Wyniki na żywo z debiutującej w szwedzkim mieście Gothenburg gali Cage Warriors:

CW93 Prelims

Our CW93 prelims were 🔥🔥!! Check them out for free here 👇🏼 👊

Publiée par Cage Warriors sur Samedi 28 avril 2018

Walka wieczoru:
170lbs: Carlo Pedersoli Jr. pok. Nicolasa Dalby’ego przez większościową decyzję (29-27, 29-28, 28-29)

Karta główna:
154lbs: Soren Bak pok. Alexandra Jacobsena przez poddanie (trójkąt rękoma), runda 2, 4:17
185lbs: Alan Carlos pok. Normana Paraisy przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 30-27)
154lbs: Jack Grant pok. Mehdi Dakaeva przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-26, 30-27)
265lbs: Sofiane Boukichou pok. Juniora Karantę przez TKO, runda 3, 1:17

Karta wstępna:
170lbs: Hakon Foss pok. Jacka Masona przez TKO, runda 1, 1:56
126lbs: Malin Hermansson pok. Cornelię Holm przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
154lbs: Rafael Macedo pok. Perry Goodwina przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28)
170lbs: Thomas Robertsen pok. Saeeda Yunesiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 3:18
170lbs: Per Franklin pok. Orlando D’Ambrosio przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
205lbs: Modestas Bukauskas pok. Kristiana Lapsleya przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 2:39

27 KOMENTARZE

 1. Ostatnio dzwonili do mnie z Vectry i sie pytali czy jestem zadowolony z oferty itd powiedzialem im ze do szczescia z oferty sportowej( bo mam specjalny pakiet sportowy wykupiony) brakuje mi Eleven 4, PSN i PSF. Minely 2 tyg i kurwa dzis patrze( przypadkowo odkrylem i nawet nie wiem kiedy mi to wlaczyli) 4 kanal Eleven… a piszac na temat to karte glowna nagrywam bo wchodzi mi na inna rzecz akurat dzisiaj:wink:

 2. . Minely 2 tyg i kurwa dzis patrze( przypadkowo odkrylem i nawet nie wiem kiedy mi to wlaczyli) 4 kanal Eleven… a piszac na temat to karte glowna nagrywam bo wchodzi mi na inna rzecz akurat dzisiaj:wink:

  17 kwietnia wlaczyli

 3. Ostatnio dzwonili do mnie z Vectry i sie pytali czy jestem zadowolony z oferty itd powiedzialem im ze do szczescia z oferty sportowej( bo mam specjalny pakiet sportowy wykupiony) brakuje mi Eleven 4, PSN i PSF. Minely 2 tyg i kurwa dzis patrze( przypadkowo odkrylem i nawet nie wiem kiedy mi to wlaczyli) 4 kanal Eleven… a piszac na temat to karte glowna nagrywam bo wchodzi mi na inna rzecz akurat dzisiaj:wink:

  Ostatnie CW też było na Eleven 4? 😕

  jest i EFC

  Tylko prelimsy.

 4. Eleven 3!

  Aaa, już myślałem. Bo nie mam tego w pakiecie i złapałem mindfucka czy przypadkiem kanałów mi nie wcięło.

 5. Ostatnio dzwonili do mnie z Vectry i sie pytali czy jestem zadowolony z oferty itd powiedzialem im ze do szczescia z oferty sportowej( bo mam specjalny pakiet sportowy wykupiony) brakuje mi Eleven 4, PSN i PSF. Minely 2 tyg i kurwa dzis patrze( przypadkowo odkrylem i nawet nie wiem kiedy mi to wlaczyli) 4 kanal Eleven… a piszac na temat to karte glowna nagrywam bo wchodzi mi na inna rzecz akurat dzisiaj:wink:

  Nie czuj się wyjaykowo mordo . Mi też to wlaczyli, jak każdemu, na jakiś czas, za miesiąc pewnie juz nie będzie tych programow dostepnych, taki rodzaj promocji

 6. Foss zawiódł, liczyłem na trzecią przegraną przez głupotę, a tu rozbił o wiele bardziej doświadczonego Masona. Teraz pół godziny przerwy i przerzucać się na Fight Passa albo Eleven Sports. :beer:

 7. Mi też to wlaczyli, jak każdemu, na jakiś czas, za miesiąc pewnie juz nie będzie tych programow dostepnych, taki rodzaj promocji

  nawet jak ma sie wykupiony pakiet eleven to zabiora ta 4?:damjan:

 8. Mam pytanie na serio – czemu CW jest gorsze od KSW w sensie, że KSW jest zaraz po UFC 😉  a nie np Po UFC, BEllatorze, ONE, Rizinie, ACB, M1, Ahmacie, Deepie, 5 amerykańskich i brazylijskich organizacjach i CW własnie?

 9. nawet jak ma sie wykupiony pakiet eleven to zabiora ta 4?:damjan:

  Nie no, chodziło mi o to ze jak nie masz wykupionych, a odkryłes że te programy są od jakiegoś czasu dostepne, oni co jakis czas odblokwują różne programy, żebyś się w nie wkręcil . I jak upierdolą po jakimś czasie, wykupił za złotówki . Raz filmowe, raz naukowe, raz sportowe i tak w koło, dlatego czasem warto przeglądać liste kanałów czy nie ma jakiejs niespodzianki 😉

 10. Mam pytanie na serio – czemu CW jest gorsze od KSW w sensie, że KSW jest zaraz po UFC 😉  a nie np Po UFC, BEllatorze, ONE, Rizinie, ACB, M1, Ahmacie, Deepie, 5 amerykańskich i brazylijskich organizacjach i CW własnie?

  Tego pytania nie można zadać na serio:lol:

 11. Jak Dalby przetrwał ten knockdown po wysokim kopnięciu to nie wiem. 😆 Ale ogólnie dobra walka, do końca miałem wrażenie, że jednak minimalnie dla Duńczyka. No trudno, następna gala dopiero w czerwcu. :beer:

 12. Fajna walka wieczoru! Wczesniejsza zreszta tez. Dalby kurwa jak nie ogarnia jakiegos Wlocha to swiata nie zawojuje juz… Wloch mial kozackie spodenki- z panorama Rzymu kurwa zajebiste!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.