Najciekawsze wypowiedzi króla trash talku z wczorajszej konferencji prasowej:

O tym czy Anderson Silva jest następny na jego liście:

Nie mam problemu z Andersonem Silvą ale nie mam zamiaru zmieniać swojego rozkładu dnia żeby skopać mu tyłek. Jeśli to nie ja a Mark jest najlepszy to proszę, niech on będzie tym który dostanie szansę.  Ale Anderson nie zawalczy ze mną ani w Brazylii, ani w Ameryce, nie zrobi tego na Antarktyce, nie zrobi tego nawet w jego kuchni kiedy przyjdę po brazylijski stek. On nie chce ze mną walczyć.

O tym czy Silva unika go i Dana Hendersona:

Nie wierzę w to że Anderson ma kontuzję. Mówi że jest chory a potem widzimy go na taśmie jak trenuje z Wanderleiem Silvą i Lyoto Machidą. To było pokazane na filmie. Nie obchodzi mnie Anderson Silva. Jak ciężko jest zostać mistrzem świata kiedy musisz pokonać tylko nauczyciela matematyki ? Anderson ucieka przede mną. Ucieka przed Hendersonem.

Do fana który dziękował UFC za powrót do  Chicago:

Nie ma za co. Kiedy Dana i ja zdecydowaliśmy o powrocie do Chicago, to większą część pochwał za to zebrał on, ale wracając tutaj to tak naprawdę zrobiliśmy to dla ciebie. Dziękuje ci za to że dzisiaj przyszedłeś.

O startowaniu w wyborach:

Piastowałem publiczne stanowisko, a odszedłem w jedyny możliwy sposób. W kajdankach.

O walce z kolegami:

Każdy tutaj ma kogoś z kim nie chce walczyć a Mark jest u mnie na szczycie takiej listy. Nie tylko dlatego że jest moim przyjacielem ale dlatego że jest strasznie ciężkim przeciwnikiem. Rywalizowałem z nim już i nigdy go nie pokonałem. Musimy to zrobić. Dodatkowo Mark i ja zgodziliśmy się na to żeby dać przykład innym zawodnikom. To są tylko zawody.  Koszykarze nie odmawiają meczu ponieważ mają grać przeciwko koledze.

O tym czy Munoz jest najbardziej utalentowanym zapaśnikiem z jakim się zmierzył:

Wydaje mi się że jest. Na pewno ma na swoim koncie najwięcej osiągnięć. Nie myślałem o tym zbyt dużo. Nie jestem też zapaśnikiem. Jestem fighterem z ulic Oregonu. Tak to wygląda. Wszyscy tutaj są wdzięczni telewizji Fox. Mówią. Dzięki ci Fox. Wszyscy to mówią poza mną. Ja powiem: nie ma za co telewizjo Fox, przez lata wmawialiście ludziom że macie u siebie Amerykańskiego Idola i teraz w końcu jest to prawda.

29 KOMENTARZE

 1. Polecam jeszcze wypowiedzi Michaela Bispinga i Dany Whitea z tej konferencji.

  Szczególnie tą w której Dana mówi o tym, ledwo zrozumiał co mówił fan i po chwili, że nie rozumie co mówi Bisping i że ma naprawdę ciężko. Specyficzny śmiech na sali w wykonaniu jednego gościa i następnie już wszyscy się śmiali. Do tego dopowiedzenia Dany po własnych wypowiedziach również potrafią rozbawić. Bisping też dał czadu.

 2. Czy ta z prawej to nie jest czasem Joanna Krupa?

   

  Nie , Brittany Smith

 3. Jak ciężko jest zostać mistrzem świata kiedy musisz pokonać tylko nauczyciela matematyki ?

 4. Sonnen bohater narodu 😉 mogli go wziać do roli Kapitana Ameryki w ostatniej odsłonie.. a co do walki Silva vs Sonnen to miło by było w końcu zobaczyć jak sie leja a nie tylko gadaja bo już nudne się to staje…

 5. "Wszyscy tutaj są wdzięczni telewizji Fox. Mówią. Dzięki ci Fox. Wszyscy to mówią poza mną. Ja powiem: nie ma za co telewizjo Fox, przez lata wmawialiście ludziom że macie u siebie Amerykańskiego Idola i teraz w końcu jest to prawda."

   

  hahaha

 6. Pisałem kiedyś, że nie lubie Chaela Sonnena ale jedno muszę przyznać – to jak zgrabnie operuje słowami zasługuje na podziw bo na prawdę gdyby nie był fighterem to mógłby zostać przynajmniej pastorem z takim talentem.

 7. Jestem fighterem z ulic Oregonu.

  Myślałem, że jest gangsterem z Oregonu…

 8. z Chaelem mozna często się nie zgadzać, ale ta wypowiedź jak najbardziej na plus

 9. http://www.mmafighting.com/2011/12/08/ufc-already-examining-security-for-sonnen-vs-silva-2-in-brazil/

  Sonnen is getting his trash talking started early by accusing Silva of ducking him by faking a shoulder injury, but White said that's just trash talk from Sonnen.

  White said that he could see putting together a blockbuster Sonnen-Silva rematch in Brazil, possibly in front of tens of thousands of people in a soccer stadium.

  "We will have presidential-type security down there for him. The biggest fear would be should Chael win that night. We'd have to f–king dig a tunnel underneath the Octagon."

 10. Jak dzisiaj go oglądałem to byłem pod wrażeniem jego tekstów po prostu mógł by dorabiać w kabarecie 🙂

 11. @raphaelius – haha, nie wytrzymałem przy samym końcu.

  Dziennikarz: „Rozmawiamy z niekwestionowanym mistrzem świata wagi średniej Chaelem Sonnenem(…)”
  Sonnen: „Niekwestionowany i niepokonany. To już moja druga obrona pasa.”
  Huahuahuahua

 12. Dziennikarz: “Rozmawiamy z niekwestionowanym mistrzem świata wagi średniej Chaelem Sonnenem(…)”

  Dziennikarz przedstawil Sonnena jako dyskusyjnego/kwestionowanego (Disputed) mistrza swiata wagi sredniej 🙂

   

  ale Yes, I'd like to thank myself – bezdyskusyjne mistrzostwo,

  nawet Dana docenil kunszt oratorski Chaela 🙂

  http://www.youtube.com/watch?v=oq3wl8n_u6E

 13. Porównanie do Muhammada Aliego bardzo trafne. Sam porównywałem wcześniej Sonnena do Muhammada Aliego.

 14. Sonnen miał rację wychodząc. Przyjrzyjcie się treści jego wypowiedzi w tym wywiadzie. Dziennikarz zadawał w kółko te same pytania na które Chael już wcześniej odpowiedział. To było słabe ze strony dziennikarza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.