Świeżo upieczona mistrzyni Cage Warriors w wadze muszej, Molly McCann (7-1) podpisała kontrakt z organizacją UFC i zadebiutuje na majowej gali UFC Fight Night 130 w Liverpoolu w walce z Gillian Robertson (4-2).

Meatball tylko raz poczuła smak porażki, w 2015 roku ulegając na punkty Vanessie Melo (5-5). Od tamtej pory zawodniczka z Liverpoolu wygrała sześć walk z rzędu, pozostawiając w pokonanym polu takie zawodniczki jak Lacey Schuckman (12-10) czy Priscila de Souza (12-8). W swojej ostatniej walce, w lutym 2018 roku McCann rozbiła w drugiej rundzie Brytyjkę Brytony Tyrell (4-1), zdobywając pierwsze mistrzostwo Cage Warriors w wadze muszej kobiet.

Robertson to uczestniczka 26 edycji TUFa, gdzie należała do drużyny Justina Gaethje (18-1). „The Savage” już w pierwszym pojedynku została odprawiona ciosami przez Barb Honchak (10-3), ale mimo to załapała się na galę wieńczącą finał tego reality show. Podczas gali TUF 26 Finale zawodniczka American Top Team poddała balachą Amerykankę Emily Whitmire (2-2). 

2 KOMENTARZE

  1. A nasza Pani Misiowa:sad:… mogłaby już zawalczyć. bo w muszej UFC robi się coraz ciaśniej i na nią czas najwyższy!

  2. To jest rodzina Paddy Pimbletta jakaś ? Ma za sobą chyba ogromne wsparcie kibicowskie Evertonu, o ile nie pomyliłem zawodniczek teraz. Gillian co chwilę wrzuca fotki z Asią, więc pewnie coś tam się nauczy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.