Niezbyt dobra wiadomość dla fanów zawieszonego przez komisję sportową Chaela Sonnena (MMA 29-14-1). „Amerykański Gangster” podczas wywiadu dla The MMA Hour zdementował plotki mówiące o jego powrocie do sportu na gali UFC 200.  Gala ta miała by odbyć się w czasie kiedy zawieszenie Sonnena już wygaśnie czyli w lipcu 2016 roku.

Nie wrócę. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Nie wiem czy mogę powiedzieć to bardziej wyraźnie? Nie dostałem oferty od UFC a nawet gdybym dostał to i tak nie wracam do MMA.

38-letni Sonnen, ostatnią walkę stoczył na gali UFC 167 z Rashadem Evansem w listopadzie 2013 roku. Kolejną miał stoczyć z Wanderleiem Silvą i zastępującym go Vitorem Belfortem na UFC 175 ale wpadł na zażywaniu dopingu i został zawieszony na 2 lata w lipcu 2014 roku.

16 KOMENTARZE

 1. Serio? Po co komu jego powrót? Może do Bellatora na jakiegoś Kimbo, by się nadał, ale w UFC z kim miałby się bić? Nawet Daniel albo Janek to i tak mogłyby być dla niego za wysokie progi, zważywszy na jego wiek i brak wspomagania…

 2. Chael zdaje sobie sprawe, ze natury nie oszuka. Ani tym bardziej nowej komorki antydopingowej…

  A tak na marginesie to chcialbym zeby byl obeny podczas gal, chociazby jako komentator obok Anika lub Floriana.

 3. to, że dementuje, to jeszcze nic nie znaczy 🙂 wiele walk się odbyło, pomimo zaprzeczeń z każdej strony. A Sonnen-Silva na UFC200 czemu nie ?

 4. Nie ma szans na powrót Gangstera do oktagonu. Koleś "odpłynął" w życie prywatne i ma natłok innych zajęć. Komentator WSOF, uczestnik Metamoris, komentator i być może zawodnik (jeszcze nie wyemitowano gal) Global Force Wrestling… Chael po prostu spełnił się jako zawodnik MMA i teraz realizuje swoje inne ambicje/marzenia.

 5. Co by nie mówić. Sonnen swoje w MMA osiągnął. Poziomu mistrza nigdy nie miał, jednak na 99% naszych zawodników wystarczyłoby to aż nadto.

 6. Poziomu mistrza nigdy nie miał

  Nie zgadzam się, ma mistrza w mówieniu, dzisiejsi pretendenci nawet nie zasługują na walkę o pas reprezentując tak niski poziom.

 7. Chael na wiecznym propsie, a pamiętam jak go nie lubiłem po pierwszej walce z Silvą. Teraz w ogień bym poszedł 🙂

 8. Dajcie spokój z Chalem na UFC 200. Chce niech sobie wraca na jakiegoś fajt najta i to ewentualnie na początek karty wstępnej. Rozpiski UFC 200 oczekuje kozackiej a taka z pewnością nie będzie jeżeli znajdzie  się na niej 38letni, wypalony szczekacz które walczył ostatni raz w 2013 roku! Litości ludzie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.