Condit

(Fot. Sherdog.com)

Były posiadacz pasa tymczasowego dywizji półśredniej UFC, Carlos Condit (MMA 29-8), ostatni raz w oktagonie pojawił się w marcu ubiegłego roku na gali UFC 171. Nabawił się wtedy kontuzji prawego kolana w walce z Tyronem Woodleyem (MMA 15-3). „The Natural Born Killer” pomyślnie przeszedł operację,  a także długi proces rehabilitacji. 30-letni zawodnik wrócił do treningów i planuje powrót do walk na wiosnę. Wybrał nawet konkretny termin, w którym chciałby stoczyć kolejny pojedynek. Wypowiada się na ten temat w wywiadzie z MMA Weekly:

Nie mam jeszcze zaklepanej walki, ale interesuje mnie jeden, konkretny termin. Postaram się, by moje nazwisko znalazło się na karcie walk majowej gali w Las Vegas. […] Nie zastanawiałem się nad tym, z kim mógłbym się zmierzyć. Większość zawodników z mojej dywizji ma już zaplanowane pojedynki w najbliższym czasie, więc poczekajmy na wyniki tych starć i wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej.

Ze słów Condita jasno wynika, że chciałby zawalczyć na gali UFC 187, która odbędzie się 24 maja w Las Vegas. Niepotwierdzoną jeszcze walką wieczoru wspomnianej gali ma być pojedynek między Jonem Jonesem a Anthonym Johnsonem o pas mistrzowski dywizji półciężkiej.

19 KOMENTARZE

 1. Ciekawe, kogo mu dadzą. Rory vs. Lombard jest miesiąc wcześniej, więc ta dwójka raczej odpada, a szkoda, bo chętnie bym zobaczył rewanż Condita z MacDonaldem.

 2. Wygrany Ellenberger vs Koscheck? Tak na przetarcie, fajna egzekucja by była 🙂

 3. W kooońcu. Świetna wiadomość, Oby wrócił mocniejszy i zniszczył dywizję.
  #NBK

 4. Szady

  Ciekawe, kogo mu dadzą. Rory vs. Lombard jest miesiąc wcześniej, więc ta dwójka raczej odpada, a szkoda, bo chętnie bym zobaczył rewanż Condita z MacDonaldem.

  nie ma opcji, zreszta Condit ostatnio przegral, moze Gastelum?

  #oldnews #szpilamusibyc

  <3

 5. Nie ważne kogo mu dadzą, czekam na jego powrót i między innymi takie akcje:

  [​IMG]

  [​IMG]

  Oby dostał kogoś dobrego na powrót.

  War NBK!

 6. Dobrze ,lubię typa ,ale jak nie poprawi zapasów to do top 3 nie wejdzie.Z Alvesem bym go zobaczył albo z Rorym .Z topu samego sporo zestawień ale większość już ma walki zaklepane

 7. baju

  #oldnews #szpilamusibyc

  #alenewsyktoredajejakopierwszywpolskiminternecietylkovoranzauważa
  :cowboy:

 8. Szady

  #alenewsyktoredajejakopierwszywpolskiminternecietylkovoranzauważa
  :cowboy:

  haha. #struggleisreal #srodowiskojanuszy #soreczka #cototwitter #kiedywalczypudzian

  :fro:

 9. michi972

  .Z Alvesem bym go zobaczył

  Łoo, że też na to nie wpadłem – z Thiago Alvesem byłoby świetne zestawienie. Ten drugi aż tak często nie odwołuje się do zapasów, więc byłaby duża szansa na stójkową wojnę.

 10. Według mnie dostanie jakiegoś przeciętniaka. A później niech najlepiej odbędzie się rewanż z Woodleyem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.