fot. Kamil Ptaszkiewicz dla MMARocks.pl

O tej przykrej sytuacji było ostatnio bardzo głośno. Teraz możemy wreszcie napisać, że historia zakończyła się pozytywnie. Po kilku tygodniach od Charytatywnego Meczu: Bokserzy vs Zawodnicy MMA, fundacja Cancer Fighters otrzymała wreszcie zaległe pieniądze pochodzące z biletów. Informację o tym podał na swoim profilu na Facebooku prezes Cancer Fighters – Marek Kopyść dodając, że kwota, którą otrzymała fundacja, zostanie przeznaczona na wsparcie dla podopiecznych oraz na nowy sprzęt dla oddziałów onkologicznych w Szczecinie i Gdańsku.

Podczas imprezy, która odbyła się 2 lipca, fundacja zebrała ponad 100 tysięcy złotych, które miały zostać przeznaczone na protezę dla Aleksa oraz wsparcie dla innych podopiecznych. Niestety, na aż 45 tysięcy pochodzące z biletów Cancer Fighters musiało poczekać. Przeczytać można o tym w innym oświadczeniu Marka, także z jego profilu na Facebooku.

Teraz już wiemy, że wczoraj zaległa kwota trafiła na konto fundacji i może pomóc w polepszeniu życia wielu innym dzieciom.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.