Już w najbliższą sobotę Paweł Klimas skrzyżuje rękawice z 11-krotnym mistrzem świata w kickboxingu Cédriciem Doumbé. Walka wieczoru wydarzenia MMA GP odbędzie się 4 marca w obiekcie Zenith, Paryż.

Paweł Klimas (MMA 4-1) to jeden z największych talentów wagi półśredniej w Polsce. 25-latek ma w swoim rekordzie występy pod banderą organizacji Fight Empire oraz Strife. Reprezentant Ełku 3 z 4 dotychczasowych zwycięstw odniósł przed czasem (2 KO, 1 Sub). „Klimasinhio” w ostatanim pojedynku rozprawił się na pełnym dystansie z Pawłem Brynkiewiczem. Jego jedyna porażka w karierze nadeszła na gali Strife 1, kiedy to został poddany przez Marka Gorczycę.

Doumbé (MMA 3-0) to persona, której nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi sportów uderzanych. Francuz to weteran organizacji Glory, w której stoczył 15 pojedynków, z których 12 padło jego łupem. Jego całościowy rekord w kickboxingu wynosi 75-6-1 (45 KO). 30-latek jest byłym posiadaczem pasa Glory w kategorii półśredniej. Swoją przygodę z MMA rozpoczął w listopadzie 2021 roku i do tej pory odprawiał wszystkich rywali przed czasem. Co ciekawe, Francuz miał już zaplanowaną walkę w największej organizacji na świecie. Miał się zmierzyć z Darianem Weeksem na wydarzeniu organizowanym we Francji. Starcie ostatecznie nie doszło do skutku gdyż komisja we Francji nie zgodziła się na zestawienie go z kimś bardziej doświadczonym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

10,976 komentarzy 43,892 polubień

Reprezentant Ełka

:scary:

BE344091-52CD-4FB0-9CA6-E03FA2B336CB.jpeg

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of blazini
blazini

UFC
Bantamweight

8,155 komentarzy 28,322 polubień

Ełka nie płacz, bo tu miejsca brak...
na twe babskie łzy.

Odpowiedz 1 Like