Bardzo krótko trwała walka Brocka Lesnara z Cainem Velasquezem na wielkiej gali WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Stawką pojedynku był pas mistrzowski WWE Championship, jednak broniący tytuł mistrz w nieco ponad dwie minuty poddał byłego mistrza organizacji UFC.

Po około dwóch minutach Velasquez trafił Lesnara wysokim kopnięciem, po którym Brock upadł na matę ringu. Tam 37-latek ruszył na swojego przeciwnika, zasypując go ciosami, jednak w pewnym momencie Brock Lesnar złapał za rękę pretendenta, ktorego poddał kimurą. Pełny film z walki możecie sprawdzić poniżej.

Wszystko wskazuje jednak na to, że konflikt Lesnara z Velasquezem będzie trwał nadal. Chwilę po starciu mistrz WWE kontynuował obijanie swojego przeciwnika, po czym zaatakował krzesłem Reya Mysterio.

Był to debiut Velasqueza w ringu WWE. Na karierę w organizacji World Wrestling Entertainment zdecydował się on po przegranej z Francisem N’Gannou w zaledwie 26 sekund. Niewykluczone, że była to jego ostatnia walka w mieszanych sztukach wlaki, a kolejne występy Velasqueza zobaczymy właśnie w ringu WWE.

Pas mistrzowski WWE Championship Lesnar zdobył 4 października na gali SmackDown’s 20th Anniversary, w zaledwie kilka sekund pokonując Kofiego Kingstona. Jest to już piąty raz, kiedy to Lesnar zdobył tytuł mistrza.

46 KOMENTARZE

 1. Ktoś gdzieś natrafił na gażę Caina? Fury miał dostać… 15 mln $ za występ u arabusków.

 2. To była jedna z gorszych reklam rozrywkowego wrestlingu. Po zobaczeniu czegoś takiego za chuja bym się nie skusił by dalej to oglądać. Jednak wierzcie mi zawodnicy w WWE potrafią robić takie rzeczy, które się nie śniły fizjologom xd

 3. To była jedna z gorszych reklam rozrywkowego wrestlingu. Po zobaczeniu czegoś takiego za chuja bym się nie skusił by dalej to oglądać. Jednak wierzcie mi zawodnicy w WWE potrafią robić takie rzeczy, które się nie śniły fizjologom xd

  No Cain w tej wcześniejszej federacji też napierdalał piruety i norweskie kołowrotki a tutaj taka kupa.

 4. Będzie trylogia!!!!

  :bleed::bleed::bleed:

  komentarz w pełni profesjonalny, gdybym był breszczaty na jedno oko to bym i nawet uwierzył, że to mma LOL

 5. :latajacaslomkaptysiowa::latajacaslomkaptysiowa::latajacaslomkaptysiowa::latajacaslomkaptysiowa::latajacaslomkaptysiowa::latajacaslomkaptysiowa::mamed::waldeklaugh:

 6. Ja pierdole, co tu się wypisuje!???? Obszerny artykuł ze zwrotami o wyprowadzaniu ciosów itp. To jest kurwa cyrk na kołach i powinna być co najwyżej  wzmianka z szacunku dla osiągnięć Caina w MMA.

  Na takie artykuły proszę założyć WWERocks albo wpierdolmy tu jeszcze warcaby niedzielnych pijaków. No proszę was….

 7. Ja pierdole, co tu się wypisuje!???? Obszerny artykuł ze zwrotami o wyprowadzaniu ciosów itp. To jest kurwa cyrk na kołach i powinna być co najwyżej  wzmianka z szacunku dla osiągnięć Caina w MMA.

  Na takie artykuły proszę założyć WWERocks albo wpierdolmy tu jeszcze warcaby niedzielnych pijaków. No proszę was….

  Jakby nie patrzeć, obaj to byli zawodnicy UFC, mistrzowie itd. Wole takie coś niż twitterowe gówno rudego. :matt: Choć to WWE jakoś mi nie podchodzi za bardzo.

 8. Ja pierdole, co tu się wypisuje!???? Obszerny artykuł ze zwrotami o wyprowadzaniu ciosów itp. To jest kurwa cyrk na kołach i powinna być co najwyżej  wzmianka z szacunku dla osiągnięć Caina w MMA.

  Na takie artykuły proszę założyć WWERocks albo wpierdolmy tu jeszcze warcaby niedzielnych pijaków. No proszę was….

  BRAWO! Wchodzac na MMArocks nie spodziewalem sie, ze spoiler mnie zaatakuje. Po jakiego wala mam powtore ogladac jak znam wynik? Skandal. Skandal i hanba :lesnarhappy:

 9. Najgorsze udawane MMA jakie kiedykolwiek widziałem już lepsze Umbutonegro vs Lewis, kurwa ja chciałem żeby oni tam latali jak w jebanej chińskiej bajce a tu takie coś :mjsmile:

 10. Ja pierdole, co tu się wypisuje!???? Obszerny artykuł ze zwrotami o wyprowadzaniu ciosów itp. To jest kurwa cyrk na kołach i powinna być co najwyżej  wzmianka z szacunku dla osiągnięć Caina w MMA.

  Na takie artykuły proszę założyć WWERocks albo wpierdolmy tu jeszcze warcaby niedzielnych pijaków. No proszę was….

  nie pasuje to nie czytaj.

  Cain w wwe moglby cos przypakowac albo isc na diete bo wyglada jak bonus bgc

 11. To po co to komentujecie? Przecież jakby tu było zero komentarzy, to nikt by tego już nie opisywał. A tak to macie gwarancję cotygodniowych relacji z gal WWE :boss: Pozdro :bayan:

 12. Może byśmy oprotestowali żeby tego gówna na MMArocks nie wrzucali?

  Najlepiej pisząc tu w hooy komentarzy :korwinlaugh:

 13. Może byśmy oprotestowali żeby tego gówna na MMArocks nie wrzucali?

  Nie.

  Przecież widać po ilości komentarzy, że jest zainteresowanie. Jesteś w mniejszości.

  WWE>UFC

 14. Panowie co to za bólodupienie w komentarzach? Ogarniamy się!

  To jakis dramat… wchodze na mmarocks a tu na głównej: FFF potem WWE. Polecam inthecage zero famemma itd.

  Nie polecam inthecage. Jest to portal bandycki i morderczy, kierowany przez jednostki o wątpliwej moralności.

 15. Nie wierzę co tu się dzieje… Przecież to teatr.. a wy opisujecie tą szopkę jak walkę :iamdone:

 16. Panowie co to za bólodupienie w komentarzach? Ogarniamy się!

  Nie polecam inthecage. Jest to portal bandycki i morderczy, kierowany przez jednostki o wątpliwej moralności.

  To może król? Tam też nie było nigdy wzmianki o fame czy innym gównie tego typu.

 17. A ja mam dla odmiany poważne pytanie na które od długiego czasu nie znajduje odpowiedzi nigdzie. Jeśli to jest udawane to jak i kto wyznacza kto zostanie mistrzem albo wygra poszczególne walki?  Jak to wygląda?  Siada jakas komisja analizuje na kogo jedt moda i na tej podstawie mówią że ten a ten w tym roku będzie mistrzem? Bardzo mnie to ciekawi.

 18. A ja mam dla odmiany poważne pytanie na które od długiego czasu nie znajduje odpowiedzi nigdzie. Jeśli to jest udawane to jak i kto wyznacza kto zostanie mistrzem albo wygra poszczególne walki?  Jak to wygląda?  Siada jakas komisja analizuje na kogo jedt moda i na tej podstawie mówią że ten a ten w tym roku będzie mistrzem? Bardzo mnie to ciekawi.

  Są osoby odpowiedzialne za pisanie scenariuszów. Dużo zależy od tego, jak dana osoba jest popularna, jak sprawdza się na mikrofonie, jakie emocje wzbudza. Cały team rozpisuje więc tygodniówki, gale PPV i idzie to ustaloną drogą. Wpływ na przebieg danej historii może też mieć właściciel WWE oczywiście.

 19. Dzięki Jakub Madej za wyjaśnienie.  A w takim razie można obstawiać walki?  Bo na logikę to nikt nie powinien przyjmować takich zakładów.

 20. Po około dwóch minutach Velasquez trafił Lesnara wysokim kopnięciem, po którym Brock upadł na matę ringu. Tam 37-latek ruszył na swojego przeciwnika, zasypując go ciosami, jednak w pewnym momencie Brock Lesnar złapał za rękę pretendenta, ktorego poddał kimurą.

  Jak to w ogóle brzmi..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.