Sonnen

Chael Sonnen który ostatnią zawodową walkę stoczył w listopadzie 2013 roku, postanowił pozostawić sobie otwarte drzwi do powrotu do UFC.

Były pretendent do mistrzowskiego pasa został w lipcu 2014 roku zawieszony na 2 lata za stosowanie dopingu. Amerykanin wpadł na niezapowiedzianych testach antydopingowych jakie przeprowadzono podczas przygotowań do walki z Wanderleiem Silvą. Co ciekawe Sonnen był jednym z pierwszych zawodników UFC objętym tym programem. W wyniku tego zawieszenia postanowił zakończyć karierę w MMA i w wieku 37 lat przeszedł na sportową emeryturę.

Teraz jednak Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA) niespodziewanie ujawniła, że Sonnen został poddany dwóm testom antydopingowym jakie zostały przeprowadzone w ostatnim tygodniu. Jak poinformowały osoby związane z UFC, Sonnen sam poprosił o dodanie go do bazy zawodników objętych programem antydopingowym ponieważ chce mieć możliwość powrotu do UFC gdyby pojawiła się ciekawa oferta walki. Według przepisów UFC i USADA, zawodnik wracający z emerytury musi być objęty takim programem przynajmniej na 4 miesiące przed walką. „Amerykański Gangster” nie jest jednak pewien czy przejdzie badania antydopingowe z powodu suplementów jakie brał w ostatnim czasie o czym mówi w poniższym wywiadzie:

25 KOMENTARZE

 1. Niech nie wraca, nudny jest. Lepiej niech prowadzi jakiś program rozrywkowy, albo napisze jakiś poradnik hochsztaplera.

 2. Czejl dobrze myśli. Powrót Lesnara, w końcu debiutujący CM Punk, ten legendarny już powrót GSP, to nuż i Sonnenowi złożą ofertę życia?

 3. Sonnen może wrócić a potem wypaść jak Jones, nie przeszkadza mi, ważne żeby był trashtalk, bez walki się obejdzie.

 4. Jakby wpadł to bym pękł ze smiechu

  Ja się nie zdziwię jak Czejl będzie płakał ze śmiechu jak próbka okaże się czysta.

 5. Ciekawe czy wpadnie. Strach brać te amerykańskie suplementy, nie wiadomo czy nie wyrośnie po nich trzecia ręka.

 6. Niech Czejl wraca, ale do półciężkiej, bo w średniej nie ma teraz czego szukać. Król jest dla niego nieosiągalny.

 7. Niech Czejl wraca, ale do półciężkiej, bo w średniej nie ma teraz czego szukać. Król jest dla niego nieosiągalny.

  Ten sam król, którego już kiedyś pokonał? :mamed:

 8. Ten sam król, którego już kiedyś pokonał? :mamed:

  Każdy kto oglądał tamtą walkę wie, że Majki wygrał. Sonnen sam to zresztą przyznał.

 9. If you're the greatest fighter today, they've got a name for ya. They don't call you a great fighter, they call you Chael Sonnen, beat me… if you can! :razz:ray:

 10. Każdy kto oglądał tamtą walkę wie, że Majki wygrał. Sonnen sam to zresztą przyznał.

  hahahahahahaha

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.