jakubiec cavemma3

Walka wieczoru gali CAVEMMA 3 potrwała zaledwie 15 sekund. Tomasz Jakubiec w błyskawicznym tempie posłał Jasona Radcliffe’a na deski. Wydarzenie odbyło się 22 września w Grodzisku Mazowieckiem.

Po rozpoczęciu pojedynku Tomasz i Jason ruszyli na wymianę ciosów. Z obu strony padło kilka uderzeń, ale mocniej i celniej trafiał Polak, który szybko posłał Radcliffe’a na deski. Jakubiec zadał jeszcze serię ciosów w parterze, po czym sędzia ringowy zainterweniował i przerwał walkę.

83,9 kg: Tomasz Jakubiec pok. Jasona Radcliffe’a przez TKO, runda 1, 0:15

Pełne wyniki gali CAVEMMA 3

Jakubiec dopisał do swojego rekordu drugie zwycięstwo z rzędu i jego aktualny bilans wynosi 12-4. W swoim poprzednim występie, który miał miejsce we wrześniu 2022 roku, Tomasz wypunktował Davida Ramiresa. Polak występował w przeszłości w takich organizacjach jak m.in. KSW, MMA Attack czy Armia Fight Night.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Bolesław

M-1 Global
Lightweight

3,658 komentarzy 7,069 polubień

Radcliffe to gość, który przyjmuje niedoszłe ciosy

Odpowiedz 1 Like

Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Bantamweight

1,860 komentarzy 5,451 polubień

Drogie Polskie organizacje MMA.

Ja rozumiem, że jak się ma mały biznes to kuszą zawodnicy z KSW, ale błagam nie bierzcie zawodników, o których wiadomo, że kładą się po pierwszym ciosie, który wygląda na mocny.

To się najzwyczajniej w świecie bardzo źle ogląda i widz zostaje z poczuciem zmarnowanego czasu, który poświęcił na całą ceremonię wejścia do klatki.

Takie MMA jest nikomu niepotrzebne. Może tylko zawodnikowi co ma zielony kwadracik potem, ale nikomu kto na to musi patrzeć - to gwarantuję.

Odpowiedz 5 polubień

zielony666

UFC
Middleweight

13,882 komentarzy 57,737 polubień

Jason - lubiany w Polsce i popularny - bo przyjeżdża po pieniądze i szybko dię podkłada.

Ale gówno, tak samo walka Ogórkowskiego.

Odpowiedz 3 polubień