pimblett

W pierwszej obronie pasa organizacji Cage Warriors, Paddy „The Baddy” Pimblett zawalczy z byłym rywalem polskiego Zombie, Julianem Erosą. Amerykanin był tym, który zwolnił Wrzoska z UFC.

Pimblett (12-1 MMA) uważany jest za jeden z największych talentów europejskiej sceny. Charakterystyczny zawodnik wygrał 8 ostatnich walk z rzędu. Połowę zwycięstw, bo aż 6, odniósł przez poddania.

Erosa (16-3 MMA) był uczestnikiem programu The Ultimate Fighter 22: McGregor & Faber. Mimo, że jego bilans w UFC wynosił 1-1, został on zwolniony z największej organizacji na świecie. Zdążył już nawet wygrać walkę poza federacją, nokautując swojego rywala na gali KOTC. Teraz Julian przyjedzie do Europy, aby przerwać dobrą passę Pimbletta.