Na Bellator 192 odbędzie się pierwsza walka turnieju w kategorii ciężkiej organizacji Bellator MMA. Chael Sonnen, była gwiazda UFC, zmierzy się z weteranem ringów Pride oraz byłym mistrzem UFC, Rampagem Jacksonem. Podczas wczorajszej konferencji telefonicznej Bad Guy opowiedział dziennikarzom o potencjalnym przejściu na emeryturę oraz obronie pasa mistrzowskiego organizacji Bellator.

Po tym jak wygram tytuł mistrzowski na pewno nie odejdę z Bellatora, chcę to od razu wyjaśnić. Jestem lojalny tej organizacji, nie myślę nawet o innych pracodawcach. Jestem tradycjonalistą oraz przede wszystkim fanem. Naprawdę wierzę, że należy obronić swój tytuł mistrzowski. Nikt nie powinien przechodzić na emeryturę będąc najlepszym.

Georges St. Pierre właśnie tak zrobił, ale wiele razy podejmował ryzyko utraty tytułu. Dawał ludziom rewanże, zmienił nawet kategorie wagową. Po prostu był zbyt dobry, aby ktokolwiek go pokonał. Poza GSP oraz może Lennoxem Lewisem ciężko wymienić mi kogoś innego, kto odszedł będąc na szczycie. Większość zawodników kończy kariery bardzo podobnie – pokonani oraz zawstydzeni. Myślę, że ze mną będzie podobnie. Chcę po prostu dać z siebie wszystko.

Rozpiska gali Bellator 192 dostępna jest TUTAJ.

10 KOMENTARZE

 1. Niech on może najpierw zostanie najlepszym. Gdziekolwiek w czymkolwiek.

  przeciez okladal Spidera przez 5 rund, ciezko powiedziec, zeby Spider byl lepszy, bo polozyl mu noge na szyje

 2.  Poza GSP oraz może Lennoxem Lewisem ciężko wymienić mi kogoś innego, kto odszedł będąc na szczycie. Większość zawodników kończy kariery bardzo podobnie – pokonani oraz zawstydzeni.

  Adam Małysz 🙂 no może nie odszedł jako nr 1, ale w sezonie w którym skończył miał: 3 miejsce na generalce i 3 miejsce na Mistrzostwach Świata, więc można nazwać to szczytem 🙂

 3. taki ruch jak zrobił GSP to jest czarny ruch każdego promotora i promocji

  Swietny ruch. Zabicie patologii.

 4. Swietny ruch. Zabicie patologii.

  eh źle to ująłem, koszmar promotora, najlepiej jak stary mistrz dostaje bęcki od kogoś młodszego, bo wtedy więcej $$$ z młodego, a GSP dwa razy się wypiął, stąd wkurwienie Dejny

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.