Bardzo krótko trwała walka Brocka Lesnara z Cainem Velasquezem na wielkiej gali WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Stawką pojedynku był pas mistrzowski WWE Championship, jednak broniący tytuł mistrz w nieco ponad dwie minuty poddał byłego mistrza organizacji UFC.

Po około dwóch minutach Velasquez trafił Lesnara wysokim kopnięciem, po którym Brock upadł na matę ringu. Tam 37-latek ruszył na swojego przeciwnika, zasypując go ciosami, jednak w pewnym momencie Brock Lesnar złapał za rękę pretendenta, ktorego poddał kimurą. Pełny film z walki możecie sprawdzić poniżej.

Wszystko wskazuje jednak na to, że konflikt Lesnara z Velasquezem będzie trwał nadal. Chwilę po starciu mistrz WWE kontynuował obijanie swojego przeciwnika, po czym zaatakował krzesłem Reya Mysterio.

Był to debiut Velasqueza w ringu WWE. Na karierę w organizacji World Wrestling Entertainment zdecydował się on po przegranej z Francisem N’Gannou w zaledwie 26 sekund. Niewykluczone, że była to jego ostatnia walka w mieszanych sztukach wlaki, a kolejne występy Velasqueza zobaczymy właśnie w ringu WWE.

Pas mistrzowski WWE Championship Lesnar zdobył 4 października na gali SmackDown’s 20th Anniversary, w zaledwie kilka sekund pokonując Kofiego Kingstona. Jest to już piąty raz, kiedy to Lesnar zdobył tytuł mistrza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.