Podczas ceremonii ważenia przed piątkową galą Cage Warriors 121 doszło do wymiany uprzejmości pomiędzy Sylwestrem Millerem (MMA 9-3-0) a Jackiem Cartwrightem (MMA 9-0-0). Polak pewny siebie klepnął w pas kategorii koguciej dając wyraźnie znać, że odbierze go od niepokonanego zawodnika.

Miller jest niepokonany od dwóch pojedynków. W październiku 2019 roku poddał w pierwszej rundzie Dawida Pasternaka, natomiast w maju 2020 roku decyzją sędziów pokonał Piotra Kamińskiego. Wcześniej pokonywał on między innymi Igora Wojtasa, Ibrahima Barkinoeva czy Mariusza Joniaka przegrywał natomiast z Krzysztofem Gutowskim i Patrykiem Surdynem.

Cartwright jest niepokonany w zawodowym MMA. Zawodową karierę rozpoczął w lutym 2017 roku od odprawienia w 36 sekund Kane’a Goldupa. Kolejne wygrane pojedynki zagwarantowały mu kontrat z organizacją Cage Warriors, gdzie zadebiutował we wrześniu 2019 roku, nokautując Scotta Malone’a. W następnych pojedynkach Anglik pokonywał Marko Kovacevica, Manuela Bilica i Gerardo Fanny’ego. Mistrzem Cage Warriors w wadze koguciej jest już półtorej roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.