Były rywal Michała Oleksiejczuka, Caio Borralho, pogratulował mu wygranej na UFC w Singapurze z Chidim Njokuanim. Polak zareagował na słowa Brazylijczyka twierdząc, że w przyszłości być może zobaczymy ich rewanż w klatce MMA.

Oleksiejczuk udanie wrócił do oktagonu największej organizacji MMA na świecie, kiedy to zmierzył się z mocnym stójkowiczem, Chidim Njokuanim, na gali UFC w Singapurze. Polak przetrwał ataki rywala i zdołał skończyć go przed czasem w pierwszej odsłonie pojedynku. Na wygraną Oleksiejczuka, zareagował na swoim profilu na Twitterze jego były rywal, Caio Borralho, który poddał go w kwietniu tego roku. Starszy z braci szybko mu odpowiedział twierdząc, że w przyszłości być może czeka nas rewanż obu panów.

Borralho: Gratulacje Michał, wielka wygrana, wielki powrót!

Oleksiejczuk: Dziękuję, doceniam twoje słowa! Mam przeczucie, że nasze drogi przetną się w przyszłości raz jeszcze! Jesteś twardym gościem!

Po walce z Njokuanim, Oleksiejczuk ponownie nawoływał o pojedynek z czołowymi zawodnikami kategorii średniej. Polak chciałby największych wyzwań i chce wejść do pierwszej piętnastki rankingu dywizji do 84 kilogramów, w której obecnie występuje. Jeśli chodzi o Borralho, ten ma już zaplanowaną kolejną walkę po wygranej z Oleksiejczukiem. 36-letni Brazylijczyk na listopadowej gali UFC w Sao Paulo zawalczy z bardziej doświadczonym Nursultonem Ruziboevem. „The Natural” spróbuje przedłużyć swoją serię wygranych w oktagonie UFC do pięciu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,960 komentarzy 47,504 polubień

Caio jest w porządku, a Michał u każdego rywala zdobywa szacunek swoją postawą.

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of messifc
messifc

PRIDE FC
Lightweight

6,287 komentarzy 12,730 polubień

Szkoda, że Caio latał jak pies za Chimaevem, bo wydaje się być spoko gościem.

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,928 komentarzy 75,059 polubień

Michał zawsze z szacunkiem. Dustin Jacoby mowił że że Olrksiejczuk jest najtwardszym i najbardziej nieustępliwym sk... z jakim walczył a Michał do walki z nim szykował się z Czarkiem w stodole, pojechał na walkę bez kornerze i mimo ogromnej rożnicy warunków niewiele zabrakło.

Odpowiedz 6 polubień