Na oficjalnym kanale YouTube UFC pojawiła się symulacja walki Conora McGregora z Chadem Mendesem. Czy zgadzacie się z werdyktem?

83 KOMENTARZE

 1. UFC robi ładny prezent Conorowi. Gdy będzie leżał w szpitalu po tym jak go Mendes uwali będzie mógł sobie chociaż obejrzeć filmik z gry gdzie wygrywa. Na pocieszenie 🙂

 2. Runda 2 ko wszystko jasne

  Runda druga to było SF. Rudna pierwsza to była naukowa analiza – Mendes obala Conora. W fantazji Conor potrafi wstać. W rzeczywistości Mendes nie da mu wstac, zajebie go na glebie.

  Także ten film to Science Fiction. 1 Runda to science, 2 runda to fiction.

 3. Niby organizacji powinno zależeć na wizerunku bezstronnej. KSW za taką akcję zostałaby tutaj zlinczowane.

 4. Runda druga to było SF. Rudna pierwsza to była naukowa analiza – Mendes obala Conora. W fantazji Conor potrafi wstać. W rzeczywistości Mendes nie da mu wstac, zajebie go na glebie.

  Także ten film to Science Fiction. 1 Runda to science, 2 runda to fiction.

  Marna prowokacja

 5. przecież conor po pierwszym obaleniu już nie wstanie. Ufc moglo by chociaż udawać ze jej bezstronne. Żałosne.

 6. Jeśli Conor Squarepants faktycznie rozegra najbliższą walkę tak, jak ukazuje to owa "symulacja" to sam stanę się jego fanem.

 7. Jeśli Conor Squarepants faktycznie rozegra najbliższą walkę tak, jak ukazuje to owa "symulacja" to sam stanę się jego fanem.

  Będziesz musiał założyć nowy Kościół Fanów Conora bo do starego nie wpuszczą Cie za wcześniejsze herezje.

 8. Jeśli Conor Squarepants faktycznie rozegra najbliższą walkę tak, jak ukazuje to owa "symulacja" to sam stanę się jego fanem.

  po 11. powitamy w loży masońskiej McGregor the King rytu Szkockiego i Uznanego ;]

 9. O proszę, już pojawiły się głosy oburzenia, że UFC pokazało symulację z gry, w której Conor śmiał znokautować Mendesa. Chamskie wobec Chada, UFC powinno być bezstronne, miast tego bezczelnie promuje McGregora. Nieważne, że takie filmiki były już mnóstwo razy przed PPV – na pewno tym razem zrobili to celowo, żeby Mendesa pognębić.

  BTW – z wyjątkiem Velasqueza i Lawlera na UFC181 wszyscy zwycięzcy tych symulacji rzeczywiście wygrywali 🙂

 10. O proszę, już pojawiły się głosy oburzenia, że UFC pokazało symulację z gry, w której Conor śmiał znokautować Mendesa. Chamskie wobec Chada, UFC powinno być bezstronne, miast tego bezczelnie promuje McGregora. Nieważne, że takie filmiki były już mnóstwo razy przed PPV – na pewno tym razem zrobili to celowo, żeby Mendesa pognębić.

  BTW – z wyjątkiem Velasqueza i Lawlera na UFC181 wszyscy zwycięzcy tych symulacji rzeczywiście wygrywali 🙂

  Powinni robić symulacje remisowe.

 11. O proszę, już pojawiły się głosy oburzenia, że UFC pokazało symulację z gry, w której Conor śmiał znokautować Mendesa. Chamskie wobec Chada, UFC powinno być bezstronne, miast tego bezczelnie promuje McGregora. Nieważne, że takie filmiki były już mnóstwo razy przed PPV – na pewno tym razem zrobili to celowo, żeby Mendesa pognębić.

  BTW – z wyjątkiem Velasqueza i Lawlera na UFC181 wszyscy zwycięzcy tych symulacji rzeczywiście wygrywali 🙂

  A ilu ich było?

 12. Też nie rozumiem tego oburzenia o stronniczość UFC w kontekście tej symulacji, była ich już masa wcześniej.

 13. Ładna reklama i reżyserka pod scenariusz MCgregor biję Mendesa i później walczy o prawdziwy pas w Dublinie…. i jak Mendes nie wygra 4:1 albo KO to decyzja idzie dla Irola. A czemu, bo hajs hajs bejbe hajs hajs in Dublin… Łysy i Fertita tylko sie modlą o wygraną MCgregora, miał być bank rozbity w Las Vegas a możeby być zorbity podwójnie…

 14. O proszę, już pojawiły się głosy oburzenia, że UFC pokazało symulację z gry, w której Conor śmiał znokautować Mendesa. Chamskie wobec Chada, UFC powinno być bezstronne, miast tego bezczelnie promuje McGregora. Nieważne, że takie filmiki były już mnóstwo razy przed PPV – na pewno tym razem zrobili to celowo, żeby Mendesa pognębić.

  BTW – z wyjątkiem Velasqueza i Lawlera na UFC181 wszyscy zwycięzcy tych symulacji rzeczywiście wygrywali 🙂

  Filmik to tylko kolejna z przesłanek. Nawet dziecko zauważy to, że UFC zależ natym konkretnym zwycięzcy- Conorze.  Wogóle nie byłem zdziwiony oglądając tą symulację, bo nawet mi przez myśl nie przyszło, że UFC mogłoby choć trochę z tego hype'u na McGregora uszczknąć obsadzając w tej symulacji Chada jako zwycięzcę. Oni po prostu już chcieliby robić grunt pod Aldo vs McGregor. Tylko zapomnieli, że po drodze jest jeszcze kurewsko ciężka przeszkoda do pokonania w postaci Chada.

 15. Ładna reklama i reżyserka pod scenariusz MCgregor biję Mendesa i później walczy o prawdziwy pas w Dublinie…. i jak Mendes nie wygra 4:1 albo KO to decyzja idzie dla Irola. A czemu, bo hajs hajs bejbe hajs hajs in Dublin… Łysy i Fertita tylko sie modlą o wygraną MCgregora, miał być bank rozbity w Las Vegas a możeby być zorbity podwójnie…

  ta walka nie dotrwa do decyzji.

 16. Jak dla mnie to jest przesada i tylko ufc sie osmiesza nie dość, że takie symulacje to żaden rzetelny materiał promocyjny, to jeszcze na koniec te scenki z Conorem z pasem. Zrozumiałbym jeszcze symulacje, gdzie walka jest bardzo wyrównana i nie wiadomo do kogo pójdzie decyzja, wszystko sie kończy jak stoja po walce i czekaja na werdykt. Wtedy to by było zxaproszenie obejrzyjcie walke, żeby sie przekonać sami. A takto chuj niedługo dojdą do wniosku, że lepiej puszczać symulacje, bo walki są efektywniejsze i nie odwołuje sie starć z pwoodu kontuzji.

 17. Co Wam się podoba w zachowaniu irlandzkiej Kózki skoro wstawiacie jego zdjęcie w avatarQ?

  to samo co Barcie Simsonie? ogólnie widzę mocne kłucie dupska u niektórych, ze fani zawodnika potrafili się zgrać i przybrać jego face za avatar przed walką. smutne….

 18. Co Wam się podoba w zachowaniu irlandzkiej Kózki skoro wstawiacie jego zdjęcie w avatarQ?

  Homer Simpson.

  Na co dzień pracuje w Elektrowni Jądrowej w Springfield przy sektorze 7G, gdzie najczęściej śpi lub objada się pączkami z automatu. Ma znaczną nadwagę (w jednym z odcinków, chcąc uzyskać rentę, dobił aż do 150 kg), zarost oraz jest łysy i niezbyt inteligentny (skutek obciążenia genetycznego – "gen Simpsonów", obecności kredki w mózgu i licznych urazów głowy

  Lepszy Twój avek w ramach solidarności z Homerem.

 19. Jak Conor w rzeczywistości zacznie przegrywać, to nagle obraz na żywo zostanie zastąpiony tą symulacją, a co parę sekund będzie głos Dany napierdalał przekazem podprogowym, że to wszystko jest legit.

 20. Filmik to tylko kolejna z przesłanek. Nawet dziecko zauważy to, że UFC zależ natym konkretnym zwycięzcy- Conorze.  Wogóle nie byłem zdziwiony oglądając tą symulację, bo nawet mi przez myśl nie przyszło, że UFC mogłoby choć trochę z tego hype'u na McGregora uszczknąć obsadzając w tej symulacji Chada jako zwycięzcę. Oni po prostu już chcieliby robić grunt pod Aldo vs McGregor. Tylko zapomnieli, że po drodze jest jeszcze kurewsko ciężka przeszkoda do pokonania w postaci Chada.

  Pewnie, że UFC wolałoby wygraną Conora i trudno się dziwić bo to on, a nie Chad, przyciąga uwagę, za którą idą zyski. Z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby traktowali Mendesa jakoś nieprzyzwoicie, ale to może dlatego, że nie jestem dzieckiem i się nie poznałem :???:, albo nie jestem przewrażliwiony na punkcie rudego. Chociaż zawsze możesz mi wymienić, które działania UFC, poza omawianym filmem, tak jasno pokazują, że UFC życzy Chadowi przegranej.

 21. Homer był zabawny, a Conor jest założonym smieciem… Coś jak Popek.

  Pisiorku nie obrażaj zawodników.

 22. haa, fucking joke – mówię, że będzie zupełnie na odwrót.

  W sensie, że Mendes go obrotówką znokautuje? Przecież on może co najwyżej smyrnąć go w  sutka.

 23. UFC tak bardzo chce doprowadzić do wali McGregor vs Aldo że jeśli Mendes to przegra to znaczy że ufc zapłaciło by przegrał. 🙂

 24. Alez cisnienie, Mendes moze zniszczyc zycie, a przynajmniej najblizszy czas, wielu ludzia. Kac bedzie zabojczy jak Rudy przejebie, kolejny mesjasz falszywym prorokiem.Ekspresowo wszystko sie toczy w tej bajce, kopciuszek wjechal na kocie, momentalnie wyrosl na krula, a jeszcze moze sie skonczyc przed koronacja.

 25. Tak ta walka na pewno nie bedzie wygladać. Wedlug mnie UFC jest troche chamskie w kierunu Chada jak by chcialo pokazać że nie ma on czego szukac w walce z Conorem.

 26. Conor miał za mało czasu , żeby wejść do głowy Chada to teraz UFC chce mu w tym pomóc.

  A tak poza tym ten filmik to bajka bo nie wieże , że skleją zółwika przed walką… a tym bardziej , że to Conor pierwszy wyciągnie ręce 🙂

 27. Boże co za marna symulacja. Dana jak już się bierze za granie to mógłby włączyć inny niż "easy" poziom trudności.

 28. Boże co za marna symulacja. Dana jak już się bierze za granie to mógłby włączyć inny niż "easy" poziom trudności.

  Conor jest tak zajebisty, że Dana nawet na "easy" nie dał mu rady, tylko wpakował się w obrotówkę 😎

 29. Conor jest tak zajebisty, że Dana nawet na "easy" nie dał mu rady, tylko wpakował się w obrotówkę 😎

  Dana grał Conorem na najłatwiejszym poziomie trudności. Za rywala miał Mendesa. Info Telefoniczne od Asi.

 30. Dana grał Conorem na najłatwiejszym poziomie trudności. Za rywala miał Mendesa. Info Telefoniczne od Asi.

  Wyjaśnienie może być tylko jedno – Łysy nie ogarnia sterowania i w czasie walki przez przypadek przełączył się na Mendesa.

 31. Jeśli tam jest w SI preferowana stójka, dodatkowo Conor po ostatniej aktualizacje ma 3 największy jej procent(po Aldo i JJ), a w ustawieniach została jakoś wyłączona możliwość kontroli w parterze z góry dłużej niż 15s ("JJ style" czyli obalenie i od razu powrót do stójki) to ten scenariusz jest możliwy. W grze

 32. W

  Pewnie, że UFC wolałoby wygraną Conora i trudno się dziwić bo to on, a nie Chad, przyciąga uwagę, za którą idą zyski. Z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby traktowali Mendesa jakoś nieprzyzwoicie, ale to może dlatego, że nie jestem dzieckiem i się nie poznałem :???:, albo nie jestem przewrażliwiony na punkcie rudego. Chociaż zawsze możesz mi wymienić, które działania UFC, poza omawianym filmem, tak jasno pokazują, że UFC życzy Chadowi przegranej.

  Wystarczy obejrzeć materiały promocyjne żeby  przekonać na kim skupia się propaganda UFC i, kto jest ulubieńcem zarządu. Dana i spółka mają już plan zagospodarowania Connora i mocno na niego liczą. I jak w tej sytuacji ma się czuć Mendes? Jak kłoda u nogi UFC? Na pewno podskórnie czuje, że wszyscy liczą na to, że to nie on zagra pierwsze skrzypce i nie popsuje planów kierownictwa.

 33. Ciekawe ile razy musliec włączać tą symulacje, aż wyszło na ich 😉

  To Łysy grał Rudym na najłatwiejszym poziomie trudności…:rofl:

 34. W

  Wystarczy obejrzeć materiały promocyjne żeby  przekonać na kim skupia się propaganda UFC i, kto jest ulubieńcem zarządu. Dana i spółka mają już plan zagospodarowania Connora i mocno na niego liczą. I jak w tej sytuacji ma się czuć Mendes? Jak kłoda u nogi UFC? Na pewno podskórnie czuje, że wszyscy liczą na to, że to nie on zagra pierwsze skrzypce i nie popsuje planów kierownictwa.

  Zgoda, materiały promocyjne skupiają się bardziej na Conorze, ale co w tym dziwnego? To rudy jest medialny, ma osobowość, która budzi wielkie zainteresowanie, zarówno pozytywne i negatywne. Chada naprawdę lubię, po McGregorze i ewentualnie Hollowayu to mój drugi/trzeci ulubiony piórkowy. Ale bądźmy szczerzy, nie jest postacią, która porywa tłumy i nie zanosi się na to, żeby kimś podobnym został.

  Nie wydaje mi się, żeby te materiały były "propagandą" UFC. No bo co, wychodzi tam Dana/Rogan/narrator i opowiada, że Conor wygra w 1 rundzie? Nie widziałem absolutnie wszystkiego, więc wyprowadź mnie, proszę, z błędu jeśli się mylę, ale to raczej wypowiedzi samego McGregora mogą wskazywać, że Chada zje i wysra. Trudno, żeby UFC nie wrzucało do trailerów wypowiedzi, które podgrzewają atmosferę i dobrze się sprzedają. Że to w większości farmazony? Ok, ale mamy do czynienia z promocją walki. Ona nie musi być "rzetelna" jak dopominał się w tym temacie jeden z forumowiczów 🙂

  Jeśli nawet oficjalnie nie wspomina się za często o prawdopodobnych brakach zapaśniczych u Conora, to moim zdaniem jest to po prostu promocja walki, próba sprzedania zestawienia jako bardziej wyrównanego niż jest w rzeczywistości. Próba sprawienia żeby ludzie zapomnieli, kto – na logikę – powinien być wyraźnym faworytem. A powinien być Chad.

  Z kolei żeby ten jeden filmik z gry odczytać jako propagandę UFC na rzecz wygranej Conora, trzeba być IMHO mocno przewrażliwionym.

 35. Nie wydaje mi się, że jestem przewrażliwiony. UFC jasno daje do zrozumienia jakiego rezultatu oczekuje. Nie mówię, że to się dzieje pierwszy raz. Connor nie jest pierwszym przypadkiem. Napisałeś, że jestem przewrażliwiony… Równie dobrze mogę powiedzieć, że nie chcesz widzieć problemu bo jesteś fanem Connora. Dla mnie UFC jasno daje do zrozumienia, że ich faworytem jest McGregor.

 36. No i co w tym dziwnego, to nie Mendes odpowiada za szum wokół tej walk, to nie on w głównej mierze nakręca zainteresowanie i pieniądz. TO JEST BIZNES i tu nie wystarczy niestety tylko dobrze walczyć, bo to nie walki pod stodołą za flaszkę.

 37. No i co w tym dziwnego, to nie Mendes odpowiada za szum wokół tej walk, to nie on w głównej mierze nakręca zainteresowanie i pieniądz. TO JEST BIZNES i tu nie wystarczy niestety tylko dobrze walczyć, bo to nie walki pod stodołą za flaszkę.

  No właśnie narzekają że Conor to Conor tamto.. Po czym za jakiś czas walczy Demetrious i jest pierdolenie w drugą stronę że nie sprzedaje ppv, mistrz bez charyzmy..

 38. Nie wydaje mi się, że jestem przewrażliwiony. UFC jasno daje do zrozumienia jakiego rezultatu oczekuje. Nie mówię, że to się dzieje pierwszy raz. Connor nie jest pierwszym przypadkiem. Napisałeś, że jestem przewrażliwiony… Równie dobrze mogę powiedzieć, że nie chcesz widzieć problemu bo jesteś fanem Connora. Dla mnie UFC jasno daje do zrozumienia, że ich faworytem jest McGregor.

  Pewnie, że możesz i niewykluczone, że będziesz miał rację, mi ciężko obiektywnie ocenić samego siebie :beer:

  Wracając do meritum – masz na myśli jakieś konkretne wypowiedzi osób z UFC, fragmenty filmów promocyjnych, czy inne materiały pochodzące od UFC, wskazujące właśnie na to, że ich faworytem jest McGregor? Czy chodzi raczej o "ogólne wrażenie"? Bo na razie ciężko mi się do tego jakoś sensowniej odnieść. Materiały wg mnie:

  – opierają się bardziej na Conorze niż Mendesie – jak już wcześniej napisałem, dostrzegam to, ale nie widzę nic złego. Conor jest bardziej aktywny medialnie i lepiej się sprzedaje, stąd go więcej. Czy wg Ciebie to właśnie jest oznaka faworyzowania/dyskryminacji i powinno być inaczej?

  – o słabości Mendesa i przewadze Conora mówi… tylko sam Conor – czy z tym jest coś nie tak?

  – Dana wielokrotnie wypowiadał się, że McGregora bardzo lubi, że to świetny zawodnik, który przyciąga uwagę, że da się na nim zarobić – prawda, ale znów spytam: czy to coś złego? Ma wszystkich fighterów lubić/nie lubić dokładnie tak samo albo zgrywać się, że tak właśnie jest? Doszlibyśmy do absurdów kojarzących się z jakże modną dzisiaj polityczną poprawnością.

  Poza tym co wymieniłem nie przypominam sobie nic więcej, co by potwierdzało Twoje słowa o propagandzie i faworyzowaniu McGregora. Ale z chęcią poczytam jeśli masz jakieś inne argumenty.

 39. No właśnie narzekają że Conor to Conor tamto.. Po czym za jakiś czas walczy Demetrious i jest pierdolenie w drugą stronę że nie sprzedaje ppv, mistrz bez charyzmy..

  Zwyczajnie łykają jak młode pelikany wszystko co Król im z laski swojej da. Dawno wpadli w sieć geniuszu Mistrza, ale jeszcze się trochę wierzgają.

 40. Ja właśnie doszedłem do jednego wniosku. Karma is a bitch, a za bardzo wszyscy do okola wraz z szefostwem UFC chcą, zeby Conor wygral. Niestety Chad spierdoli większości niedzielny poranek. Po prostu jak cos jest "za bardzo" to nie wychodzi. Przykro mi pasażerowie hypetrainu.

 41. Ja właśnie doszedłem do jednego wniosku. Karma is a bitch, a za bardzo wszyscy do okola wraz z szefostwem UFC chcą, zeby Conor wygral. Niestety Chad spierdoli większości niedzielny poranek. Po prostu jak cos jest "za bardzo" to nie wychodzi. Przykro mi pasażerowie hypetrainu.

  Ja kupiłem bilet do stacji "Jose Aldo" więc jadę dalej.

 42. Ja właśnie doszedłem do jednego wniosku. Karma is a bitch, a za bardzo wszyscy do okola wraz z szefostwem UFC chcą, zeby Conor wygral. Niestety Chad spierdoli większości niedzielny poranek. Po prostu jak cos jest "za bardzo" to nie wychodzi. Przykro mi pasażerowie hypetrainu.

  W razie czego, po 11ym będę miał wiecej czasu na pożyteczniejsze rzeczy niż wypisywanie głupot na cohones :crazy: Win-Win.

 43. Piękny ból dupy, że McGregor wygrał symulację!

  Również o to, że UFC bardziej promuje gościa, który jest w obecnej chwili największą gwiazdą tego sportu, bo przecież UFC nie jest prywatną firmą, tylko organizacją pożytku publicznego, a nawet dobrem wspólnym!

  Oszukujo skuhwysyny

 44. ta walka nie dotrwa do decyzji.

  Już był taki jeden stujkowicz zabijaka ostatnio co z zapaśnikiem o pas walczył na ostatnią chwile. Anthony Johnson się nazywał 😉 . Więc za gadanie na jeden Irolski takt nikt tutaj nie zapłaci ;). No chyba że masz na myśli że nie dotrwa do decyzji w dwie strony, tutaj się zgodzę bo Rudy rąk nie podnosi ale strzela też dobrze i ręce ma długie.

 45. Pewnie, że możesz i niewykluczone, że będziesz miał rację, mi ciężko obiektywnie ocenić samego siebie :beer:

  Wracając do meritum – masz na myśli jakieś konkretne wypowiedzi osób z UFC, fragmenty filmów promocyjnych, czy inne materiały pochodzące od UFC, wskazujące właśnie na to, że ich faworytem jest McGregor? Czy chodzi raczej o "ogólne wrażenie"? Bo na razie ciężko mi się do tego jakoś sensowniej odnieść. Materiały wg mnie:

  – opierają się bardziej na Conorze niż Mendesie – jak już wcześniej napisałem, dostrzegam to, ale nie widzę nic złego. Conor jest bardziej aktywny medialnie i lepiej się sprzedaje, stąd go więcej. Czy wg Ciebie to właśnie jest oznaka faworyzowania/dyskryminacji i powinno być inaczej?

  – o słabości Mendesa i przewadze Conora mówi… tylko sam Conor – czy z tym jest coś nie tak?

  – Dana wielokrotnie wypowiadał się, że McGregora bardzo lubi, że to świetny zawodnik, który przyciąga uwagę, że da się na nim zarobić – prawda, ale znów spytam: czy to coś złego? Ma wszystkich fighterów lubić/nie lubić dokładnie tak samo albo zgrywać się, że tak właśnie jest? Doszlibyśmy do absurdów kojarzących się z jakże modną dzisiaj polityczną poprawnością.

  Poza tym co wymieniłem nie przypominam sobie nic więcej, co by potwierdzało Twoje słowa o propagandzie i faworyzowaniu McGregora. Ale z chęcią poczytam jeśli masz jakieś inne argumenty.

  Chodzi mi o ogólny wydźwięk tych materiałów, a także o swego rodzaju specjalną troskę UFC o Connora. Bądź co bądź, dosyć bezpiecznie go prowadzili, nikogo ze ścisłego topu nie pokonał. Myślę, że nie tylko ja wyczuwam tą protekcjonalność UFC wobec Connora i na pewno wyczuwa ją także Chad. Wątpię, czy daje mu to jakikolwiek komfort psychiczny, myślę, że wręcz przeciwnie.

 46. Chodzi mi o ogólny wydźwięk tych materiałów, a także o swego rodzaju specjalną troskę UFC o Connora. Bądź co bądź, dosyć bezpiecznie go prowadzili, nikogo ze ścisłego topu nie pokonał. Myślę, że nie tylko ja wyczuwam tą protekcjonalność UFC wobec Connora i na pewno wyczuwa ją także Chad. Wątpię, czy daje mu to jakikolwiek komfort psychiczny, myślę, że wręcz przeciwnie.

  spojrz na to…

  oficjalny, kurwa, profil ufc 😐

 47. Dobrze ze będzie KO nikt nie powie że Conor wygrał przez wałek.

  Przepraszam, że się wpierdzielam sąsiad, ale można pisać na tych cohonesach wiadomości prywatne ?

 48. Przepraszam, że się wpierdzielam sąsiad, ale można pisać na tych cohonesach wiadomości prywatne ?

  JoJo niestety nie :((

 49. A już myślałem, że odnajdę Fanklub w Łowiczu Mcgregora….PS: Ja się urodziłem w Sochaczewie, może tu jest jakiś fanklub ???

 50. Przepraszam, że się wpierdzielam sąsiad, ale można pisać na tych cohonesach wiadomości prywatne ?

  Nie mam aż takiej mocy 🙂 trzeba ogólnie aby  dać @nick ale to nie są privy

 51. Tyle było narzekań na symulację, a ta się w dużej mierze potwierdziła. :crazy: Obalenie Mendesa weszło, nokaut w drugiej rundzie…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.