Kolejny reprezentant naszego kraju stanie przed okazją występu dla największej brytyjskiej organizacji. Do karty, na której znajduje się już pojedynek Sylwestra Millera, zostało dodane starcie z udziałem Izabeli Walczak. Polka zmierzy się z 22-letnią Włoszką, Jasmine Favero.

Walczak (MMA 1-0) powraca do klatki po ponad rocznym rozbracie z zawodowym MMA. W profesjonalnym debiucie rozprawiła się Eleni Gathi na gali Zone Pro League 2. Polka pokonała reprezentantkę Grecji przez nokaut w trzeciej odsłonie starcia. Na arenach amatorskich miała okazję występować dla takich organizacji jak Babilon MMA czy Madness Cage Fighting. Jej amatorski rekord opiewa w 7 zwycięstw i 1 porażkę. Do najcenniejszych skalpów Polki można zaliczyć Larę Fornal, z którą miała okazję zmierzyć się na gali Babilon MMA 7. Walczak na co dzień reprezentuje klub Uniq Fight Club.

Favero (MMA 2-0) ma na swoim koncie mistrzostwo europy oraz wicemistrzostwo świata największej amatorskiej organizacji na świecie – IMMAF. Obydwa medale zdobyła w 2019 roku, który był jej ostatnim etapem amatorskiej kariery. Po przejściu na zawodowstwo dwukrotnie występowała pod banderą Cage Warriors. Obydwa zwycięskie pojedynki zakończyła przed wybrzmieniem końcowej syreny. Na gali Cage Warriors 142 znokautowała Stephanie Evans w drugiej odsłonie starcia, a dwa wydarzenia później już w pierwszej rundzie poddana przez nią została reprezentantka Francji, Awa Sow.

Wydarzenie Cage Warriors 154 będzie miało miejsce 6 maja w Rzymie, Włoszech.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,623 komentarzy 46,963 polubień

Zdolna zawodniczka warto kibicować

Odpowiedz 1 Like