Cezary Kęsik (8-0) został ogłoszony kolejnym zawodnikiem organizacji KSW. Informację podano chwilę po wygranej niepokonanego 28-latka na gali TFL 16 w Radomiu.

„Lubelski Czołg” wrócił do klatki po blisko dwuletniej przerwie. W ostatniej walce pokonał Volodymyra Izanskiyego. Wcześniej Kęsik przed czasem odprawiał między innymi Mateusza Ostrowskiego, Piotra Walawskiego i Jana Kwiatonia.

Wcześniej podczas TFL 16 ogłoszono podpisanie kontraktu z KSW przez Huberta Szymajdę, który tak samo jak Kęsik, pojawi się na gali KSW 48, 27 kwietnia w Lublinie.

14 KOMENTARZE

 1. Spoko, ze KSW daje szanse polskim zawodnikom i to jest fajne, aczkolwiek Kęsik nie ma w cyrku szans na przebicie, nie ten poziom jeszcze. Przeciwnicy z ktorymi się mierzył, nie reprezentowali najwyższego poziomu.

 2. Mam nadzieję, że walczy jak taki czołg:

  Niemiecki Leopard 2A6 dziweczki, wiem, że chcieliście to wiedzieć

  A nie taki:

 3. Sarna wyjdzie na tej wspolpracy jak Zablocki na mydle. Wyjebali go z najlepszych zawodnikow a on sie cieszy ze cyrk objal patronat nad jego gala:razz:jelen: ale pewnie goscie zalicza 2 wtopy i juz wiecej u nich nie zawalcza i wroca do Sarny( tak niestety wyglada sytuacja w ksw) nie ma co sie obrazac na moje slowa.

 4. Sarna wyjdzie na tej wspolpracy jak Zablocki na mydle. Wyjebali go z najlepszych zawodnikow a on sie cieszy ze cyrk objal patronat nad jego gala:razz:jelen: ale pewnie goscie zalicza 2 wtopy i juz wiecej u nich nie zawalcza i wroca do Sarny( tak niestety wyglada sytuacja w ksw) nie ma co sie obrazac na moje slowa.

  I tu Cię zdziwię. W wywiadzie Jacek powiedział mi, że są to otwarte kontrakty i obaj będą walczyć i w KSW, i w TFL. Sam jestem zaskoczony takimi otwartymi kontraktami, byłaby to nowość.

 5. I tu Cię zdziwię. W wywiadzie Jacek powiedział mi, że są to otwarte kontrakty i obaj będą walczyć i w KSW, i w TFL. Sam jestem zaskoczony takimi otwartymi kontraktami, byłaby to nowość.

  No ok ale ile bylo przypadkow ze zawodnik zawalczyl tylko raz, przegral i tyle go widzieli w ksw. Byly tez przypadki ze goscie wygrywali i wiecej nie zawalczyli.

 6. To było do przewidzenia. Ja osobiście wolę by zawodnicy z takimi rekordami jak w przypadku Kęsika (po odprawieniu jeszcze kilku dodatkowych ogórów) starali się dopchać do UFC niż lądowali w Cyrku. Według mnie już lepiej spróbować sił w UFC i wylecieć z wielkim hukiem po 2 walkach niż ślizgać się w Cyrku.

 7. I tu Cię zdziwię. W wywiadzie Jacek powiedział mi, że są to otwarte kontrakty i obaj będą walczyć i w KSW, i w TFL. Sam jestem zaskoczony takimi otwartymi kontraktami, byłaby to nowość.

  Dlaczego jesteś zaskoczony? Przecież w KSW nawet tacy zawodnicy jak Mańkowski czy Narkun walczą raz do roku, więc takie nołnejmy jak ci nowi, dostaną walkę raz na dwa lata, lub co bardziej prawdopodobne, zawalczą raz w Lublinie i KSW o nich zapomni. Więc muszą mieć możliwość walki w innych miejscach.

Comments are closed.