[youtube id=”mXKYq3C4YR8″ width=”620″ height=”360″]

Dziś niepokonany wychowanek poznańskiego Ankosu – Mateusz Gamrot (MMA 6-0, #3 w rankingu PL) jest już w drodze do Newport w Walii. Tam w sobotę zmierzy się z Timem Newmanem (MMA 10-4). Choć Walijczyk jest od Polaka bardziej doświadczony i będzie mógł liczyć na doping własnej publiczności, to Mateusz przekonuje, że jest świetnie przygotowany i cieszy się,  na kolejną walkę z zagranicznym zawodnikiem.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

15 KOMENTARZE

  1. I zdecydowanie lepiej się ogląda zestawienia z obcokrajowcami. Wiadomo, sport najważniejszy i rywalizacja na umiejętności, nie jakieś trash-talki, ale ten rodzaj emocji, dodatkowego smaczku jednak jest wg mnie na miejscu. Także po to by porównywać nasz poziom z innymi krajami w Europie czy świecie.

    Powodzenia Gamer. Tylko zwycięstwo!

  2. Krzysztof– nie myślałeś, żeby wykorzystać swoj głos w gdzieś w radiu? Fajnie mi sie Ciebie słucha w wywiadach <3

  3. Pytam poważnie. Wie ktoś czy Mateusz i inni zawodnicy noszący na co dzień okulary walczy w soczewkach (nie znam się, nie wiem czy to dozwolone), czy po prostu bez, bo zdaje się kilka dioptrii musi nosić ??

  4. Nie wiem jak w walce, jak to się ma do każdej wady, ale w klubie mam 2 osoby, co przychodzą w okularach, zdejmują w szatni i wchodzą na matę, nie wiem jakiej skali mają wadę,

  5. Kula@@ miło mi 🙂 W radiu pracowałem swego czasu. W sumie 2,5 roku. Korci mnie, żeby kiedyś choćby na jedną audycję w tygodniu wrócić, bo to doskonała zabawa. Na razie jednak nie bardzo mam na to czas niestety. Zostaje mi lektorskie czytanie tekstów w tv. Zawsze to coś.

  6. hemik – nie wiem jak chłopaki z Ankosu, ale znam przynajmniej jednego zawodnika, który walczy w soczewkach. Problem był, kiedy po jednej akcji te soczewki zgubił w klatce i musiał walczyć bez nich do końca walki.

  7. Krzysiek a bylbys zainteresowny nagrywaniem krotkich komunkatow glososwych ? oczywiscie za kase 🙂 nie jest to jakos bardzo lukratywne ale jakbys mial czas i ochote to daj znac .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.