Natural Born Killer chce wrócić do klatki MMA.

Po przegranej z Demianem Maią w sierpniu tamtego roku Carlos Condit sporo mówił o przejściu na emeryturę. Jak widać, reprezentant Jackson Wink MMA nie ma jeszcze zamiaru odpuszczać. Amerykanin na swoim Twitterze zaczepił matchmakera UFC, Seana Shelby’ego – domaga się on walki w grudniu albo na początku przyszłego roku.

Condit (30-10 MMA) to były dwukrotny pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej UFC oraz były tymczasowy mistrz tej dywizji. Carlos przegrał walki o prawdziwy tytuł z Georgesem St. Pierrem oraz Robbiem Lawlerem, jednakże sporo osób twierdziło, iż to właśnie Natural Born Killer powinien być wygranym starcia z Ruthlessem. Condit znany jest fanom ze swojego efektywnego stylu walki w stójce, jednakże w ostatnio nie miał on najlepszej serii – w 7 walkach zdołał wygrać tylko dwa razy.

2 KOMENTARZE

  1. Super informacja! Uwielbiam Condita. Nawet jak przegrywa to wielokrotnie daje świetne walki, choć niestety nie zawsze (walka z Maią). Tak czy siak liczę na udany powrót Naturalnie Urodzonego Zabójcy 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.