Portal Las Vegas Review-Journal poinformował właśnie, że Bryan Caraway wraca do akcji i 3 marca na UFC 222 zmierzy się z Codym Stamannem.

Bryan ostatni raz walczył w maju 2016 roku. Niejednogłośną decyzją pokonał wówczas Aljamaina Sterlinga, a wcześniej udało mu się pokonać Eddiego Winelanda. Zawodnik ten dwukrotnie był już przymierzany do powrotu, jednak za każdym razem coś stawało mu na przeszkodzie. 15 stycznia 2017 miał walczyć z Jimmie Riverą, ale musiał wycofać się z powodu kontuzji. 9 grudnia tego samego roku miał spotkać się w klatce z Lukiem Sandersem lecz tym razem Bryan odwołał walkę, nie podając publicznie powodów.

Cody to świeży nabytek UFC. W największej na świecie organizacji walczy od lipca. W tym czasie pokonał przez decyzje Terriona Ware’a oraz Toma Duquesnoya. W zawodowej karierze tylko raz odniósł porażkę. Ma passę dziewięciu wygranych pojedynków.

Gala UFC 222 odbędzie się 3 marca w Paradise, Nevadzie.

4 KOMENTARZE

  1. Przy drugim podejściu chłopina musiał się pozbierać po akcjach na bocznicy Miszy "zdradliwej"  Tate. 🙂

  2. Przy drugim podejściu chłopina musiał się pozbierać po akcjach na bocznicy Miszy "zdradliwej"  Tate. 🙂

    Ale to ona zdradziła? Wydawało mi się, że już od jakiegoś czasu nie była z Bryanem.

  3. Ale to ona zdradziła? Wydawało mi się, że już od jakiegoś czasu nie była z Bryanem.

    Chodzą na sherdogu ploty, że pierwszy przelot miała wybaczone 😉 ale jak poszła raz to wiadomo co dalej. Jak była w domku tuf'a to wspomagała "psychicznie" tego melepetę johny'ego coś tam.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.