Informacja prasowa: 

Już 16 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się II edycja meczu charytatywnego, organizowanego przez fundację Cancer Fighters i Stal Gorzów.

Pierwsza edycja odbyła 2 czerwca zeszłego roku na stadionie w Gorzowie. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie sztuk walki. Udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy mieszanych sztuk walki oraz bokserzy. Sportowcy nie rywalizowali jednak w ringu czy  w klatce, ale na boisku piłkarskim.

Polska czołówka świata sztuk walki spotkała się w Gorzowie aby wesprzeć chorującego na nowotwór Aleksa – podopiecznego fundacji Cancer Fighters. – W meczu charytatywnym wzięli udział m.in. Artur Szpilka, Michał Materla, Akop Szostak, Jan Błachowicz, czy Marcin Różalski. Podczas wydarzenia zebraliśmy ponad 100 tysięcy złotych. Cała kwota została przekazana na zakup protezy dla Aleksa oraz sprzęt do klinik – opowiada prezes fundacji Cancer Fighters Marek Kopyść.

W 2019 roku podjęte zostało następne wyzwanie, tym razem wspólnie ze Stalą Gorzów. – 16 czerwca zapraszamy wszystkich na nowoczesny stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Cel jest oczywiście jeden, czyli wsparcie naszych podopiecznych! Obiecujemy, że będzie się działo naprawdę dużo – dodaje Marek Kopyść.

Wszystkie szczegóły dotyczące zbliżającego się wydarzenia będą podawane na bieżąco.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.