cb

UFC 203 na pewno nie było szczęśliwe dla C.B. Dollowaya.

Amerykanin miał zawalczyć z Francimarem Barroso na gali w Cleveland. Dzień przed wydarzeniem Dolloway, razem z m.in. Urijah Faberem, Fabricio Werdumem czy Yancy Medeirosem, uczestniczył w wypadku windy. Mówi się, iż zawodnicy spadli z pierwszego piętra do samej piwnicy. Początkowo nikt nie skarżył się na kontuzje, jednakże po czasie Dolloway zaczął odczuwać bardzo silny ból pleców. Uniemożliwiło mu to walkę na UFC 203. Jak dowiedzieliśmy się z krótkiego wywiadu Ariela Helwaniego, C.B. nadal nie opuścił stanu Ohio, ponieważ ból jest zbyt silny, aby mógł latać samolotem. Informację podał jego menadżer.

Teraz zawodnik oraz jego trenerzy czekają na wyniki prześwietlenia, które ma powiedzieć co powoduje tak silny ból. Wyndham Hotel, w którym winda uległa awarii, nie odniósł się jeszcze do całej sytuacji.

9 KOMENTARZE

  1. Przeczytałem że po bólu dupy 🙂   W sumie po co walczyć, cierpieć i przegrywać jak można bez tego ogarnąć jakieś odszkodowanie.

  2. Winda miała załadunek max 300 kg, wsiedli w większej ekipie i zrobiło się 600 kg to się zerwała :DC: To będzie linia obrony hotelu jak będą się sądzić o garnek $$

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.