agnieszka niedz

Niestety, nie dojdzie do sobotniej walki Agnieszki Niedźwiedź na Cage Warriors 74. Polka doznała kontuzji i musiała wycofać się z walki z Pannie Kianzad. Informację na swoim Twitterze przed momentem podała brytyjska organizacja. Jak udało nam się dowiedzieć, Agnieszka (MMA 7-0) uszkodziła chrząstkę międzyżebrową i czeka ją miesięczna przerwa od treningów. Polkę na zbliżającej się gali zastąpi Eeva Siiskonen.

Walka na Cage Warriors 74 byłaby trzecim występem popularnej „Kumy” dla tej organizacji. Wcześniej, jeszcze w 2013 roku, na CW 62 na punkty zwyciężyła Kerry Hughes, a w kwietniu tego roku na CW 67 w pierwszej rundzie poddała duszeniem trójkątnym Gemmę Hewitt. Oprócz występu w brytyjskiej organizacji Aga w 2014 roku walczyła również na krajowej scenie. Podczas Fighters Arena 10 przez TKO w trzeciej rundzie zwyciężyła Julię Stoliarenko.

Komentarz menadżera zawodniczki, Pawła Kowalika:

Agnieszka w tygodniu zgłosiła kontuzję żeber, badania wykazały poważne uszkodzenie chrząstki międzyżebrowej, które wyklucza Agę minimum na miesiąc z jakichkolwiek treningów. Potrzebujemy więcej badań, by dokładnie to określić, ale Agnieszka wróci dopiero w 2015 roku. Niezależnie od przebiegu gali w Londynie, chcemy jak najszybciej doprowadzić do walki z Pannie Kianzad, bo Aga ma jej coś do przekazania w klatce.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.