 roku. Po 25 występach w UFC Brazylijczyk zdecydował się na podpisanie kontraktu z Bellator MMA. W debiucie wygrał on z Rafaelem Carvalho przez niejednogłośną decyzję sędziowską.

Sonnen (30-16-1 MMA) wróci do dywizji półciężkiej po przygodzie w kategorii do 120 kilogramów. W półfinale turnieju w kategorii ciężkiej przegrał on z legendą MMA, Fedorem Emelianenko. Zawodnik w swojej karierze mierzył się z m.in. Jonem Jonesem czy Andersonem Silvą.

Gala miałaby odbyć się w czerwcu. Będzie to drugie wydarzenie w Nowym Jorku organizowane przez Bellator MMA.

8 KOMENTARZE

  1. Dziwne, że do tej pory nie spotkali się w oktagonie. Trochę za późno, ale pewnie i tak będzie dobra bitka.

  2. Dziwne, że do tej pory nie spotkali się w oktagonie. Trochę za późno, ale pewnie i tak będzie dobra bitka.

    Dobra bitka? No kurwa prosze Cie…

  3. Dobra bitka? No kurwa prosze Cie…

    A dlaczego nie? Machida powinien ogarnąć, nie jest odpadem. Sonnen to już jak wiatr zawieje, ale w dalszym ciągu może coś ugrać. Ja patrzę z perspektywy Bellatora i to jakie oni dają pojedynki.

  4. A dlaczego nie? Machida powinien ogarnąć, nie jest odpadem. Sonnen to już jak wiatr zawieje, ale w dalszym ciągu może coś ugrać. Ja patrzę z perspektywy Bellatora i to jakie oni dają pojedynki.

    Przecież oni są  gwarantem nudnej walki,Machida próbuje wygrać w stójce nie zadając ciosów a Sonnen przeleżeć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.