Do koszmarnej kontuzji nogi doszło na gali Cage Warriors 101 podczas walki wieczoru. Sofiane Boukichou przy próbie niskiego kopnięcia złamał nogę w stylu Andersona Silvy, który poznał podobnego urazu przy okazji drugiego pojedynku z Chrisem Weidmanem.

11 KOMENTARZE

 1. Hmm, no to bardziej przypomina złamanie z pewnej zakazanej rodzimej gali z nieodpowiednimi dla mediów uczestnikami 😀 identycznie wręcz kopia w kopie.

 2. Kurde ten trzask. Jaki pojebany weekend dla MMA, 3 walka wieczoru zakończona w dziwny sposób – Invicta – rozcięcie oka, Bellator 215 – kop w jajca a teraz to.

 3. Kurde ten trzask. Jaki pojebany weekend dla MMA, 3 walka wieczoru zakończona w dziwny sposób – Invicta – rozcięcie oka, Bellator 215 – kop w jajca a teraz to.

  Szefie przez to co mówisz to zaczynam obawiać się momentów walki Velasquez vs Ngannou.

 4. Jako że nie mam czego się czepić, to napiszę że bardzo nie podoba mi się tytuł. Nóg nie łamie się w różnych stylach. Można złamać nogę w pewien sposób, ale nie w jakimś tam stylu. :jimcarrey:

 5. Jako że nie mam czego się czepić, to napiszę że bardzo nie podoba mi się tytuł. Nóg nie łamie się w różnych stylach. Można złamać nogę w pewien sposób, ale nie w jakimś tam stylu. :jimcarrey:

  Też mi się to nie podoba. Nie wiedziałem, że Anderson opracował styl łamania nóg.

  Przykra kontuzja.

 6. Kurde ten trzask. Jaki pojebany weekend dla MMA, 3 walka wieczoru zakończona w dziwny sposób – Invicta – rozcięcie oka, Bellator 215 – kop w jajca a teraz to.

  Można gdzieś zobaczyć to rozcięcie oka ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.