Cezariusz Kęsik zanotował udany występ w walce wieczoru STRIFE TUBE 2, która 15 grudnia odbyła się w Radomiu. Polak pokonał jednogłośną decyzją sędziów Jonasa Boeno.

Spokojny początek z badaniem się w stójce przez zawodników. Po niecałej minucie Jonas Boeno (MMA 43-20-0) ruszył po obalenie, jednak Cezariusz Kęsik (MMA 14-4-0) dobrze to bronił i nie dawał się sprowadzić do parteru. Brazylijczyk chciał sprytnie podciąć rywala, jednak ostatecznie wylądował na plecach i to Polak był z góry. W tej pozycji Kęsik kontrolował przeciwnika i zadawał kolejne uderzenia, zdobywając kolejne sekundy i minuty przewagi.

Już na początku drugiej rundy Cezariusz Kęsik przeniósł pojedynek do parteru i z góry rozpoczął kontrolowanie starcia. Polak skupiał się głównie nad utrzymywaniem pozycji i zadawaniu kolejnych ciosów z góry.

Tak samo rozpoczął trzecią odsłonę Kęsik. Polak zszedł z rywalem do parteru i w tej pozycji chciał pozostać za wszelką cenę. Brazylijczyk z dołu próbował skręcać się do poddań, jednak w żadnym stopniu nie był w stanie zagrozić przeciwnikowi.

Dla Kęsik był to udany powrót po trzech przegranych z rzędu. 33-latka kolejno pokonywali Paweł Pawlak, Tomasz Romanowski i Damian Janikowski. Wcześniej „Lubelski Czołg” wygrywał między innymi z Marcinem Krakowiakiem czy Aleksandarem Ilicem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,333 komentarzy 114,115 polubień
Avatar of Prorok Izajasz
Prorok Izajasz

UFC
Bantamweight

8,381 komentarzy 15,538 polubień

Ciekawe czy Jonas chociaż coś poruchał ?

Odpowiedz 1 Like

Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Middleweight

2,073 komentarzy 6,596 polubień

Przeciwnik słaby, do przeleżenia, ale przynajmniej przyjechał się bić, a nie podłożyć. Tak się robi lokalne gale, na plus.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of MirsadBektic
MirsadBektic

Bellator
Light Heavyweight

4,716 komentarzy 13,574 polubień

Cezariusz?
Zapomnieliście dopisać, że z Cezarei:pociesznymirek:

Odpowiedz 1 Like