Vitor Belfort chciałby walki z jedną z największych gwiazd świata wrestlingu i MMA. „Phenom”, który po swojej przygodzie w UFC związał się z organizacją ONE Championship w rozmowie z Submission Radio dał jasno znać, że chce walki z Brockiem Lesnarem. Zapaśnik nie przedłużył kontraktu z WWE co czyni go wolnym agentem.

Brock Lesnar – myślę, że jesteś oszustem, ale dam ci szansę. Myślę, że jesteś oszustem. Jeśli chcesz bić się ze mną – zróbmy to na gołe pięści, ja i ty. Możemy też założyć rękawice i pójść w bój. Wiem, że jesteś twardy. Słyszałem, że jesteś grapplerem, ale zawalczę z tobą kiedykolwiek i myślę, że to będzie legendarne starcie. Jesteś jednak oszustem jeśli chodzi o karierę w MMA.

Musimy zrozumieć MMA jako sport, jako sport walki. Nawet YouTuberzy potrafią walczyć. Nawet jeśli jesteś zawodnikiem hokeja to możesz się bić na tych zasadach. Dlatego to fajny sport, dlatego MMA jest tak dostępne. Nie musisz mieć jakiejś kariery, możesz stać się osobistością, ludzie cię będą lubić i będą oglądać twoje walki. Zobacz co zrobił Kimbo Slice. Niektórzy tak osiągają sukces. Ja mam ogromny szacunek do gangstera jakim jest Jorge Masvidal, bo on wypracował swoją pozycję. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Zasługuje na swój sukces.

Szanuję zawodników, którzy ciężko pracowali na sukcesy. Zasługują na popularność. Wiecie jak jednak jest, rozumiem, że mógł zdobyć popularność w WWE. O to mi właśnie chodzi. Jest oszustem pod tym względem w MMA. Nie zasługuje na to, ale sprzedaje walki. Do dzieła Brock. Zbiję cię. To byłoby piękne. Sprawię, że będzie różowy.

Nie wiadomo kiedy Belfort zadebiutuje w ONE Championship. Na ten moment mówi się, że trwają negocjacje jego drugiego pojedynku z inną legendą MMA, Wanderleiem Silvą. Jeśli chodzi o Lesnara, ten nie zapowiedział na ten moment powrotu do klatki. Możliwe, że zdecyduje się na kontynuowanie swojej kariery we wrestlingu.

Zobacz także: Druga młodość Vitora Belforta

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.