Carlos Newton
(foto Al Quintero/Sherdog.com)

W styczniu w Polsce gościć będzie były mistrz UFC oraz weteran Pride Carlos Newton. Kanadyjczyk podczas pobytu w Polsce udzieli seminarium, które 11 stycznia odbędzie się w Gdyni. Możliwe, że to nie jedyne seminarium z Newtonem.

Carlos Newton w zawodowym MMA debiutował w 1996 roku. Dwa lata później, legitymując się bilansem 3-1 wziął udział w turnieju wagi średniej na gali UFC 17, gdzie w finale niejednogłośną decyzją przegrał z Danem Hendersonem. Miesiąc później „Ronin” zadebiutował w organizacji Pride i przegrał przez poddanie z Kazushim Sakurabą. Szczytowym momentem kariery Kanadyjczyka był 2001 rok, kiedy najpierw na UFC 31 poddał Pata Mileticha, dzięki czemu zdobył pas wagi półsredniej, a później tytuł ten stracił na rzecz Matta Hughesa. Kanadyjczyk karierę w MMA zakończył w 2010 roku, a na emeryturę odesłał go Brian Ebersole.

W styczniu w Gdyni odbędzie się dwuczęściowe seminarium z Carlosem Newtonem. Pierwsza część poświęcona będzie stricte chwytom, a w drugiej doszlifować będzie można już czyste MMA. Koszt seminarium to 90 złotych.

Wszystkie informacje znajdują się na poniższym plakacie:

Carlos1_v5_last-page-001 (1)

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.