W klipach promujących galę UFC 193, Ronda Rousey nazywa Holly Holm najbardziej utytułowaną bokserką w całym MMA. Chael Sonnen jest jednak innego zdania. Były pretendent do tytułu, w programie The MMA Hour, wypowiedział się na temat Holm:

To bardzo miła dziewczyna. Nigdy nie poznałem Holly, ale ma olbrzymią reputację. Ludzie ją kochają. Oni nie mówią „Ona jest w porządku”, oni ciągle powtarzają jaka z Holly świetna koleżanka z maty i jaka z niej jest wspaniała osoba. Chcę by to było jasne zanim zacznę rzucać kamieniami w jej stronę. Ona mówi, że jest 17-krotną mistrzynią świata. Ja ci powiem jako analityk, że ona nie ma żadnych tytułów mistrza świata. Te tytuły nie mają żadnej wartości. Na jej obronę jednak powiem że, jeśli uczestniczy w wydarzeniu, które promotor nazwał „walką o mistrzostwo świata” i założył pas wokół niej, uważam, że ma prawo by to umieścić w CV (…) Wiesz jak działają prawdziwe mistrzostwa świata? Musisz przejść standardy jakie są choćby na Igrzyskach Olimpijskich. Bierzesz całą planetę, bierzesz każdego, kto jest chętny i pozwalasz im uczestniczyć w turnieju i walczyć w drabince, aż zostaje jeden człowiek i to jest ta osoba, która zasługuje na złoty medal.

To nigdy nie zdarzyło się w tych 17 mistrzostwach. Ona się pojawiła na jakiejś gali, promotor potrzebował walki wieczoru, więc nazwał taki main event walką o mistrzostwo świata. To nie jest atak w stronę Holm, ale tak właśnie było. Nie będę siedział z założonymi rekami jako analityk i nazywał ją mistrzynią świata. Jeśli pokona Rondę Rousey, wtedy będzie mistrzynią świata.

Holm jest mistrzynią trzech dywizji z tytułami takich organizacji jak WBF, WBO oraz WBA. Dwukrotnie zdobyła też tytuł bokserki roku magazynu Ring. Dla Sonnena to jednak nic nie znaczy i według niego, Holly nie ma żadnych szans z Rondą – w żadnej płaszczyźnie:

Znowuż, Holly ma umiejętności. Słyszało się już pojęcie, że posiada ‚postawę stójkową’, ale ona nie jest zbyt dobra w uderzaniu. Te mistrzostwa w boksie, one nie są prawdziwe. Nie jestem pewny czy Holly wyboksowałaby Rondę. Zdecydowanie też nie będzie lepsza w płaszczyźnie grapplingowej. Życzę jej jednak jak najlepiej.

63 KOMENTARZE

 1. Dobrze gada. Poza tym ja pierwszy pisałem, że stójka Holly Holm jest słaba. Dzięki Chael, że mnie poparłeś :lol:.

  Z lipca:

  "Holm ma dosyć "słabą" stójkę. Owszem, brzmi to trochę dziwnie zważywszy na to, że wygrała 18 razy mistrzostwo świata w boksie i raz kickboxingu, ale to tylko pokazuje na jak żenującym poziomie jest żeński zawodowy sport. Jej stójka jest solidna, ale tylko w kilku aspektach. Bardzo dobrze czuje dystans, świetnie pracuje na nogach oraz zadaje sporo ciosów. Jednak nadal całościowo prezentuje się mizernie. Na potwierdzenie moich słów proszę, oto statystyki: w walce z Raquel Pennington zadała 210 ciosów… z czego doszło zaledwie 44 znaczących uderzeń i 48 licząc ogólnie. No ludzie! To jest mistrzyni świata w boksie? To jest ta słynna stójka Holm? Dla kontrastu, jej przeciwniczka, 38-letnia grapplerka w ostatnim boju zadała 221 ciosów z czego doszło 85! Skuteczność w ciosach wygląda następująco:

  Holm 20 %

  Reneau: 38 %

  Holly to straszna "pykaczka". Pyka tymi ciosami, a większość w powietrze lub na rękawice rywalek. Zero, kompletnie zero "power punchy". To jest zawodniczka, która idzie po decyzje."

  Zgadzam się w 100 % z Sonnenem. Moim zdaniem nawet w stójce nie będzie zagrożeniem dla Rondy.

 2. Zgadzam się w 100 % z Sonnenem. Moim zdaniem nawet w stójce nie będzie zagrożeniem dla Rondy.

  Jakiś zakład? Może o funkcję moderatora Cohones..?

 3. Tutaj ma racje – te tytuły i pasy Holm nie mają żadnej wartości. Tzn jakąś tam mają, surowca.

  Ale Conor nie ma racji, że pasy UFC nie mają wartości. Poza tym który zdobył z Mendesem.

 4. Jakiś zakład? Może o funkcję moderatora Cohones..?

  A co w wypadku jak przegrasz?

  Ja też uważam, że Ronda ją pociśnie w stójce, a jej background w boksie nic kompletnie nie znaczy

 5. Chael dobrze gada, choc lekko koloryzuje – normalne. WBO i WBA jakas wartosc maja…ale ile razy trzeba bedzie jeszcze powtarzac, ze techniki w boksie maja sie nijak do techniki boksowania w mma…

  Nasza Asia nie wygrywa dlatego, ze byla mistrzynia MT tylko dlatego, ze mistrzowsko przelozyla i zaadaptowala swoje techniki pod walke w klatce..przy pomocy Bonkowskiego i Derlacza.

  Holm zostanie zgwalcona. Jak wszystkie poprzednie.

 6. Na potwierdzenie moich słów proszę, oto statystyki: w walce z Raquel Pennington zadała 210 ciosów… z czego doszło zaledwie 44 znaczących uderzeń i 48 licząc ogólnie. No ludzie! To jest mistrzyni świata w boksie? To jest ta słynna stójka Holm? Dla kontrastu, jej przeciwniczka, 38-letnia grapplerka w ostatnim boju zadała 221 ciosów z czego doszło 85! Skuteczność w ciosach wygląda następująco:

  Holm 20 %

  Reneau: 38 %

  Holly to straszna "pykaczka". Pyka tymi ciosami, a większość w powietrze lub na rękawice rywalek. Zero, kompletnie zero "power punchy". To jest zawodniczka, która idzie po decyzje."

  Dlaczego porównujesz statystyki Holm z walki z Pennington z statystykami Reneau z walki z Holm?

  Nie mówię, że się nie zgadzam z tezą – choć stójka Rondy nie robi na mnie wrażenia i uważam, że nie będzie wjeżdżała na pałę tymi ciosami w Holm jak to robiła z McMann i Correią, których zupełnie się nie bała – ale statystyki uderzeń na dystansie Holm z walki Reneau, które akurat jest sens tutaj przytoczyć to przyzwoite 63 trafione na 174 wyprowadzone ciosy. Nieco ponad 1/3 dochodziła do celu.

 7. I @Tidzej  dobrze gada 🙂

  I prosze się od mojej Holm odwalić. To świetne bokserka. A jak chcecie sobie jaja z boksu robić – proszę:

  Świetnie że świetna bokserka…ale czy kiedykolwiek w MMA miało to jakieś znaczenie?

 8. Świetnie że świetna bokserka…ale czy kiedykolwiek w MMA miało to jakieś znaczenie?

  Tak jak pisałem – już jakiś czas z Bąsem wciąga kokę, więc to nie tyko bokserka. Proponuje przypomnieć sobie jej ostatnią walkę, ile do powiedzenia miała jej rywalka i jak często były na glebie.

  Wiem – Rowda to inny poziom, wiem, Holm nie ma mocnego ciosu

  ALE WIEM TEŻ , że to świetne atletka, umi kopać fronty na kolano, wywiera presję i ogólenie w tańcu sie nie pierdoli.

 9. I @Tidzej  dobrze gada 🙂

  I prosze się od mojej Holm odwalić. To świetne bokserka. A jak chcecie sobie jaja z boksu robić – proszę:

  Jest świetną bokserką więc możesz się nią jarać na portalach i forach bokserskich 🙂

 10. Tak, Ty , wczoraj, o film o kacie(wiem, że pytanie retoryzne).

  By nie urazić całkowicie Twojego drobiowego serduszka(mmm, dobry gulasz na serduszkach) powiem że daje Holm szanse. Tzn nie na walkę z Rondą – ale na jakąś pozycje w MMA. Na razie  widziałem jej ostatnią walkę, jakoś mnie nie zachwyciła, ale to jedna bokserka, jeszcze da pewnie widowiskowe walki. ma 33 lata więc daje jej jeszcze 2 lata na jakiś progres. I tyle. Zobaczymy

 11. Dlaczego porównujesz statystyki Holm z walki z Pennington z statystykami Reneau z walki z Holm?

  Te statystyki dotyczyły ostatnich walk dwóch konfrontowanych ze sobą zawodniczek, czyli Holm z Pennington oraz Reneau z Dufresne. Tamten tekst był napisany zanim nastąpił bój Holm-Renau. Prawda, że w walce z Marion zaprezentowała lepsze statystyki, ale obraz pojedynku nadal był beznadziejny. Asekuracyjny, bez polotu, była to wojna słabych kopnięć. Starcie słusznie zostało wybuczone przez publiczność.

 12. Pierdolicie.

  i od 07:48

  i od 29:00

  To nie tylko bokserka. Klientka na poważnie walczy w mma od grubych 4 lat , czyli mniej więcej tyl co Ronda. Wczeniej dłuuuugo boks.

  Ja SERIO  daję jej duże szanse na zwycięstwo.

 13. Pierdolicie.

  i od 07:48

  i od 29:00

  To nie tylko bokserka. Klientka na poważnie walczy w mma od grubych 4 lat , czyli mniej więcej tyl co Ronda. Wczeniej dłuuuugo boks.

  Ja SERIO  daję jej duże szanse na zwycięstwo.

  przestan juz, prosze cie

 14. Jedno skrócenie dystansu i leży na ziemi, a tam już wszyscy wiemy jak się to skończy.

  Po co wogóle na ten temat dywagować? Miała już przecież starcie z mega zapaśniczką olimpijską, która miała zneutralizować jej Judo.

  Jeśli tylko jej nie pójdzie w stójce, to ją zajebie w parterze.

 15. Sami przestańcie. Robicie z tej sportsmenki nie wiadomo jakiego buma. Rekord ma nieskalany. Jeszcze bedzie płacz na forum. Chmurson będzie najgłośniej wył.

  A Gaara za nim – tylko po niemiecku!

  WAR BLONDYNA!

 16. Sami przestańcie. Robicie z tej sportsmenki nie wiadomo jakiego buma. Rekord ma nieskalany. Jeszcze bedzie płacz na forum. Chmurson będzie najgłośniej wył.

  A Gaara za nim – tylko po niemiecku!

  WAR BLONDYNA!

  JAWOHL

 17. Pierdolicie.

  i od 07:48

  i od 29:00

  To nie tylko bokserka. Klientka na poważnie walczy w mma od grubych 4 lat , czyli mniej więcej tyl co Ronda. Wczeniej dłuuuugo boks.

  Ja SERIO  daję jej duże szanse na zwycięstwo.

  Kaczka obejrzyj sobie dwie ostatnie jej walki w UFC. http://www.ufc.tv/video/mir-vs-duffee – tu masz ostatnią. W obu tych starciach Holly wypadła żenująco słabo. Ludzie w ostatnim starciu zastanawiali się nawet czy Marion nie została opłacona by stać i walczyć w stójce przeciwko Holly. Grapplerka i zero prób przeniesienia walki do parteru. Pomijając jednak teorie spiskowe, to nawet mając na nogach 38-letnią grapplerkę, stójka Holly Holm była B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-A. Ciosy zadawała z kilometra, a czasem brakowało nawet odległości stopy by cios czy kopnięcie doszło. Strasznie mechanicznie atakowała. Totalnie bez polotu, bez jakiejkolwiek finezji. Jak goście co ćwiczą pół roku i każe im się walczyć z cieniem. Wszystko to takie sztywne. Holly Holm w dwóch ostatnich walkach wyglądała słabo, źle, a ludzie buczeli na nią. O dziwo najlepiej jej wychodziły kopnięcia, choć też takie to wszystko sztywne było, że mnie głowa rozbolała patrząc na to. Jakaś tam siła jest w tym, ale takie coś jest dobre na worek w piwnicy. Holm w żadnej płaszczyźnie nie jest dobra. Wiem, że trollujesz, ale ja lubię dyskutować. Po prostu obejrzyj jej walki zamiast patrzeć tylko na bilans.

 18. Widziałem jej dwie walki w UFC i nie strach pomyśleć jaki poziom panuję w żeńskim boksie, jak Holy ma mistrzostwo świata z tak słaba stójką.

 19. A nie zastanawia was, że może Pani Holm się nadal nie otworzyła jeszcze? Nawet Pyza nie wytrzyma haja na mazak. A nogi,  jak sam przyznajesz @Cloud ma calkiem dovre i mocne.

  Holly jeszcze nie jest w swoim prime, ale mocno wierzę, ze na 193 bedzie prawie w prime.

  Na koniec: ostatnią walkę w UFC walczyła asekuracyjnie, by nie zostać obalony. Jak z nią o tym pisałem,  mowila mi, ze taki wlasnie był plan od trenera,a ina slucha wskazowek.

  Nie trolluję, po prostu wsiadlem do hype-pendolino.

  War

 20. A nie zastanawia was, że może Pani Holm się nadal nie otworzyła jeszcze?

  Sam wspominałeś, że walczy od grubych 4 lat, tyle co Ronda. To chyba wystarczająco dużo czasu by się otworzyć ;).

  Holly jeszcze nie jest w swoim prime, ale mocno wierzę, ze na 193 bedzie prawie w prime.

  Oceniam ludzi i formę zawodników po ich ostatnich dwóch/trzech występach. Dwa ostatnie występy Holly Holm były tak słabe, że serio wolę chyba oglądać już tego luja Claudio Silvę. Dawno się tak nie wynudziłem jak oglądając tę sztywną i jakby wymuszoną stójkę Holm. Jakie masz więc najmniejsze przesłanki, że Holly na UFC 193 będzie w "prawie" swoim prime time? Minimalne chociaż przesłanki daj :crazy:

  Na koniec: ostatnią walkę w UFC walczyła asekuracyjnie, by nie zostać obalony.

  No po dwóch rundach gdy rywalka była zmęczona i nie było ANI JEDNEGO z jej strony obalenia, mogła sobie pozwolić na większą swobodę, aleeeeee nieeeeeeee po co :D. Mogła to być rozgrzewka przed Rondą, to wolała przez 15 minut nic nie robić czy też prezentować nam swoje "umiejętności" w stójce.

  Jak z nią o tym pisałem, mowila mi, ze taki wlasnie był plan od trenera

  Ok. I'm done, I'm fucking done! :crazy::crazy::crazy:

 21. Haha, pierwszy raz czytam ten temat. I teraz mam niezły ubaw wiedząc jak walka się potoczyla. Kaczor na moda 😀

 22. No Kaczor to jest gość! Już wzniosłem toast za niego :D. Po walkach Holly w MMA, nic nie wskazywało na to jak bardzo zabije Rondę 😀

 23. Kaczka obejrzyj sobie dwie ostatnie jej walki w UFC. http://www.ufc.tv/video/mir-vs-duffee – tu masz ostatnią. W obu tych starciach Holly wypadła żenująco słabo. Ludzie w ostatnim starciu zastanawiali się nawet czy Marion nie została opłacona by stać i walczyć w stójce przeciwko Holly. Grapplerka i zero prób przeniesienia walki do parteru. Pomijając jednak teorie spiskowe, to nawet mając na nogach 38-letnią grapplerkę, stójka Holly Holm była B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-A. Ciosy zadawała z kilometra, a czasem brakowało nawet odległości stopy by cios czy kopnięcie doszło. Strasznie mechanicznie atakowała. Totalnie bez polotu, bez jakiejkolwiek finezji. Jak goście co ćwiczą pół roku i każe im się walczyć z cieniem. Wszystko to takie sztywne. Holly Holm w dwóch ostatnich walkach wyglądała słabo, źle, a ludzie buczeli na nią. O dziwo najlepiej jej wychodziły kopnięcia, choć też takie to wszystko sztywne było, że mnie głowa rozbolała patrząc na to. Jakaś tam siła jest w tym, ale takie coś jest dobre na worek w piwnicy. Holm w żadnej płaszczyźnie nie jest dobra. Wiem, że trollujesz, ale ja lubię dyskutować. Po prostu obejrzyj jej walki zamiast patrzeć tylko na bilans.

  O

 24. Po drugie, przed heheszkami Panowie należy się też zastanowić jak do boju podeszła Ronda, a jak poprzednie rywalki Holm 🙂 najlepiej zobaczyć to w walce z Pennington. Raquel boksowała się z nią na spokojnie i o mało co nie wygrała z OBECNĄ mistrzynią świata. I najlepsze jest to, że o mało nie wygrała z nią samym boksem! Różnica więc polegała na tym, że Ronda w przeciwieństwie do Raquel, weszła w Holly jak dzik broniący swych małych. A to już faktycznie jak Kaczka mówił, była woda na młyn dla mojej "pykaczki" :).

 25. Ronda w przeciwieństwie do Raquel, weszła w Holly jak dzik broniący swych małych.

  to jest wlasnie jedyny "atut" bylej mistrzyni plus fakt bycia wiekszym babo-chlopem od przeciwniczki. Cieszy mnie to, ze w koncu ktos obnazyl prawdziwe oblicze Rondy. Nie jest ona ta osoba, ktora tak usilnie wciskaja nam media i Danka, nie twierdze, ze jest slaba ale zupelnie przecietna, nic specjalnego. Zenskie MMA jest jeszcze troche w powijakach i tu upatruje sukcesow pyzy.

 26. Jak w takim razie wytłumaczycie słabe walki Holm z poprzednimi rywalkami? W tym właśnie sęk. Style tworzą walki. 38-letnie grapplerka i Pennington, której nikt nawet nie chce oglądać, tak super jest zawodniczką MMA. Dlaczego one mogły stawić opór Holly, a uber dominatorka Ronda została zabita? 🙂 Dziś wydaje się to być oczywiste, ale wtedy nawet nie pomyślałem o tym, że faktycznie Ronda zawsze w swoich walkach idzie jak ten przysłowiowy dzik w maliny i za tę akcję na ważeniu to będzie chciała zabić Holm by udowodnić swoje stanowisko mistrzyni galaktyki. Zemściło się to na niej okrutnie. Uważam, że gdyby walczyła dwa lub trzy razy spokojniej, to wtedy – jak poprzednie rywalki Holly – nie zostałaby zdewastowana. Sama przecież pchała się na ciosy jak totalna amatorka co zauważyło z 90 % forumowiczów :D. A przecież nikt chyba nie sądzi, że taka Raquel Pennington, która potrafiła dojść do decyzji z Holm, jest lepsza od Rondy Rousey :). Umiem się przyznać do błędów, ale też nie widzę braku logiki w moich poprzednich postach, a jedynie nie wzięcie pod uwagi, że Ronda jak matoł zacznie szarżować na bokserkę :D, naprawdę liczyłem na mniej gorącą głowę mistrzyni!

  @Scruvol @TYTUS @Rycho

 27. W rewanżu stawiam na Holm, jeśli będzie się poruszać tak jak to robiła w 1 walce to nie sadze aby Rondzie się udało to wygrać, Holm będzie robić kombinacje 2-3 ciosy i będzie biegać po octagonie, Ronda nie da rady tak walczyć 5 Rund i ją ganiać.

 28. Sama przecież pchała się na ciosy jak totalna amatorka

  No tak, ale gdzie byli rodzice?? W sensie narożnik. Wychodzi w drugiej rundzie i dalej leci jak upośledzona:crazy:

 29. No tak, ale gdzie byli rodzice?? W sensie narożnik. Wychodzi w drugiej rundzie i dalej leci jak upośledzona:crazy:

  Narożnik Rondy jest gorszy niż nie powiem jaki narożnik… no dobra… jak narożnik Leona Edwardsa w jego walce z Claudio Silvą. Leon przegrywa bo nie jest aktywny, a narożnik do niego "spokojnie, spokojnie, prowadź pojedynek jeszcze spokojniej". 😀

 30. Narożnik Rondy jest gorszy niż nie powiem jaki narożnik… no dobra… jak narożnik Leona Edwardsa w jego walce z Claudio Silvą. Leon przegrywa bo nie jest aktywny, a narożnik do niego "spokojnie, spokojnie, prowadź pojedynek jeszcze spokojniej". 😀

  Ja nie wie, oni jej tam chyba rady dawali w stylu "dalej Ronda, dalej, jak lis w kurnik, dobrze ci idzie, zaraz złamiesz jej rękę twarzą":D

 31. Jak w takim razie wytłumaczycie słabe walki Holm z poprzednimi rywalkami? W tym właśnie sęk. Style tworzą walki. 38-letnie grapplerka i Pennington, której nikt nawet nie chce oglądać, tak super jest zawodniczką MMA. Dlaczego one mogły stawić opór Holly, a uber dominatorka Ronda została zabita? 🙂 Dziś wydaje się to być oczywiste, ale wtedy nawet nie pomyślałem o tym, że faktycznie Ronda zawsze w swoich walkach idzie jak ten przysłowiowy dzik w maliny i za tę akcję na ważeniu to będzie chciała zabić Holm by udowodnić swoje stanowisko mistrzyni galaktyki. Zemściło się to na niej okrutnie. Uważam, że gdyby walczyła dwa lub trzy razy spokojniej, to wtedy – jak poprzednie rywalki Holly – nie zostałaby zdewastowana. Sama przecież pchała się na ciosy jak totalna amatorka co zauważyło z 90 % forumowiczów :D. A przecież nikt chyba nie sądzi, że taka Raquel Pennington, która potrafiła dojść do decyzji z Holm, jest lepsza od Rondy Rousey :). Umiem się przyznać do błędów, ale też nie widzę braku logiki w moich poprzednich postach, a jedynie nie wzięcie pod uwagi, że Ronda jak matoł zacznie szarżować na bokserkę :D, naprawdę liczyłem na mniej gorącą głowę mistrzyni!

  @Scruvol @TYTUS @Rycho

  ja nic nie wspominalem o Holm, po prostu draznila mnie sytuacja robienia z Rousey, jak to Danka mowil najlepszego fightera ever podczas gdy jej stojka praktycznie nie istnieje i oparta jest na tzw jak to mawial niejaki Zbyszek z Gdyni pierwszym pierdolnieciu a jedyna jej taktyka jest pojscie jak dzik w kartofle, wykorzystujac fakt, ze zawsze przewyzsza fizycznie swoje rywalki. Wynoszenie tego typu prymitywizmu pod niebiosa, przyznam szczerze wkurwialo mnie niemilosiernie ale wczorajsza walka ukoila moje nerwy 😉  poczulem sie jakbym po calym dniu zapierdalania w pocie, kurzu, brodzie i smrodzie polozyl sie w wannie wypelnionej cieplutenka woda… tego mi bylo trzeba :star wars:

 32. Nawet Mario nie dobrałby takich metafor jak cohones :rofl:

  jedyna jej taktyka jest pojscie jak dzik w kartofle,

  dalej, jak lis w kurnik

  Ronda zawsze w swoich walkach idzie jak ten przysłowiowy dzik w maliny

  weszła w Holly jak dzik broniący swych małych

 33. Naroznik po poklepaniu jej po pleckach zaczal mowic do niej sensownie tj. ze Holly robi to co mysleli a Ronda powinna zaczac bardziej pracowac glowa aby sie nie nadziewac w momencie wejscia w zwarcie. Co innego miala zrobic? Ronda nie ma stojki na takim poziomie aby powoli rozpykac bokserke, ani nie ma zapasow aby zagrozic jej bez wchodzenia w klincz. Ronda nigdy nie bedzie tego miala bo juz jest za stara na tak radykalna zmiane zestawu narzedzi. To nie jest kompletna zawodniczka przeciez i mam nadzieje, ze szybko zejdzie na ziemie i przestanie wierzyc we wlasny hype.

 34. Nawet Mario nie dobrałby takich metafor jak cohones :rofl:

  Biedne dziki.

  Przyjebali sie do nich jak dzik w sosne.

 35. Jak w takim razie wytłumaczycie słabe walki Holm z poprzednimi rywalkami? W tym właśnie sęk. Style tworzą walki. 38-letnie grapplerka i Pennington, której nikt nawet nie chce oglądać, tak super jest zawodniczką MMA. Dlaczego one mogły stawić opór Holly, a uber dominatorka Ronda została zabita? 🙂 Dziś wydaje się to być oczywiste, ale wtedy nawet nie pomyślałem o tym, że faktycznie Ronda zawsze w swoich walkach idzie jak ten przysłowiowy dzik w maliny i za tę akcję na ważeniu to będzie chciała zabić Holm by udowodnić swoje stanowisko mistrzyni galaktyki. Zemściło się to na niej okrutnie. Uważam, że gdyby walczyła dwa lub trzy razy spokojniej, to wtedy – jak poprzednie rywalki Holly – nie zostałaby zdewastowana. Sama przecież pchała się na ciosy jak totalna amatorka co zauważyło z 90 % forumowiczów :D. A przecież nikt chyba nie sądzi, że taka Raquel Pennington, która potrafiła dojść do decyzji z Holm, jest lepsza od Rondy Rousey :). Umiem się przyznać do błędów, ale też nie widzę braku logiki w moich poprzednich postach, a jedynie nie wzięcie pod uwagi, że Ronda jak matoł zacznie szarżować na bokserkę :D, naprawdę liczyłem na mniej gorącą głowę mistrzyni!

  @Scruvol @TYTUS @Rycho

  Ale odemnie to ty sie odwal:lol:

  Ja to tylko odnioslem sie do pierdolenia glupot przez zlotoustego Gangstera:boss:

 36. Jak w takim razie wytłumaczycie słabe walki Holm z poprzednimi rywalkami? W tym właśnie sęk. Style tworzą walki. 38-letnie grapplerka i Pennington, której nikt nawet nie chce oglądać, tak super jest zawodniczką MMA. Dlaczego one mogły stawić opór Holly, a uber dominatorka Ronda została zabita? 🙂 Dziś wydaje się to być oczywiste, ale wtedy nawet nie pomyślałem o tym, że faktycznie Ronda zawsze w swoich walkach idzie jak ten przysłowiowy dzik w maliny i za tę akcję na ważeniu to będzie chciała zabić Holm by udowodnić swoje stanowisko mistrzyni galaktyki. Zemściło się to na niej okrutnie. Uważam, że gdyby walczyła dwa lub trzy razy spokojniej, to wtedy – jak poprzednie rywalki Holly – nie zostałaby zdewastowana. Sama przecież pchała się na ciosy jak totalna amatorka co zauważyło z 90 % forumowiczów :D. A przecież nikt chyba nie sądzi, że taka Raquel Pennington, która potrafiła dojść do decyzji z Holm, jest lepsza od Rondy Rousey :). Umiem się przyznać do błędów, ale też nie widzę braku logiki w moich poprzednich postach, a jedynie nie wzięcie pod uwagi, że Ronda jak matoł zacznie szarżować na bokserkę :D, naprawdę liczyłem na mniej gorącą głowę mistrzyni!

  @Scruvol @TYTUS @Rycho

  Ja sam w nią nie wierzyłem. Dobrze że od dwóch kolejek przestałem bawić się w Typera ! Psuło mi to radość oglądania gali

 37. Biedne dziki.

  Przyjebali sie do nich jak dzik w sosne.

  Ronda   porwała się z motyką na słońce, a HH dobrała się do niej jak ZUS do emeryta. Co do dzików, to póki nie nikt nie zapodał: to jest ok:)

 38. Sonen to pierdoli jak potłuczony i jeszcze mu za to płacą. Niczym wróżbita Maciej:D no tak zdobywając pas innych organizacji nie jesteś mistrzem świata a pas UFC to już tak. Ciekawe czy UFC przeprowadza takie turnieje jak Sonnen mówi. Aż uszy więdną od tego bełkotu:)

 39. W sumie to on wie o czym mówi, bo żadnego znaczącego pasa też nie zdobył. Ba, dwa razy wpadł na koksie, więc jakikolwiek jego sukces tym bardziej nie ma wartości:)

  Pojechał po Holm, teraz jedzie po Aldo.

 40. @jut  Dlaczego uważasz, że jak był na bombie to jego sukcesy są nic nie warte? To zrób konkret cykl i wpadnij do klatki ufc zobaczymy ile zdziałasz.

  hehehe, zauważyłeś uśmieszek na końcu wypowiedzi? Sonnen słynie z ciętego i błyskotliwego języka, fajnie jak ktoś raz na jakiś czas go zripostuje. Życie jest wtedy barwniejsze. Dyskredytował osiągnięcia innej osoby, inna osoba może dyskredytować jego, choćby zwykły szarak na forum internetowym. Wiadomo, że  zawodowym sporcie biorą (prawie)wszyscy, więc nie zdziwię się jak ktokolwiek wpadnie.

  Zresztą co do dopingu to ciekawe jak dalej się sprawy potoczą. Czy dojdzie do sytuacji jak w kolarstwie czy lekkoatletyce, gdzie wyniki "grubych koksiarzy" będą wymazywane? Wtedy faktycznie ktoś stwierdza, że ich wyniki są nic nie warte (vide Armstrong i wykasowanie jego wyników od '98r).

  Co do klatki UFC, to z internetu jest bardzo daleko :))

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.