Jak ogłosiła dzisiaj organizacja Cage Warriors, kolejny Polak zasili walijską kartę gali Cage Warriors 97, która już 29 września odbędzie się w Cardiff. Powracający do brytyjskiej organizacji Kacper Formela (7-1) zmierzy się tam z Masonem Jonesem (5-0).

Polski Machida zadebiutował w Cage Warriors w maju ubiegłego roku. Jego nieskazitelny rekord przekreślił wtedy Aiden Lee (6-2). Polak od czasu tej porażki stoczył cztery pojedynki i z każdego wychodził zwycięsko, pozostawiając w pokonanymi polu takich zawodników jak Armen Stepanyan (4-3) czy ostatnio Adam Brzezowski (5-2).
Walijski Smok w zawodowym MMA zadebiutował w ubiegłym roku, do dziś tocząc pięć zwycięskich pojedynków. Ostatnio w klatce widziany był w lipcu, gdzie na gali Cage Warriors 95 wypunktował znacznie bardziej doświadczonego Konmona Deha (9-5).

Gala Cage Warriors 97 odbędzie się 29 września w Cardiff. W walce wieczoru wystąpi Jakub Wikłacz (8-2), który zmierzy się w mistrzowskim boju z lokalnym zawodnikiem Jackiem Shore’m (8-0).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.