Sonnen2

Chael Sonnen (MMA 28-14-1) wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Po szokującym przejściu do Bellatora spora część zainteresowanych MMA zaczęła się pewnie zastanawiać, co było powodem decyzji Amerykanina. Ten jednak postanowił jeszcze trochę potrzymać ludzi w niepewności i w poniedziałkowym odcinku The MMA Hour zapowiedział, że pewnego dnia opowie o tym, co wpłynęło na jego decyzję dołączenia do organizacji Scotta Cokera.

Jedyne, czego naprawdę chciałem, to rywalizować, ale jest jeszcze drugie dno. Powiem Ci to innym razem, znasz mnie. Dziś nie jestem na to gotowy.

Zainteresowani muszą więc jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ale zdaniem „Gangstera” jego rozmowa z władzami organizacji była „interesująca”.

Dana White to rekin i mówię to jako komplement. Oczywiście, jest wielu twardzieli, ale rekinem ciągle jest Dana. Nic więcej na ten temat nie powiem.

W rozmowie z Arielem Helwanim Sonnen odniósł się także do testów antydopingowych, które USADA wykonała na nim, kiedy zapowiedział chęć powrotu do zawodowych walk. Wszystkie pobrane próbki dały według niego wynik negatywny.

Czy dostałem wyniki badań? Nie. Czy przeszedłem wszystkie? Tak.

Pozostaje wierzyć na słowo Sonnenowi i wierzyć, że już niedługo opowie o tym, dlaczego zdecydował się opuścić UFC. Znając jednak jego temperament, nie będzie trzeba czekać na to za długo…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.