ksw cezary kęsik

Niepokonany Cezay Kęsik (MMA 9-0) zawalczy na gali KSW 51, która odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu. Zawodnik opublikował wpis na swoim profilu na Instagramie, w którym poinformował kibiców o zbliżającym się występie w stolicy Chorwacji.

Cezary Kęsik jest zawodnikiem kategorii średniej, który do tej pory odniósł 9 zawodowych zwycięstw. 29-latek reprezentuje klub Cross Fight Radom. „Lubelski Czołg” zadebiutował w 2015 roku i przez większość kariery bił się w organizacji TFL, gdzie udało mu się wywalczyć pas w wadze do 84 kilogramów. Kęsik w klatce KSW wystąpił jeden raz. Na kwietniowej gali KSW 48 rozbił w pierwszej rundzie Jakuba Kamieniarza.

Walką wieczoru gali KSW 51 będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Erko Junem. Organizacja zapowiedziała również starcie Borysa Mańkowskiego z Vaso Bakocevicem oraz występy Antuna Racicia, Filipa Pejicia i Aleksandara Ilicia.

15 KOMENTARZE

 1. Lubelski Czołg! :conorwalk: Ciekawe kogo mu zestawią. Jak to będą starcia Polska vs Bałkany, to wychodzi na to że z Illiciem.

  Ilić ma walczyć z Materlą. Może ten Janicić weźmie walkę w 84.

 2. Bardzo z tego powodu mi wszystko jedno :DC:

  Biją się freaki – źle. KSW kontraktuje młodego i perspektywicznego zawodnika – dalej źle i szydera, mimo że chłopak sobie niczym na to nie zasłużył. I Wy się jeszcze dziwicie dlaczego taki trener Gwóźdź jedzie po takich dzbanach

 3. Biją się freaki – źle. KSW kontraktuje młodego i perspektywicznego zawodnika – dalej źle i szydera, mimo że chłopak sobie niczym na to nie zasłużył. I Wy się jeszcze dziwicie dlaczego taki trener Gwóźdź jedzie po takich dzbanach

  To moja opinia, panie dzbanie, oglądam co chcę, idź oglądać powtórki krs 35

 4. Biją się freaki – źle. KSW kontraktuje młodego i perspektywicznego zawodnika – dalej źle i szydera, mimo że chłopak sobie niczym na to nie zasłużył.

  A kto naskoczył na Cezarego? Do chłopaka nikt nic nie ma, a Kawulscy sobie zasłużyli na szyderę, pracowali na to ostatnich kilka lat co najmniej.

 5. :whodefuk:

  Milosa nie znasz? :iamdone:

  Ta kurwa gość walczył z Sendiciem, Miloseviciem, Karaciciem, Dosenoviciem, Neguciciem, Prodanoviciem, Brajkoviciem … kojarzysz?

 6. Z Kęsikiem ma zawalczyć Savo Lazic

  O Materlii z Ilicem jako pierwsze poinformowało TST kilka dni temu #pamiętajcie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.