Najciekawsze wypowiedzi króla trash talku z wczorajszej konferencji prasowej:

O tym czy Anderson Silva jest następny na jego liście:

Nie mam problemu z Andersonem Silvą ale nie mam zamiaru zmieniać swojego rozkładu dnia żeby skopać mu tyłek. Jeśli to nie ja a Mark jest najlepszy to proszę, niech on będzie tym który dostanie szansę.  Ale Anderson nie zawalczy ze mną ani w Brazylii, ani w Ameryce, nie zrobi tego na Antarktyce, nie zrobi tego nawet w jego kuchni kiedy przyjdę po brazylijski stek. On nie chce ze mną walczyć.

O tym czy Silva unika go i Dana Hendersona:

Nie wierzę w to że Anderson ma kontuzję. Mówi że jest chory a potem widzimy go na taśmie jak trenuje z Wanderleiem Silvą i Lyoto Machidą. To było pokazane na filmie. Nie obchodzi mnie Anderson Silva. Jak ciężko jest zostać mistrzem świata kiedy musisz pokonać tylko nauczyciela matematyki ? Anderson ucieka przede mną. Ucieka przed Hendersonem.

Do fana który dziękował UFC za powrót do  Chicago:

Nie ma za co. Kiedy Dana i ja zdecydowaliśmy o powrocie do Chicago, to większą część pochwał za to zebrał on, ale wracając tutaj to tak naprawdę zrobiliśmy to dla ciebie. Dziękuje ci za to że dzisiaj przyszedłeś.

O startowaniu w wyborach:

Piastowałem publiczne stanowisko, a odszedłem w jedyny możliwy sposób. W kajdankach.

O walce z kolegami:

Każdy tutaj ma kogoś z kim nie chce walczyć a Mark jest u mnie na szczycie takiej listy. Nie tylko dlatego że jest moim przyjacielem ale dlatego że jest strasznie ciężkim przeciwnikiem. Rywalizowałem z nim już i nigdy go nie pokonałem. Musimy to zrobić. Dodatkowo Mark i ja zgodziliśmy się na to żeby dać przykład innym zawodnikom. To są tylko zawody.  Koszykarze nie odmawiają meczu ponieważ mają grać przeciwko koledze.

O tym czy Munoz jest najbardziej utalentowanym zapaśnikiem z jakim się zmierzył:

Wydaje mi się że jest. Na pewno ma na swoim koncie najwięcej osiągnięć. Nie myślałem o tym zbyt dużo. Nie jestem też zapaśnikiem. Jestem fighterem z ulic Oregonu. Tak to wygląda. Wszyscy tutaj są wdzięczni telewizji Fox. Mówią. Dzięki ci Fox. Wszyscy to mówią poza mną. Ja powiem: nie ma za co telewizjo Fox, przez lata wmawialiście ludziom że macie u siebie Amerykańskiego Idola i teraz w końcu jest to prawda.

29 KOMENTARZE

 1. Polecam jeszcze wypowiedzi Michaela Bispinga i Dany Whitea z tej konferencji.

  Szczególnie tą w której Dana mówi o tym, ledwo zrozumiał co mówił fan i po chwili, że nie rozumie co mówi Bisping i że ma naprawdę ciężko. Specyficzny śmiech na sali w wykonaniu jednego gościa i następnie już wszyscy się śmiali. Do tego dopowiedzenia Dany po własnych wypowiedziach również potrafią rozbawić. Bisping też dał czadu.

 2. Jak ciężko jest zostać mistrzem świata kiedy musisz pokonać tylko nauczyciela matematyki ?

 3. Sonnen bohater narodu 😉 mogli go wziać do roli Kapitana Ameryki w ostatniej odsłonie.. a co do walki Silva vs Sonnen to miło by było w końcu zobaczyć jak sie leja a nie tylko gadaja bo już nudne się to staje…

 4. "Wszyscy tutaj są wdzięczni telewizji Fox. Mówią. Dzięki ci Fox. Wszyscy to mówią poza mną. Ja powiem: nie ma za co telewizjo Fox, przez lata wmawialiście ludziom że macie u siebie Amerykańskiego Idola i teraz w końcu jest to prawda."

   

  hahaha

 5. Pisałem kiedyś, że nie lubie Chaela Sonnena ale jedno muszę przyznać – to jak zgrabnie operuje słowami zasługuje na podziw bo na prawdę gdyby nie był fighterem to mógłby zostać przynajmniej pastorem z takim talentem.

 6. Jestem fighterem z ulic Oregonu.

  Myślałem, że jest gangsterem z Oregonu…

 7. z Chaelem mozna często się nie zgadzać, ale ta wypowiedź jak najbardziej na plus

 8. http://www.mmafighting.com/2011/12/08/ufc-already-examining-security-for-sonnen-vs-silva-2-in-brazil/

  Sonnen is getting his trash talking started early by accusing Silva of ducking him by faking a shoulder injury, but White said that's just trash talk from Sonnen.

  White said that he could see putting together a blockbuster Sonnen-Silva rematch in Brazil, possibly in front of tens of thousands of people in a soccer stadium.

  "We will have presidential-type security down there for him. The biggest fear would be should Chael win that night. We'd have to f–king dig a tunnel underneath the Octagon."

 9. Jak dzisiaj go oglądałem to byłem pod wrażeniem jego tekstów po prostu mógł by dorabiać w kabarecie 🙂

 10. @raphaelius – haha, nie wytrzymałem przy samym końcu.

  Dziennikarz: „Rozmawiamy z niekwestionowanym mistrzem świata wagi średniej Chaelem Sonnenem(…)”
  Sonnen: „Niekwestionowany i niepokonany. To już moja druga obrona pasa.”
  Huahuahuahua

 11. Dziennikarz: “Rozmawiamy z niekwestionowanym mistrzem świata wagi średniej Chaelem Sonnenem(…)”

  Dziennikarz przedstawil Sonnena jako dyskusyjnego/kwestionowanego (Disputed) mistrza swiata wagi sredniej 🙂

   

  ale Yes, I'd like to thank myself – bezdyskusyjne mistrzostwo,

  nawet Dana docenil kunszt oratorski Chaela 🙂

  http://www.youtube.com/watch?v=oq3wl8n_u6E

 12. Porównanie do Muhammada Aliego bardzo trafne. Sam porównywałem wcześniej Sonnena do Muhammada Aliego.

 13. Sonnen miał rację wychodząc. Przyjrzyjcie się treści jego wypowiedzi w tym wywiadzie. Dziennikarz zadawał w kółko te same pytania na które Chael już wcześniej odpowiedział. To było słabe ze strony dziennikarza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.