Foto Tracy Lee / CombatLifestyle.com

Wyniki, bonusy i relacja poniżej.

Pierwsza walka w UFC Alistaira Overeema (MMA 36-11, 1 NC) okazała się również ostatnią dla Brocka Lesnara (MMA 5-3). W walce wieczoru UFC 141, reklamowanej jako fizycznie największe starcie w oktagonie Holender bez problemów uporał się z byłym mistrzem okazując zupełny brak respektu dla zapasów Lesnara. Overeem skracał zasięg i druzgotał kolanami klatkę piersiową rywala broniąc sporadycznych obaleń. Skończenie przyszło jednak nie po kolanie a po klasycznym kopnięciu na wątrobę. Trafiony Lesnar osunął się kilka sekund później na płótno gdzie kilkoma dodatkowymi uderzeniami Overeem dokończył dzieła.

UFC oficjalnie zapowiedziało walkę zwycięzcy z mistrzem Juniorem dos Santosem a Lesnar, rozmawiając z Joe Roganem, powiedział, że kończy karierę i to była jego ostatnia walka.

W drugiej walce od góry Nate Diaz (MMA 15-7) kompletnie zdemolował Donalda Cerrone (MMA 17-4, 1 NC) przez 15 minut. Diaz pokazał umiejętności bokserskie, z których znano do tej pory głównie jego brata ale Cerrone nie potrafił znaleźć odpowiedzi na ciosy proste i ataki na korpus zawodnika ze Stockton. Od drugiej rundy „Kowboj” skutecznie wycinał nogę spod Diaza oraz trafił go dwukrotnie wysokimi kopnięciami ale była to kropla w morzu potrzeb wobec napierającego rywala. Compustrike policzyło Diazowi 258 trafionych ciosów co oznacza, że Cerrone przyjmował uderzenie średnio co 3,5 sekundy.

Johny Hendricks (MMA 12-1) w 12 sekund stał się jednym z ulubionych pracowników Zuffy odprawiając prawym sierpowym Jona Fitcha (MMA 23-4-1, 1 NC). Była to pierwsza przegrana przed czasem walka 34-letniego zawodnika American Kickboxing Academy, który przegrał po raz pierwszy od lipca 2008 kiedy walczył o pas z GSP.

Inny zawodnik na dorobku, Alexander Gustafsson (MMA 13-1), również wygrał w pierwszej rundzie choć potrzebował 133 sekund na pozbycie się Vladimira Matyushenko (MMA 26-6). Białorusin próbował skrócić dystans i przejść do klinczu ale nadział się na cios prosty Szweda, który posłał go na deski gdzie Gustafsson dokończył przeciwnika.

Utalentowany Jim Hettes (MMA 10-0) sprawił niespodziankę wyraźnie pokonując Nama Phana (MMA 17-10) na punkty. Hettes był w stanie sprowadzać rywala do parteru i pokazał tam nie tylko swoje szlify grapplerskie ale też nawyk do srogiego ground-and-pound.

W walkach na Spike Ross Pearson (MMA 13-5) udanie zadebiutował w wadze piórkowej pokonując na punkty Juniora Assuncao (MMA 13-5) a Danny Castillo (MMA 13-4) niejednogłośnym werdyktem zwyciężył Anthonyego Njokuaniego (MMA 14-6).

W przedwalkach Dong Hyun Kim (MMA 15-1-1, 1 NC) zdominował zapaśniczo przez trzy rundy Seana Piersona (MMA 11-6). Próby poddania w trzeciej rundzie spełzły na niczym dla Efraina Escudero (MMA 18-4), który musiał uznać wyższość Jacoba Volkmanna (MMA 14-2) a Diego Nunes (MMA 17-2) po wyrównanej walce głównie w stójce pokonał na pełnym dystansie Manny’ego Gamburyana
(MMA 11-7).

Nagła choroba Matta Riddle’a (MMA 5-3) spowodowała, że nie doszło do jego walki z Luisem Ramosem (MMA 19-7).

Walka wieczoru:

265 lbs.: Alistair Overeem pok. Brocka Lesnara przez TKO (kopnięcie na korpus i uderzenia), 2:26 runda 1

Główna karta:

155 lbs.: Nate Diaz pok. Donalda Cerrone przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28
170 lbs.: Johny Hendricks pok. Jona Fitcha przez KO (lewy sierpowy), 0:12 runda 1
205 lbs.: Alexander Gustafsson pok. Vladimira Matyushenko przez TKO (lewy prosty i uderzenia w parterze), 2:13 runda 1
145 lbs.: Jim Hettes pok. Nama Phana przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-25; 30-26

Walki w Spike TV:

145 lbs.: Ross Pearson pok. Juniora Assuncao przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
155 lbs.: Danny Castillo pok. Anthony’ego Njokuaniego przez niejednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 28-29

Pozostałe:

170 lbs.: Dong Hyun Kim pok. Seana Piersona przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
155 lbs.: Jacob Volkmann pok. Efraina Escudero przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
170 lbs.: Luis Ramos (19-7) vs. Matt Riddle (5-3) *
145 lbs.: Diego Nunes pok. Manny’ego Gamburyana przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28

* z powodu choroby Riddle’a walka została w ostatniej chwili odwołana

Bonusy (po 75,000 dolarów)
Walka wieczoru: Nate Diaz vs. Donald Cerrone
Nokaut wieczoru: Jonhy Hendricks
Poddanie wieczoru: nie przyznano

1145 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 13. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 14. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 15. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 16. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 17. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 18. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 20. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 21. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 22. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 23. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 24. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 25. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 26. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 27. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 28. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 29. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 30. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 31. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 32. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 33. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 34. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 35. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 36. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 37. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 38. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 39. Widzę, że dzisiaj szybko założożony topic… No no, redakcja się stara Smile

  Nie pozostaje nic innego, jak czekać na rozpoczecie gali.

 40. Jeszcze jedna osoba zapyta o coś co jest napisane w głównym poście zaczynam rozdawać bany.

 41. Witam
  Mógłby ktoś podać przybliżoną chociaż godzinę walki Overeem vs Lesnar ? Bo chcę wstać na tą walkę , z góry dzięki..

 42. UWAGA SPOILERY!!!!  Mieszkam w Japoni takze widzialem juz gale Lesnar wygral z Overeemem via ground and pound  1-sza runda

 43. 3;30, warto wstac wczesniej, kolo 3… na orange sport puszczali tylko glowne, czili jon jones vs machida, mir vs neguerra i poprzednia gala to junior vs cain (139gala)

 44. Walka wieczoru pewnie koło 5:30

  Jeszcze ktoś zapyta, o której się coś zaczyna to na prawdę pomyślę, że ludzie to totalni debile i idioci.

 45. hehe a ja siedze na gali z laptopem w rece na mmarocks i daje relacje
  niestety, to tylko sen Plastrowy ;]

 46. wyskakuje wam na streamie z facebooka jakiś new users trzeba tam się zarejestrować ???

 47. musisz sie tam zarejestrować i zalogowac i jak zacznie sie stream to bedziesz mógł oglądac .

 48. zalezy jaki masz pakiet, na najtanszych nie ma, ja mam sredni jakis pakiet cyfry i jest

 49. jeszcze ponad godzina grrrrrrrrrrrrrrrr
  szkoda ze spike, liczylem na ION i na ufc.tv =/

 50. Zapamiętajcie co mówię Lesnar wygra w 1r przez Tko zobaczycie że tak będzie

 51. Malymaja, ale nie będziesz krzyczał jeśli tak będzie : "A nie mówiłem kurwa, a nie mówiłem,i co kurwa!?" 🙂

  Bo byli tu już tacy, więc jakby Ci się trafiło ( w co osobiście wątpię) to błagam z góry o litość potem, bo nic tak nie drażni 🙂

 52. mialem sen ze Lesnar wygrywa przez KO po tym jak wstaje z zolwia i jednoczesnie uderza lewy sierpowy… oby to sie nie spelnilo, jestem pelen obaw

 53. blagam o podanie linku do facebookoskich walk – nie chodzi mi o linka do fb.

 54. Wam też się wyświetla na fb napis UFC 141 The Prelims Friday December 30 bez żadnego playera?

 55. Czy ma ktoś z was pod ręką dobrej jakości stream z głównej karty? Zdecydowanie bardziej wolę komentarz Joe Rogana..

 56. mozna obejzec walki na innej stronce niz facebook ?? jak tak to mozna prosic o link ;>

 57. Procent – to ja pytałem o jakość 😉
  kiler – masz np. polskie drhtv, gdzie zawsze są sportowe transmisje w najlepszej jakości. A skoro w Polsce jest, to tym bardziej na świecie to spotkasz (i ktoś z was może takową zna). Zastanów się więc , zanim następnym razem coś skomentujesz.

 58. na fb beda 4 walki wejsc na ich strone i tam wszystko jest to dla tych co nie wiedza !):),)),

 59. hahahah to ze gdzies sa dobre streamy nie znaczy ze dzis UFC bedzie w dobrej na stronie XXX czy YYY wiec skonczcie juz plakac o te streamy, jak ktos bedzie mial to napewno poda jak sie transmisja zacznie chyba ze sie wpatrujecie w strone pare godzina zanim sie transmisja zacznie…

   

   

  no bez kitu zaraz na 3 to przesuna…
  „I’m the best ever. I’m the most brutal and vicious, the most ruthless champion there has ever been. No one can stop me.
  There is no one who can match me. My style is impetuous, my defense is impregnable, and I’m just ferocious.”

 60. Ja wierzę,że nowe serwery ruszyły 🙂 Miały być już na ksw 17 chyba 🙂

 61. Już znam płace 🙂

  Overeem podstawa – ok 264 tys + ewentualna wygrana  121 tys. Ładny kontrakt jak na kogoś kto nie jest w 10 HW według Dany 🙂

 62. <h6 class=”uiStreamMessage” data-ft=”{"type":1}” id=”uvink1_38″>
  The full paydays (show/win money) for tonight's fighters include:

  Brock Lesnar: $400,000 show/no win bonus
  Alistair Overeem: $264,285.71/$121,428.57
  Donald Cerrone: $30,000/$30,000
  Nate Diaz: $37,000/$37,000
  Jon Fitch: $60,000/$60,000
  Johny Hendricks: $26,000/$26,000
  Alexander Gustafsson: $16,000/$16,000
  Vladimir Matyushenko: $40,000/$40,000
  Jim Hettes: $8,000/$8,000
  Nam Phan: $8,000/$8,000
  Junior Assuncao: $8,000/$8,000
  Ross Pearson: $20,000/$20,000
  Danny Castillo: $19,000/$19,000
  Anthony Njokuani: $12,000/$12,000
  Dong Hyun Kim: $41,000/$41,000
  Sean Pierson: $8,000/$8,000
  Efrain Escudero: $10,000/$10,000
  Jacob Volkmann: $16,000/$16,000
  Luis Ramos: $6,000/$6,000
  Matt Riddle: $15,000/$15,000
  Manny Gamburyan: $18,000/$18,000
  Diego Nunes: $12,000/$12,000

 63. Jak napiszesz post, wyślesz go i widzisz na forum. To pod tą szarą kreską masz edytuj.

  Chyba, że piszesz na rocksach

  @Marco

  Tak 2 miechy temu na MMA Attack.

 64. @ Yoshi na serio Reem? skąd info? bo ja nie znalazłem

   

  @paweldst no cos nie umiem przeklejać 🙂

 65. nie wiem jak na waszych zegarkach ale ma moim jest 01.22 a wiec jeszcze 8 min. spokojnie ludzie

 66. Tens 70% amerykanów to idioci i myslą ze ufc jest jutro 😀 , raczej nie wykręcą miliona…

 67. Ma ktos jakis dobry Stream :)? Bardzo bym poprosil o zlinkowanie. (FB nie wchodzi w gre)

 68. Ale dżuma…Włączają czy nie?, bo jeśli nie, to idę w Battlefielda dalej pocinać.

 69. U mnie na FB jest takie coś i zero WIDEO:( —> UFC: Ultimate Fighting ChampionshipUFC 141 Live Facebook Fights – Streams Starting at 4:30/7:30pm PT/ET. Co jest panowie?

 70. Nooooooooooooo, Jest. Jeśli komus nie działa, niech użyje innej przeglądarki (mi działa tylko w chromie)

 71. Dobra poczekam na główną kartę. Lekko się wkurzyłem. Dawałem odśwież i inne i gó……

 72. Walka toczona w dobrym tempie. Manny liczył na pozbawienie przytomności przeciwnika jedynm ciosem, ponadto – próbował obalać. Zdążył urwać tylko jedną rundę Brazylijczkowi, który skutecznie bronił obaleń i używał kopnięć do okopania całej powierzchnii ciała swojego rywala. Zasłużone zwycięstwo Diego. 
  Edit: Oczywiście, punktowałem:
  10-9 Nunes
  9-10 Gamburyan
  10-9 Nunes

 73. jak na moje Manny Gamburyan wygrał lol. dwie pierwsze rundy dla Gamburyana a trzecia na Nunes’a….

 74. Manny Gamburyan vs. Diego Nunes

  Wiecie może, czy będzie powołana niezależna komisja w sprawie zmiany wyniku tej walki? 😀

 75. Nie wiem, gdzie wy widzicie wygraną Manny'ego…

  @Yoshihiro

  komentarz – mistrz! 

 76. 1.Diego

  2.Manny

  3.Na remis ze wskazaniem na Manny jak dla mnie.Widzieliscie zeDiego nie uderzał prawą ręką?

 77. Walka trudna do oceny, bardzo ładne kopnięcia Nunesa w trzeciej rundzie.

 78. Ale syfiasta walka.. Samo kulanie. Zero konkretnych akcji.. Ehh… Ja chce stojkowiczów!!

 79. witam wszystkich , narazie lipa straszna , cerrone !!!!!!!!!!!! czekam .

 80. Walka dla Volkmann'a. Przez pierwsze dwie rundy – nudno, ale skutecznie. Jakoś próba poddania i zryw Escudero pozwala mi tylko na przyznanie 3ciej rundy na jego korzyść.

  Escudero mógłby poćwiczyć obronę przez obaleniami ,zamiast gilotyny. Jak tak dalej pójdzie, to wyleci po raz kolejny z UFC.

 81. Jacob Volkmann vs. Efrain Escudero

  Nie wiem dlaczego sędzia podniósł walkę.

  Efrain Escudero nie jest na poziomie UFC.

 82. Jak na razie obie dla Kima. Szkoda, ze w drugiej zabrakło czasu na skończenie

 83. @outlaw

  Jak nie potrafił? Założył duszenie rywalowi i sprowadził go do defensywy. Punktowany jest tutaj efektywny grappling.

  Co do walki Kima – ciesze się, że źle przewidziałem jego przegraną. Był wyraźnie szybszy od rywala i skuteczniejszy w stójce. Liczyłem na to, że dokończy przeciwnika w 2giej rundzie, ale zabrakło nieco czasu na egzekucję.

   

 84. Kim świetnie się pokazał w stójce, myślałem raczej, że przeleży walkę 🙂

 85. Dong Hyun Kim vs. Sean Pierson

  Dong Hyun Kim był łaskawy w 3 rundzie. Dobra walka na odbudowanie dla Koreańczyka.

 86. Kim ładnie zareklamował japońskie sztuki walki. Najpierw czysta uchi mata potem kopnięcie z karate.

 87. po polsku to bym wszedzie pierdolil byscie mieli taka frajde wtedy, że hohohohoho ( w sumie koreance moze tez maja :D)

 88. biorac pod uwage reakcje widowni na to co mówił to bardzo duzo ludzi go jednak rozumiało 🙂 dobra walka

 89. Po Koreańsku mówi pewnie lekko 50 mln ludzi to nie mów, że nikt go nie rozumie

 90. ok po polsku pewnie ponad 40 mln ludzi to mogl tez cos po polsku powiedziec np. wrzucic jedno k**wa gdzies ;D

 91. „Yoshihiro to było harai-goshi…”

  Nie chce się spierać, ale zdaje się że „podbijająca” noga była między nogami Persona (nie na zewnątrz jak przy harai goshi) – choć uchwyt faktycznie od harai goshi.

 92. uchwyt to akurat nie ma znaczenia, ale jesli chodzi o nogi to jestem (prawie) przekonany, że to było harai-goshi

 93. Jest tragedia, na fejsbuku wszystko smigalo a teraz po prostu jakbym komiks oglądał…

 94. Jak myślicie, dadzą Tonemu drugą rundę? Myślę, że ta końcówka l’n’p Castillo nie powinna ukraść dla niego rundy.

 95. Ufff… czyli nie tylko u mnie streamy beznadziejnie idą, oby się poprawiło 😀
  Witam Panowie

 96. O co chodziło z gwizdami na koniec wypowiedzi Castillo? Wyszedłem na chwilę z pokoju i nie słyszałem jego wypowiedzi.

 97. Danny Castillo – bardzo trzeźwo się wypowiada po walce. Powinna być raczej jednogłośna decyzja, ale co tam.

 98. Castillo probowal kleic sie do Nigeryjczyka przez całą walke. Pare razy rzucił i swoje wykleił. Nudny zawodnik, nudna walka, szkoda ze Antohny go nie upolował, choc raz bylo blisko.

 99. ciekawe czy tajne służby znowu złożą wizite Volkmanowi że znowy wyzwał Baraka Obame 😀

   

  @stjepano

  prosze bardzo 🙂

 100. szkoda Castillo, tak jak powiedzial, ciezko pracuje na walke i dostaje gwizdy..

 101. wtf? jak wrzucam link nie ma opcji refreshuje mi stronke.wie ktos dlaczego?

 102. wie ktos dlaczego nie moge dac linku ze streamem?jestem swiezy tu i nie wiem co i jak

 103. nie wiem co jest co… ale jedno jest pewne DZISIEJSZEJ NOCY BROCK ZMIAZDZY REEMA!!! widzialem w nim bestie podczas wazenia drugi moj underdog to nate diaz wygra punktowo z kowbojem reszta to phan gustaffson fitch nie jestem pewien tylko w jaki sposob.

 104. Ross Pearson idealnie pasuje do piórkowej. W końcu nie odstaje warunkami. Dobrze broni obaleń, szybko wstaje i ma świetną stójkę. Może daleko zajść w tej kategorii.

 105. omg co za pajac tłumaczył ten wstęp o Broku a raczej Bruku lol?? i od kiedy to Rogers ważył 220 kg xd:D masakra
  O nazwisku Overema nie wspomnę…

 106. Przespałem ostatnią walke-nie było walka?

  No to pora na tv i Janisza-pozdrawiam 🙂

 107. Dokładnie nike2pl, też to oglądałem, masakra… A te 220kilo to mnie rozwaliło.

 108. pomocy jak to ogladac sopcast nie chodzi tvu player tez nie co mam zrobic teraz??

 109. Tnie mi bardzo z angielskim komentarzem, a w OS to jest tak powyciszane że słabo piosenkę na wejściu słychać

  wrr

 110. niezla dyspozycja hetesa kondycja siada ale da rade phan tez nie jest 1ej swiezosci

 111. myslalem ze phana stac na wiecej no ale wysoko zawieszona poprzeczka przez hettesa.judo hattesa na wysokim poziomie .phan szacun za wytrwalosc!!!

 112. WTF!!!! JUDO Rules!!! Takiej dominacji to się chyba nikt nie spodziewał. Co za łatwość obalania, kontrola, jednym słowem robił co chciał. Tylko na fizycznośia trzeba popracować. WOW!!

 113. Seven25, co Ty gadasz?! Zajebista walka, brutalny g’n’p, sub attempts. Jeśli to dla Ciebie nudy, to po prostu nie jarasz się MMA.

 114. Jak dla mnie to była najlepsza walka piórkowych jaką widziałem, a nawet najlepsza w ogóle.

 115. Panowie to ja wracam z baletów oczekując wyników hehehh a tu nic ;D moze to i lepiej rano na spokojnie obejrzeć 😉

 116. popieram moze duzo lezenia ale tak samo albo wiecej pracy wykonanej w parterze nie bylo statystowania

 117. 145 lbs.: Jim Hettes pok. Nama Phana przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-25; 20-26 – blad 20-25 😛

 118. Swoją drogą same decyzje jak na razie. Ciekawe czy jeszcze odpalą fajerwerki. 😀 No bo w ME decyzja jest raczej nierealna. 😉

 119. alez piekna dominacja Hettesa, ekwilibrystyczne rzuty, swietne GnP, proby poddan, naprawde milo to sie ogladalo.

 120. Na miejscu Nama złożył bym protest od wyniku i czekał na komisyjne uznanie remisu hehee

 121. Pierwszy i ostatni raz ogladam UFC z polskim komentarzem.

  Janisz to normalnie jest debilem. Jakim prawem on komentuje MMA.

 122. troszke wczesnie, ale w tej sytuacji jeszcze 4-5 ciosow i byloby po wszystkim, mnie jakos to przerwanie bardzo nie razi

 123. Nie ma to jak dobry boks przy takim zasiegu 😉
  Faber jaki ścięty – musiał się pochwalić 😀

 124. 4.40gr 🙂 w plecy.

  Vladimir Matyushenko poszedł do przodu i zupełnie się odsłonił. Ale sędzia mógł chyba jeszcze trochę poczekać. Jutro jeszcze raz będę musiał to zobaczyć.

 125. Niemałe zaskoczenie o.O
  „He’ll be back. (…) we haven’t seen the last of BJ Penn in the Octagon. I’m sure of it, even if he isn’t.”

 126. Koniec nadzieji Fitcha, Obstawialem minimalnie decyzje 29-28 dla Jona, a tutaj kapitalny cios Hendricksa

 127. łał wreszcie ciekawa walka Fitcha 😉

  no i wyszła słaba obrona obaleń mazzagattiego

 128. Teraz pewnie puszczą powtórkę z undecardu, ja już się nie mogę doczekać tej rzeźni na końcu gali ;p

 129. Za namową Jurasa poszedłem sobie zrobić coś do zjedzenia i wrócić na 3rundę, a tu kiszka, koniec walki…

 130. Teraz panowie przed nami fight of the night 😀 WAR CERRONE !!!

  O Kim vs Pearson Pierson, akurat tylko tej walki nie widziałem 

 131. Wchodze, patrze a tu żaden typ z main cardu mi nie wszedł xD

  Hendricks widze chcial bic rekord

 132. myśle ze zatrzymał we wlasciwym momencie, Fitch ostro zosta lpotraktowany

 133. to jest to decyzja decyzja …. ko ale czy nie za szybko ? ….. o0 KO 12 sek 🙂 😀 ta adrenalina grrr,,….

 134. Dziwne, czułem że coś dziwnego się wydarzy w tej walce. Od początku walki „spał” i miał dziwnie obniżoną pozycję.

  To chyba koniec nadziei Fitcha na walkę o pas.

 135. Cóż, bardziej niż ten knockout zaskoczy mnie tylko wygrana Lesnara przez gogoplate 😉

 136. Zawsze jest pytanie, czy przykleiłby się do Hendriksa czy nie. Ja bym puścił, ale nie do mnie decyzja. 🙂

 137. Automat to chyba koniec kariery fitcha:D zwolnic go nie zwolnia ale ogolnie niechetnie go daja na karte ze wzgledu na nuuudny styl walki a po takiej przegranej predko nie zawalczy

 138. A co by było gdyby Fitch nie zaczął się przepychać z sędzią tylko po prostu chciał błyskawicznie wstać? Wtedy by było za szybkie przerwanie, bo mimo upadku nie dano zawodnikowi czasu na to by zareagował. Co jeśli wziąłby Johnego w gardę lub wstawał od razu? Sędzia zaryzykował i tym razem mu się udało, bo Fitch był trupem, ale mógł poczekać na dwa ciosy w parterze dla pewności. Innym razem skończy się to kolejną kontrowersją.

 139. Seven25 walczysz tak jak przeciwnik pozwala. Hendricks nie pozwolił Fitchowi na swoje balety, więc wiń przeciwników GSP, że są po prostu o klasę gorsi, a nie GSP o to, że walczy by wygrywać.

 140. Szkoda mi Fitcha troche, bo juz dawno powinien dostać walke  o pas, a teraz to bedzie musiał wygrać z 10 walk by dostać TS.

 141. Evangelista

  nie będę obwiniał Koscheka, że GSP ma nudny styl bo to czy ten zaryzykuje czy nie  nie zależy od jego przeciwników nie przesadzaj.

 142. Fitch nawet przegrać nie potrafi.

  Dzięki niemu mamy powtórkę po 05:00 rano.

  🙂

 143. Ewangelista podobnie mysle co do tego przerwania. Czesto sie zdarza ze ktos odlatuje ale b. szybko dochodzi do siebie i jak najbardziej bierze sie do walki. Te 3sek czy 5 od upadku mogl zaczekac…

 144. Seven25, no ale jak można obwiniać GSP o nudny styl 😀 Jego przeciwnicy są od tego, by przycisnąć go do muru i wykrzesać z niego ogień i energię na czas walki. Jeżeli tego nie czynią, to znaczy, że są gorsi i walczą wg. planu GSP co już ich skazuje na porażkę. Musi się więc znaleźć drugi taki GSP, który nie pozwoli temu pierwszemu na narzucenie swojego gameplanu. Oczywiście, że należy Koschecka winić za nudną walkę, skoro nie umiał się przedrzeć przez lewego prostego mistrza. Co to za bzdury by mistrza obwiniać, że jest najlepszy i realizuje perfekcyjnie gameplan?

 145. dobra, teraz kowboj z tym pajacem niech pojedzie i Ali niech wygra i rok zakończy się pomyślnie 😉

 146. eee Ali sie nie wysra …za duze doswiadczenie 🙂 Predzej Brok sie spali psychicznie 🙂

 147. Diaz ma styl walki przygotowany tylko na niższych przeciwników (brat to samo), także Cerrone rozkwasi pajaca.
  Zobaczycie za chwile panowie 😉

 148. Janisz wyzywa zawodników og głupków… jak go tak słucham to on jakiś pojebany jest. Kiedyś niemiecką ligę komentował i połowy zawodników nazwiska mylił

 149. Evangelista twoje argumenty są delikatnie mówiąc dziwne. I nie mam zamiaru na te głupoty odpowiadać bo widzę, że szkoda. Jego styl walki jest całkiem nudny, a to czy zrobi  kombinację, zamiast kłuć samym prostym i spróbuje jakiegoś skończenia w parterze nie zależy od jego przeciwników, przecież to czysta głupota.

 150. jazda nate jazda diaz niezla walka sie szykuje mysle ze 15min warrrrrrrrrrrrrr

 151. Pojechał po gościach, którzy w jeden wieczór zarabiają więcej niż on przez rok?

  Dobrze, że oglądam oryginalny komentarz.

 152. He he, nie wiem czy mi się wydaje czy dali zdjęcie starszego Diaza przy Tale of the tape. 😀

 153. Dlatego zazwyczaj ogladam UFC dzień po.

  Wstaje rano, ściągam całą gale i ogladam nie znając wyników.

  Zamiast tych pajaców komentuje osobowość roku 2011 w świecie MMA.

 154. War Diaz! Widzieliście zaniepokojoną minę Nicka? Bardziej się martwi o brata, niż o siebie, przynajmniej tak to wyglądało.

 155. jak zwykle Cerrone przesypia pierwszą rundę…  oby później nie było za późno, żeby odrabiać.

 156. Wow! To nie byl Cerrone! Nigdy go nie widzialem w takiej sytuacji.

  Ale Nate go wyniszczyl. Runda bezwatpliwie dla mlodego Diaza!

 157. Ile on może przyjąć tych ciosów na szczękę? Czy ktoś mu mówił, że należy ruszać głową? 🙂

 158. Świetna walka. Bracia Diaz górą Kij hejterom oko

  btw, z ciekawości sprawdziłem i na wikipedii już jest wynik, w momencie kiedy ogłoszono pierwsze "30-27" się pojawił 🙂

 159. igorel, Diaz pokzał Faka do Donalda. Szkoda mi Cowboya, ale sam jest sobie winny, też nie zachował się przed walką zakulturalnie. Tak jak zawsze Diazy to świetni prowokatorzy i Cerrone dał się srpowokować. ME: Lesnar vs. Overeem!!!

 160. daiz diaz diaz kocurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr w chujjjjjjjjjjjjjj teraz brock zmiazdzy reemaaaaaaaaaaaaa w 1 max 2 wytrze nim ring i uruchomi gnp

 161. "Diaz ma styl walki przygotowany tylko na niższych przeciwników (brat to samo), także Cerrone rozkwasi pajaca.
  Zobaczycie za chwile panowie "

   

  Widzimy Tongue

 162. jeszcze Uberem wygra i witam Nowy Rok w wyjątkowo wspaniałym nastroju hahahahha!!!!!!!!!! chciałem, żeby tak było, ale się tego nie spodziwałem

 163. Cerrone wypalił się psychicznie. Po prostu nie jestem w stanie w to uwierzyć, że Diaz go tak zmiażdżył. Ci bracia przeczą wszelkim prawą. Można ich nie lubić, ale szanować trzeba ! Mam nadzieję, że za parę walk będzie rewanż 🙂

  EDIT: No i teraz Main Event. Gala jak dla mnie bardzo dobra mimo tylu decyzji.

 164. Na sherdogu, 2 ludzi  10-8 dla Diaza, myślę że to też dobra punktacja 1 rundy

 165. JEST!!!

  Wygrałem jakieś 70zł. 😀

  Swoją drogą to odebrali mu chyba punkty za zachowanie?

 166. lutek widzę, że na Orange oglądasz

   

  Janisz ''Można Fitcha nie lubić, ale szanować trzeba''

 167. Nie wiem czemu Carrone nie robil swojego tylko wszedl w gre Diaza … normalnie pewnie by go pokonal ale caly urok Diazow w tym zeby przeciwnik walczyl na ich zasadach .. Brawo !!
  No i walka wieczoru !! 😀

 168. „@Compustrike: Diaz lands 258 (258 of 314 – 82%) total strikes to just 66 for Cerrone”

  Sieczkarnia!

 169. Dobra, teraz Lesnar szybko atakuje Reema, ten kontruje latającym kolanem i koniec 😛

 170. Wszystko idzie po mojej myśli jeszcze REEM i myślę ze na jakiś czas uciszę mordkę tutejszym hejterom.

 171. Jak to jest, że Diaz przegrywa z Dong Hyun Kim który nie ma ani czastki umiejętnosci Kowboja, a tego drugiego tak zmasakrował.

 172. Niech oni skończą gadać jak zawodnicy udzielają wywiadów bo nic nie słychać…

 173. kuźwa totalnie nie przygotowany Cerrone…

  30-27 Diaz. Cerrone chyba tylko wage zrobił, bo formy to brak.

  Dziwnym zbiegiem okolicznosci, Donald Cerrone podonie jak BJ Penn nie przygotowal sie na Diaza.. Laughing

   

  Mam nadzieje, ze Condit i GSP tez sie na Nicka nie przygotuja 🙂

 174. Uważam, że Cerrone spiął się i agresja wzięła górę nad ciałem (efekt spięcia spowodowany adrenaliną). Diaz mu wszedł za skórę i już wtedy wygrał walkę. Piękna walka Diaza 🙂 Cerrone niestety zamiast wziąć prowokacje Diaza na spokojnie wdał się w jego grę.

 175. Ile to będzie trwało. Ja obstawiam w 3 rundzie po minucie Lesnar kończy łokciami ;p

 176. Droni,

  A no rzeczywiście tak powiedział przy wejściu Fitcha, zapomniałem zupełnie :D- no to oryginalnie nie wyszedłem 😛 Orange nie mam, ale stream świetnie działa 🙂

  EDIT: Ali kolano na korpus w 3 minucie drugiej rundy i dobicie w parterze. Inna oznacza ustawioną walkę 

 177. "Jak to jest, że Diaz przegrywa z Dong Hyun Kim"

  tak to jest że Kim jest zajebiscie silnym graplerem i dlatego Diaz miał problemy.

  Cerone nie chciał isc do parteru nawet na sekunde.

 178. Chyba rekordowe PPV w tym roku padnie na tej gali. Może 1 mln? Być może jedne z ostatnich łatwych pieniędzy za walki Brocka dla UFC.

 179. Hettes jak zwykle zajebiście, kocham jego styl :). Szkoda że kowboj nie pokazał stójki.

 180. Jak wyjdzie to dalej niż pierwsza runda to będę usatysfakcjonowany. Boję się, że Brock może go trochę "onieśmielić" swoim naporem na początku walki i Ali się pogubi. 

 181. dlugo na to czekalismy :D:D licze na min 1 cala runde 😀 ale chyba bedzie ciezko 😀 walka do 1 strzala/obalenia

 182. HAAAAAAAAAAA Ali bedzie mistrzem jest najlepszym fighterem !!!!!!!!!!!!!!!!!

 183. WIEDZIAŁEM, ŻE ZAŁATWI MU TUŁÓW !!! No to mamy pojedynek o pas dwóch uderzaczy 😀

 184. To była ta tak zwana bomba z opóźnionym zapłonem – kopniecie na wątrobę.
  A teraz dos Santos vs. Overeem!!!

 185. ALISTAIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAŻDY kto wierzył w Brocka niech idzie do kościoła bo tam takie bajki tylko 😀

 186. Dlaczego od razu nie rzucał się mu lesnar w nogi?Brawo Ali ale coś dziwnie wyglądał,jak nie on…

   

  Lesnar dałby sobie spokój jak nie potrafi przyjąć ciosu..

 187. spodziewałem sie że Reem go rozwali a on mu sporą dziure zostawiał jak skracał dystans Santos by to wykożystał. Może to stres

 188. Szału nie ma, jakoś nie widzę Aliego z JDS.
  OOo szkoda Lesnara, to teraz Undertaker:)

 189. Dobrze Lesnar kończ nie rób wiochy idz tam w wrestlingu sie rzucać dalej 😀

 190. Jakie koszmary? Lesnar w pierwszej czy drugiej akcji juz rozcial Overeema. Jak by go trafil JDS to juz by pewnie lezal nieprzytomny. 😀

  O Lesnar konczy kariere. 😀

 191. Świetne kolana i potężne kopnięcia zrobiły swoje. Brawo. Niedługo pojawią się komentarze znawców, że skoro Lesnar rozbił łuk brwiowy Aliemu, to JDS go zmasakruje.

 192. Szkoda mi Brocka. White płacze, nie będzie kasy z Brockiem. UFC 116 pamiętamy LESNAR!

 193. bo Ali sie nawet nie staral,nie rozkrecil,nie musial,bo wiedzial,ze jest lepszy. Zakladajac ,ze ktos nie moze Ci zagrozic w niczym,to po co sie spinac? AO zdemolowal Lesnara i bedzie demolowal dalej 😉

 194. wszystkie ważne pasy heavyweight zebrane to może teraz mniej ważne, może pas interkontynentalny turniejowy przejściowy kejesdablju?

 195. Koniec Lesnara ;/

  Tak myślałem że to się tak skończy Lesnar już nie jest sobą po operacjach.

  Dobrze że wygrał Reem bo Lesnar by dostał lanie od Dos Santosa i co by było.

 196. Szkoda Lesnara mimo wszystko, dawał dobre walki mimo wielu krytycznych słów na jego temat.

 197. Można było jeszcze zarobić na Brocku, ale dobrze że zakończył. Pudzian-Polska Lesnar-USA.

 198. Sercem za Reemem ale gdzie te technika bokserska mistrza K1? Jeżeli tak będzie walczył z JDS to marnie to widzę. 

 199. i co teraz powiedza fani brocka ? nie widze was tak gadaliscie i co ? ali wygral i wygra z dos santosem 🙂

 200. Overeem potwór! Jednym kopnięciem zwalić takiego konia jak Lesnar to trzeba absolutnie tylko podziwiać.
  Moje zdanie? Jeśli ALi utrzyma formę zdominuje wagę ciężką na wieelee … miesięcy? Absolutnie najlepszy fighter wagi ciężkiej ufc.

 201. Brock po prostu miał za duże braki w stójcę na Overeema. Fajnieby było jakby Lesnar zrobił jakieśseminarium w Polsce ala Reem.

 202. No jednak widać podejście Brocka do walki, przegrał ją przed rozpoczęciem. Szkoda, że Brock kończy, swoje zarobił, czas na emeryturę. Brawo ALI !!!

 203. Fajnie, że wszyscy zapomnieli jakiego typu operacje przeszedł Lesnar. To w ogóle cud, że kontynuował karierę w MMA.

 204. Reem dynamiczny. Kondycja raczej by go nie zawiodła.

  A kolanami rozbije JDS. Za duża przewaga siły.

  Ok, czas spać, bo niedługo świta. 😀

 205. Mir ma jeszcze do wyrównania rachunki z Brockiem. Może jeszcze jedna walka…

 206. igorel mogę ci pokazać mój komentarz miesiąc przed walką JDS-CAIN ;p Tam napisałem. JDS wygra i zdominuje ciężką ;p

 207. Brawa dla Aliego. Szkoda tylko ze malo co jego stojki widzielismy i chyba z JDSem bedzie Aliemu juz bardzo ciezko wygrac. No ale brawa za odeslanie Lesnara na emeryture. Dla mnie on nigdy nie pasowal do MMA 😛

 208. Overeem w każdej płaszczyźnie oprócz boksu jest lepszy od JDSa. Załatwi go w klinczu wysokimi kolanami albo urwie rękę latającą balachą w stylu Mamed vs Kimura 😀

 209. Nie wiem jak można było sądzić, że Lesnar to wygra. Ali jest lepszy pod każdym względem, a wrestling zawsze był fake;)

 210. Reem dynamiczny. Kondycja raczej by go nie zawiodła.

  A kolanami rozbije JDS. Za duża przewaga siły.

   

  JDS go zniszczy boksersko, poza tym Holender nie nadaży za świetnie pracującym na nogach i szybkimi łapami Mistrza. Jesli Lesnar go rozciął to JDS go ..Smile

 211. Cos czuje, ze Ali udusi Juniora Laughing. Fajna gala, ale roznica poziomow miedzy HW a reszta wag jest druzgoczaco wielka. Brock odchodzi, ciekawe czy maja juz kogos kto sie dobrze sprzeda w jego miejsce.

 212. Po raz kolejny Lesnar udowodnił mi, że jest niesamowitym gościem!
  Szacunek dla tego ziomka.
  ”Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejsc”
  Walczył z absolutną czołówka w swojej kategorii wagowej i gdy poczuł że nie jest w stanie z nimi rywalizować postanowił skończyć, tymbardziej ze ma problemy zdrowotne.

  Dobra gala (Fitch padł :D) miło się oglądało, narka!

 213. Idąc waszym tokiem myślenia Grabowski powinien spokojnie poskładać JDSa w tym momencie.

 214. steel,

  Przecież było widać, że Reem nastawił się tylko na klincz i obronę obaleń. Nie wierzę, że z JDS będzie miał tak nisko opuszczone ręce- nie jest w końcu głupi i wie, że Junior to znakomity bokser. Taktycznie Reem zawalczył fenomenalnie, a i Brock nie wyglądał źle. Tak to już jest jak dwa potwory spotkają się w jednej walce. Gala na duży plus, a teraz do spania. Żegnam 🙂

 215. igorel -> A wiesz o tym, że praktycznie każda gwiazda wrestlingu koksi? Ah, czekaj, a czy Lesnar przypadkiem… OH NIE! CZYŻBY ON TEŻ? Pozdrawiam fanie Brocka i z głupimi teoriami, które są bronią obosieczną 😉

 216. Nie jednym kopnieciem,kolano na watrobe ,potem mk poprawil i po zawodach;) Powiedz mi kolego po co mial uzywac technik bokserskich ,skoro samymi nogami mogl go zwalic i nawet sie nie zmeczyc,wiedzial co robi,mial pokazac ,ze jest lepszy o 10 klas,pokazal wlasnie tym,ze nawet nie musial sie wysilac… Raczej nie porownywalbym Lesnara do pudzianowskiego,bo Brock Mariuszka by oklepal,odklepal,obalal,rzucal,tlukl jak dziecko,widac ,ze kondycyjnie jest lepszy,pokazal to,ma mocna szczeke ,a pudzian nie ma nawet ciosu na hw… zreszta sprawnosc Lesnar jest jak na taka mase duzo sprawniejszy,szybszy,zwinniejszy i zwrotniejszy 🙂

 217. Szkoda Brocka mimo wszystko polubiłem go ale w zasadzie to dobra decyzja, ma rację. Lubię Reema ale KUUUUURRRRRWWWWAAAAA kiedy on przestanie walczyć z kontry MMA( jeśli chodzi o boks), z JDS musiał atakować bo bedzie masakra.

 218. Walka calkiem fajna ale…ale…JDS pojedzie Overeema. Wystarczy sobie przypomniec co zrobil z Carwinem i Cainem ktorzy maja dobre stojki i szczeki.

 219. nie chce deprecjonowac aliego ale lesnar byl w strasznej formie. no coz, czekamy na walke z jds. szkoda brocka w sumie ale zdrowie najwazniejsze

 220. Lesnar to w USA taka atrakcja jak u nas Pudzi. Prawdziwy fajter jak Ali posprząta UFC; najpierw Dos Santos, potem zemsta na Mirze za Crocopa i Minotauro;)).

 221. Ali n-i-e-s-a-m-o-w-i-t-y, ale rzeczywiście prosił się o strzał jak podchodził blisko Lesnara z szeroko rozstawionymi rączkami i uśmiechem na twarzy. Rozcięcie łuku brwiowego o niczym nie świadczy, aczkolwiek na chwilę obecną nie widzę go przeciw Juniorowi z taką gardą.
  Przynajmniej macie swój dowód, że walka z Werdumem była pomyłką 😉

 222. W sumie na dzien dzisiejszy zbieram hajs na obstawienie JDS jak nie zlapie go zadna kontuzja.Dobranoc!

 223. No właśnie, Lesnar po takiej operacji… Podziw w ogóle dla niego że chciało mu sie dalej walczyć.

 224. Jeszcze niedawno byly teksty, ze lesnar zniszczy Reema. Nie udalo sie. Teraz sa teksty ze JDS go zniszczy. Hmmm Skoro Reem dal rade zepchnac ciezszego i silniejszego kolesia do klatki i zalatwic go kolanami to czemu mialby tego nie zrobic z JDS ?

 225. hahah OOOOOVEREEEEM, najlepszy z najlepszych, widzicie co swietne polaczenie duuzych dobrych miesni z siłą robi z człowieka?? 😀

 226. juz sie zaczyna, JDS go znokautuje itp.:) Ali mial doskonala taktyke, i mysle ze z JDS tez wygra dzieki taktyce. Zauwazcie, ze Ali nie uderzal w ogole rekami:D

 227. Gdzie jest Malymaja, który dodał chyba z 10 komentów z przypomnieniem o wygranej Lesnara przez Tko w 1rd?? Pytam się gdzie? Jak możnabyło stawiać na tego pajaca z WWE… A co do walki z JDS to panowiwe nie bylbym taki pewny, że brazilian , go tak obije 😀

 228. Speedyes bo JDS to inna klasa zawodnika niż Brock. Choć ja i tak liczę na Rema w tej walce 🙂

 229. Jak JDS wykorzysta luki w gardzie Alliego, a są one spore to skończy go tak jak skończył Velasqueza, a jak tego nie zrobi to polegnie z kretesem, tak jak dzisiaj poległ Brock.

 230. Junior dos santos nie wyglada jak mistrz! Kto z was nie znając go bal by sie Juniora? Co innego Overeem 🙂 To są kurde miesnie, nie to co u Lesnara, wygladal przy nim jak grubas:)
  ciekawe jak mina i przegrany zakład TheLastEmperrrora 😀

 231. Moc kolan i middle kicków Alistaira jest porażająca! Nikt na świecie nie byłby w stanie tego wytrzymać! Po tym rozcięciu łuku brwiowego (chyba przez prosty Lesnara) Ali od razu włączył „hunting mode” i ruszył zdecydowanie do ataku. EGZEKUCJA!

 232. Co niektórzy chyba nie wiedzą, że na każdego zawodnika jest inna taktyka.

  To że Overeem miał ręce nisko i prawie nie używał rąk nie znaczy, że tak samo będzie z JDS

 233. dobrze ze nie stawialem, bo tylko reem i gustavson by mi wszedl, ale to pewnie jak i wiekszosci 🙂
  beka ilu ludziom kupony musial polozyc fitch ;D

 234. Ale piepszycie alistair nie bedzie walczyl z JDS tak jak z brockiem na kazdego rywala obiera sie inna taktyke, juz ali cos wymysli nie bójcie żaby.

 235. Ja kibicowałem Lesnarowi ale oddaje pełen szacunek Aliemu. Nie dał szans Brockowi, wygrałw sposób nie podlegający dyskusji brawo. Lecz w starciu z JDsem go nie widze.

  @Speedyes

  Jak Reem go zepchnie pod klatkę jak juz po 30 sekundach padnie? crazy

 236. @Mobius

  To dziła w obie strony, w ciężkiej to mało który po dobrym trafieniu stoi na nogach.

 237. w ogole co to za teorie,sam LEsnar w wywiadach i jego trenerzy wypowiadali sie ,ze jest w zyciowej formie,ze po operacji jest jak nowy,ze to najlepsze co mogl zrobic,ze jesli Ali go czysto nie trafi,to nawet nie bedzie co z niego zbierac. Teraz hejterzy mowia,ze Lesnar po kontuzji nie jest soba,ze nie byl w formie,ze to i tamo… Reem trzymal lapy nisko,bo wiedzial,ze Brock nie jest w stanie mu zagrozic ani highkickami,a tym bardziej rekami,a to ,ze go rozcial,to drasniecie przypadkowe,bo jak taka lapa ,ktora warzy wiecej niz polowa z hejterow tutaj,otrze sie o luk,moze go rozciac 😉 JDS bedzie musial sie nameczyc,przeciez AO ,to jest fizol, co z tego ,ze santos ma szybkie ciosy,jak obroni tymi raczkami 2-3 kolana Reem’igiusza i beda tak popuchniete,ze ledwo je w gorze bedzie trzymal?

 238. Duże zaskoczenie że Reem tak bardzo dominował siłowo, szkoda tylko że ten boks u niego taki słabiutki ale i tak brawo Ali.

 239. jaka zesmta? uwazasz,ze Minotauro czy Crocop to koledzy Aliego? Nie ma mocnych na niego 🙂 Najlepszy z Najlepszych
  ps. przed walka na kanale thereem.com jest nowy odcinek 🙂

 240. Nie wydaje mi się żeby można było oceniać boks jak prawie go nie było

 241. Seven25 – wiadomo, ze w ciezkiej kazde uderzenie moze skonczyc walke, ale z dwojki JDS, Ali to Holender ma slabsza szczeke, a jego garda wcale nie jest az tak szczelna.

 242. @malinowsky

  Może nie do końca jak już by doszedł do kliczu i nie wyłapał paru strzałów to po przyparciu do płotu Ali mógł by mieć szansę na kilka kolan. Moim zdaniem jak dalej bedzie walczyl z kontry to z JDS może mieć spore problemy. Musi coś sam zainicjować jakieś kombinacje itp.

 243. Dokladnie,machnal reka na odczepnego,zeby lesnar podniosl swoje do gory,jak mozecie oceniac plaszczyzne ,ktorej w tej walce nawet nie bylo… JDS tak samo wygra z Alim,jak i Lesnar mial ,choc jest klasowo lepszy,to do takiego fizola jak Reem ,tym bardziej tak technicznego fizola,moze sobie poskakac i pomachac raczkami… za marzenia wkoncu nie karaja 🙂

 244. @Mobius

  Ma troche słabszą, ale wszystko się okaże podczas walki czekam z niecierpliwoscią.

  O szlak walnołem podwójnego przepraszam.

 245. no wlasnie, gdzie sa CI antyfani Overeema teraz?? 😀 Teraz bedzie pierdzielenie kilka miesiecy,ze AO nie ma szans z JDS 🙂 ehhh kiedy Wy w koncu zrozumiecie,ze na taka bestie nie ma mocnych 😀 Najmocniejszy czlowiek na ziemi 🙂 Zadne Kliczki, tylko 1; ALISTAIR OVEREEM 🙂

 246. Malinowsky to prorok i wie co bedzie w walce Jds vs Reem wiec sie nie sprzeczajcie:D

 247. Na forum powoli rośnie kult Overeema 🙂 Oby Junior wygrał, bo mimo że też lubię Holendra to wysyp jego fanboyi typu CriSS jest już irytujący – swoją drogą ty tak na poważnie z tym, że Junior nie pasuje na mistrza UFC bo nie jest nakoksowany do granic możliwości ?

 248. @Seven25

  Ale czy bedzie miał szansę na ten klincz? Ma zbyt wiele dziur w obronie, a JDS ładnie to wykorzystuje, i bedzie go trafiał regularnie. Próbując klinczu może się odsłonić. Ja na dzień dzisiejszy dałbym Aliemu jakies 35% szans. wiadomo że kopnięcia i kolana to duży atut Reema ale musi ostro zabrac się za boks jesli chce coś ugrać z Brazylijczykiem.

 249. A moze to JDS padnie po 30 s bo sie natnie ? A moze to Reem okopie JDS ze ten sie sam polozy ? Przed ta walka stawialem pol na pol chociaz wolalem zeby wygral Ali, ale w zyciu nie sadzilem ze tak zdominuje Lesnara(mowie tu o sile fizycznej).

 250. Prawda. Choc ja akurat jakos specjalnie nie czekam na ta walke. Zreszta od dluzszego czasu juz ciezka mnie srednio interesuje.

 251. Jak dla mnie Lesner odszedl na tarczy , wielki szacunek.

  Boks braci Diaz jest niesamowicie skuteczny.

 252. Taaa,Malinowski… Rozumiem,ze boks JDS jest niesamowity,ale trzeba umiec odroznic rece od nog,bo sila i masa jednego a drugiego jest nieporowywalna,a Ali rak nie ma wcale takich slabych,poprostu jak ich nie musi uzywac,to tego nie robi,a nogami za to cuda wyczynia i tyle wystarczy 🙂 to wlasnie pokazuje jego klase !

 253. Off-topic

  Rozwój dyscypliny MMA w Polsce ma także złe skutki przybywa mnóstwo debilnych nowych użytkowników na stronę mmarocks.pl .Wystarczy spojrzeć na niektóre komentarze użytkowników zwykle tych z niskim stażem na forum , którzy udają ekspertów.

  Gala udana jedna z lepszych 😉

 254. malinowsky masz jakis kompleks,ze tak caly czas krytykujesz Overeema?? Drugi Badr Hari zazdrosci mu miesni i poteznej sily

 255. Diaz’owie to takie osiedlowe cwaniaczki,male,chuderlawe,ciosy maja takie machane a nie udezane,ale skuteczne i trafiaja,krzywdy co prawda nie robia ,ale obijaja i punktuja,dziwny maja styl,dlugie rece,wyciagniety bark i ten zasieg robi swoje 😉 Dlatego tez maja taka zelazna kondycje,bo skoro nie udezasz,tylko machasz bezwladnie,to czym sie zmeczyc…

 256. Kiedy Reem zadaje cios to JDS wyprowadził już dwa, dlatego uważam że JDS zachowa pas na dłuuuuugo.

 257. Raven juz od dluzszego czasu przegladam to forum, a zalogowalem sie jakis czas temu, bo denerwowaly mnie te ciagle pojazdy po AO i wypowiadam sie glownie przy walkach Aliego 😀

 258. @Criss
  Kibicowalem Alistairowi i ciesze sie jego wygrana ale blagam – skoncz. Ty non stop pieprzysz o jego miesniach, jakis kompleks masz? Musisz sie na troche oderwac od chlopakow z silowni, zle to na ciebie dziala.

 259. heheh, nieeee mam wrecz przeciwnie 😉 Daj sie nacieszyc wielkiemu fanowi AO 🙂 Dobra juz wyluzuje, za duzo tych gloryfikujacych komentarzy

 260. JDS ,nikt nie ujmuje Twojemu autorytetowi,poprostu nie mowcie,ze Ali dostanie strzala i padnie,bo to jest conajmniej smieszne… Obaj sa klasowymi zawodnikami i obaj potrafia wyczyniac w oktagonie cuda,chodzi o to,zeby wygral lepszy,wiec dajmy im ta szanse i niech to wlasnie klatka zweryfikuje ich umiejetnosci,a nie jedni wieszaja psy na JDS ,a inni na AO,bo sa ich zacietymi fanami,trzeba rozgraniczyc uwielbienie do persona,od sportowej uczciwosci i uznania dla umiejetnosci ich obu 😉

 261. Oczywistym byl fakt ze Ali bedzie atakowal korpus Lesnara. Bez zaskoczen. Ale rowniez jak jeden z redaktorw nie widze duzej szansy na wygranie z JDS. Overeem ma ten K-1 styl w ktorym lubi odpychac rekoma przeciwnika na odpowiedni dystans i tam zadawac ciosy. Z Juniorem to nie przejdzie – kombinacja z kontry – lights out!

 262. dobra, co ma byc to bedzie, znacie wyplaty zawodnikow? Podam tylko najwazniejsze: Lesnar 400 kafli/ nawet jakby zwyciezyl nie dostalby bonusa + jakis procent ze sprzedarzy ppv
  Overeem 264,285.71 + 121,428.57 za win dodatkowo + jakis procent przy sprz. ppv
  Donald Cerrone 30 tys, Diaz 37+37
  Jon Fitch 60
  Johny Hendricks: $26,000+ $26,000
  Alexander Gustafsson: $16,000+ $16,000
  Vladimir Matyushenko: $40,000
  Lesnar wie jak sie dorobic 🙂

 263. razem z % z ppv bedzie banka na 2,mam nadzieje,ze na starosc doczekam takich zarobkow w polsce 😉

 264. nie cierpie gdy sie kogos po jednej wygranej wywyzsza na niewiadomo kogo (tymbardziej bo wygranej z Rogersem) ale pojscie w druga strone to tez glupota.

  JDS jest faworytem jak dla mnie ale Overeem to nie Brock ktory jak nie obali to przegra. Ma on na tyle spory arsenal, ze bez problemu moze polozyc Juniora chocby tak jak Brocka.

  Trzeba oddac szacunek Alistairowi, bo jak 15 min wczesniej pisalo sie, ze Brock go rozjedzie, a Swinka pada po chwili to cos jest chyba na rzeczy? badzmy szczerzy przede wszystkim wobec samych siebie i przyznajmy sie do porazki, tak jak ja po przegranej Machidy 😀

 265. heh, takich pieniedzy to pracujac legalnie w „normalnej” pracy chyba sie nie da dorobic…
  Zgadzam sie co do Diazów, zizi-JA, reszta tez dobrze napisales
  Kazdy ma swoje zdanie, ja bede zawsze po stronie Overeema, to wiadomo, kazdyt z nas kogos bardziej lubi a kogos mniej…Od tego jest ta strona, czesc bedzie za 1 czesc za 2
  Na walke Machidy z Jonsem tez czekalem, chociaz ja kibicowalem Jonsowi ( sedziowie 1 runde nie wiedziec czemu dali jemu)

 266. i słuchać się następnym razem wujka cupaja i nie katować mych oczu takimi bzdurnymi komentarzami jakich było przed tą walką zbyt wiele 😉

 267. @zizi:

  Nie, Lesnar miał mówić, że tak naprawdę po operacji nie jest sobą i czuje się fatalnie. Kto przed walką mówi, że źle się czuje, jest przetrenowany lub cokolwiek w tym stylu ( wyłączam Sonnena bo to typ z innej planety )? Nie dowiemy się w jakim stanie fizycznym był Brock i tyle, czy naprawdę mógł trenować na 100%. Gratsy dle Reema, obił brzuch typowi, któremu wycięto kilkanaście centymetrów okrężnicy.

 268. No to jako pierwszy oficjalnie przeprosze Overeema 😀 kiedys go krytykowalem, szydzilem z niego a teraz staje sie on jednym z moich ulubionych zawodnikow HW (zeby nie bylo, nie po wygranej z Lesnarem ale pare walk wczesniej zmienilem stosunek do niego).

  Poki walka sie nie zaczela wciaz ma szanse wygrac i wcale bym go nie skreslal w starciu z Dos Santosem ale to moja subiektywna opinia. Przed ich pojedynkiem pozostaja 2 niewiadome w moim odczuciu: szczeka i kondycja Reema.

 269. Lesnar zaskoczył mnie troszkę tym, że zaczął kopać, ale po tym jak trafił Overeema to nie poszedł dalej, a Reem ładnie uspokoił walkę i narzucił swój styl. Skopał Lesnara i chyba można już twierdzić, że idzie po pas.

  Komentarz znajomego bezcenny – Co powiedzieć… od nowego roku wpierdalamy konine!

 270. -„może nie powinno sie tak mówić, ale bracia Diaz sa poprostu głupi” UFC 141
  – „Nick Diaz nie należy do najinteligentniejszych” UFC 137
  Oto cytaty z komentarza złotoustego Pana Andrzeja Janisza w Orange Sport. Dlaczego Pan uzurpuje sobie prawo do wydawania takich opinii? do oceny ? Pan -komentator sportowy- z definicji człowiek szanujący drugiego człowieka, sportowca, bezstronny, rzetelny łamie Pan wszystkie zasady. Czy nie nalezy sie kazdemu z nich – sportowcom – szacunek za treningi, wyrzeczenia, za żarcie wkoło tego samego, za ból za walke za stres? Roznie reaguje człowiek na stres przed walką i to trzeba rozumieć. Ciekawy jestem Pana reakcji na stres walki? Jakkolwiek wygladałaby ta reakcja zrozumiałbym i gratulował walki. A nie schodził do poziomu ze Diaz jest głupi i go nie lubie…a co on zupa pomidorowa?
  Osobny temat to MMAttak i Pan Igor mowiacy do Pana Tomasza Drwala po walce ” wyglądasz jakbyś dostał siekierą” – bez komentarza

 271. zapomnieliscie ze jds to tylko boks i agresja, a overeem to kopniecia i boks + klincz i spokojność.

  W tym momencie ali ośmieszył UFC pokonal lesnara szybciej od Rogersa który jest obecnie nikim dla strikeforce.

  Znowu nic nie zobaczyliśmy, można przypuszczać że overeem to nie poziom UFC tylko wyższy, albo że lesnar po operacji taki słaby.

  Teraz czekam na walke Neslona i werduma, ta walka dużo też pokaże.

  Miedzy JDS a overeemem jest przepaść, taka jak lesnar overeem, taka sama prawie różnica doświadczenia, JDS tylko kilka więcej wlak niz lesnar.

 272. Pamiętam czyjąś wypowiedź nt. Fitch'a. Użytkownik ten ocenił tego zawodnika jako już nierozwijającego się i przewidywał regres formy. Gratuluję czujności 😉

  Overeem zrobił z Lesnarem to, co wielu przewidywało. Wygrana Nate'a mnie nie zaskoczyła -jeśli to prawda, że Diazowie sparują z Wardem, to widać efekty tej pracy.

  Byłem również zaskoczony, jak łatwo poradził sobie Hettes z Phanem. Nie poddał swojego rywala, co było do przewidzenia, ale dawno nie byłem świadkiem takiej deklasacji.

  Przewidywania co do przyszłej walki o tytuł HW? Poczekam, aż ochłonę 😉

 273. W jakiej formie Lesnar był każdy widział. Overeem go zdominował, ale śmiechy kiedy padają tutaj teksty typu – „Overeem najlepszy z najlepszych” itd. Wiadomo, że jest przynajmniej dwóch zawodników (moim zdaniem nawet trzech, ale dwóch pewnych), którzy rozniosą w pył tego kolosa na glinianych nogach. Jeżeli dojdzie do walki z JDS to Reem dostanie porządną lekcję walki w stójce.

 274. Ale pierdzielicie,że jak Lesnar trafił Aliego to JDS go zniszczy.Tylko,że Overeem zupełnie olał boks Lesnara,nawet specjalnie gardy nie trzymał a jego ciosy neutralizował unikami.Bardziej był nastawiony na obronę obaleń.Jeśli myślicie,że obierze podobną taktykę na JDS to naprawdę jesteście fachowcy…Ja tam ich szanse obstawiam 60:40 dla Overeema.Przypuszczam,że tego boksu JDS za dużo nie pokaże,Ali będzie trzymał mocną garde i szybko skracał dystans,a potem już klincz,kolana…

 275. buahahaha a teraz psychofani overeema w tym ja czekamy na ukorzenie się psychofanów lesnara tych co mówili o braku kondycji i wycieraniu ringu koksiarzem itp bzdury. A mógł Lesnar sie od razu położyć jak Verduum i unikac walki to by dotrwał do drugiej rundy. Teraz czekam na teksty jaki to JDS jest boksersko lepszy od mistrza K1. Super dzien się zaczął – wstałem rano odpaliłem You tuby jak nieprawdziwy fan mma bo prawdziwi ponoc oglądają na żywo na stronach dla wtajemniczonych a tu taka nie-spodzianka. Szczęsliwego nowego roku i brocku;)

 276. Ali wyszedł do klatki i pokazał to co umie najlepiej, Lesnar wiedział, co bedzie robił jego przeciwnik.

  Ali dobry game plan, Lesnar jakby nie mial żadnego

  Correone… nie wiem co powiedzieć O_O

 277. Jestem ciekawy gdzie jest ten malymaja i reszta krzykaczy 😀 .Konina zbił Lesnara jak szmate .Dziękuje dobranoc.

 278. Mnie cieszy, że już nikt nie napisze tych bzdur, że Fitch jest drugim półśrednim 😀

 279. Ali świetny gameplan. Ktoś tu mówił, że jak tak będzie walczył z Juniorem to polegnie z kretesem. Śmiem wątpić aby tak samo walczył z JDS – Ali i jego obóz musieliby być skończonymi idiotami, choć tak czy inaczej uważam, że Junior w ich walce będzie dużym faworytem. Jedynej szansy koniny można by upatrywać w jakimś klinczu i kolanach (byc może), ale Junior wydaje się byc za szybki, za sprytny i za silny na takie zabawy. Ali jest świetnym uderzaczem, ale w K1, jego sposób walki polegający na chowaniu się za wielkimi rękawicami bokserskimi i waleniu cepami, tudzież sierpowymi z kontry doskonale się sprawdzał w K1. W MMA, przeciwko takiemu uderzaczowi jak Dos Santos nie ma raczej racji bytu…

  Szkoda Lesnara, jeśli rzeczywiście potwierdzi się to, że kończy karierę. Mimo wszystko walki z jego udziałem ZAWSZE dostarczały wielu emocji…

 280. Typowanie Lesnara jako zwyciezcy pokazalo jak duzo ludzi nie ma wyobrazi. Facet powraca do klatki po ciezkich operacjach po ktorych juz powinien dac sobie spokoj z tym sportem. Staje na przeciwko 10 krotnie bardziej doswiadczonego przeciwnika, rownie silnego i na dodatek mlodszego.

  Nie dziwi w ogole fakt ze taka taktyke obral Ali. Obijanie korpusu zapewne z miejsca oslabilo Lesnara. Faceta otwierano 2 krotnie dokonywujac nielatwych operacji. Bylo do przewidzenia ze odpusci po kilku takich ciosach!

  Motorem napedowym Lesnara byla tylko i wylacznie kasa. W cale nie dziwi fakt ze wycofal sie z mma. Miliony na nic mu sie nie zdadza jak zdrowia braknie!

 281. Napisze to tak. Nie jestem ani psychofanem reema ani lesnara. Wszyscy śmiejecie się z lesnara ale tak naprawde nie pomyslicie że on wrócił po powaznej chorobie. odwazył się i wszedł do klatki z overeemem, któy moim zdaniem i zdaniem wielu jest bestią w stójce. Nalezy oddac szacunek lesnarowi za to że zawalczył i przede wszystkim że kończy kariere, bo nie oszukujmy się, jesli się przgrywa w takim stylu to jest jasne że to nie jest dla cb. Co do overeema… Z JDS walka może wyglądac zupełnie inaczej i nie zdziwię się jesli to reem bedzie próbował obalac… To co zrobiło na mnie ogromne wrazenie to siła kolan i kopnięc overeema ( aż mnie kichy bolały jak na to patrzyłem) natmiast to nie wystarczy na JDS. Życze mu powodzenia aby zdobył pas UFC…ale szczerze mówiąc, słabo to widze w walce z JDS

 282. Junior dos Santos vs Alistair Overeem – 2 najlepszych cięzkich – dla mnie to bezsprzecznie walka roku a może i dekady w MMA, zwycięzca będzie królem tej wagi przez długi długi czas!

  Mój typ to ALISTAIR OVEREEM, i śmieszą mnie wszyscy Ci co jeszcze wątpią w jego umiejętności, które są w HW poprostu największe. Jest najlepszym strikerem w MMA! JDS sam boks moze ma troche lepszy (ma szybsze ręce) ale stójka w MMA to też kolana i kopnięcia + świetna obrona przed sprowadzeniami dzięki wielkiej sile u AO.

 283. Wszyscy hejterzy którzy jeżdżą po Brocku i cieszą się z jego decyzji są posrani. Lesnar przyszedł jako celebryta z „szopki” WWE a zdobył mistrzostwo wagi ciężkiej i zostanie zapamiętany jako najlepszy zapaśnik tej dywizji. Teraz pojawili się lepsi i to oni bardziej zasługują na mistrzostwo niż Brock, ale ja nie miałbym żadnych pretensji jeżeli Lesnar obijałby zawodników pokroju Mir, Kongo itd. Overeem wzmocnił dywizję i tak się cieszyłem a tu teraz taka strata, jakby nie patrzeć jedeń zamienił drugiego. Miłego roku.

 284. Dla mnie wyznacznikiem sily kopniec AO bylo ,kiedy byl na seminarium w polsce i naszych ciezkich ,ktorzy tam byli zwyklym lowkickiem w ochraniaczach przestawial metr w bok 😉 a to jasne,ze Reem to straszny fizol,wiec bedzie probowal wykorzystac plaszczyzny w ktorych ma wieksze doswiadczenie i wieksze szanse,wlasnie przez swoja fizycznosc ,takie jak klincz,czy obalanie …

 285. Ja twierdziłem że Ali ma małe szanse… Pomyliłem się – ale w sumie to nie wiem kto z nim walczył…

  Na pewno nie Brock Lesnar.

  Tylko zupełnie inny zawodnik.

  Ktoś z redakcji napisał „okazując zupełny brak respektu dla zapasów Lesnara”

  Ciekawe w którym momencie bo ja zapasów Brocka w tej walce nie widziałem.

 286. Gala bardzo udana, zaskoczył Hendricks, świetnie zaprezentował się Diaz(uwielbiam tych 2 oszołomów) i niech mi ktoś odpowie na pytanie, mianowicie: gdzie leży fenomen tego boksu Diazów???Jak się na to patrzy to wygląda to naprawdę dziwnie, garda niby dziurawa, szalone ciosy proste wyprowadzane w dużej ilości ale jakby wogóle nie skoordynowane 🙂 to jakaś odmiana pięściarstwa heheh ale najważniejsze że skuteczna, Cerrone faktycznie został totalnie zdemolowany, zupełnie jak wcześniej B.J.Jedna uwaga do komentatora Pana Janisza, z całym szacunkiem dla jego wiedzy i ciężkiej pracy, to uważam za trochę głupi gadanie przed pojedynkiem że Cerrone jest lepszym uderzaczem, ma dużo lepszy parter i ogólnie w każdej płaszczyźnie jest dużo lepszy a Nate Diaz to tylko nieudolna kopia swojego brata, a po 3 minutach pierwszej rundy( fakt faktem zdominowanej przez Diaza) lecą teksty typu…CErone jest dużo słabszym bokserem czy wchodzenie przez Cowboya w parter z takim grapplerer jak Nate to pójście po śmierć(czy jakoś tak)…no nagle Diaz z niudolnej kopii stał się herosem na miarę ….nie wiem…Spidera…to tyle, co do walki wieczoru to Lesnar po tej chorobie chyba nie doszedł do siebie, sądzę też ze walka z Caine odcisnęła jakieś piętno na nim i widać było po nim taki strach i spięcie po wejściu do klatki,wróci do wrestlingu i zarobi więcej, mniej ryzykując :), the Reem z JDS i jego szybkością bedzie miał bardzo cięzko ale kto wie 🙂 wszystko się moze zdażyć

 287. Dla mnie to wygladalo,ze to Brock czul duzy respekt do stojki Reema, a AO nie tyle czul respekt,co poprostu wiedzial,ze jedynie obalajac go Lesnar moze cos zdzialac,wiec byl na to przygotowany ,raz sie wyrwal bez problemu,wiecej juz nie musial …

 288. Dla mnie w tej walce żadna z stron nie pokazała nic specjalnego a Brock przegrał samym sobą, i tyle w temacie 🙂

 289. dużo żałosnych ludzi będących przeciwnikami Overeema, może wreszcie zamknie mordy.. ale i tak znajdą się tacy, że nagonka na niego bedzie prowadzona, ja tego do końca nie rozumiem.
  Ali to nr. 1 wagi ciężkiej w MMA i w rankingu też powinien zająć już to miejsce.

 290. Diaz dał naprawde świetna walka, mocno na niego liczyłem. Szkoda że Lesnar kończy ale cieszy wygrana Reema mimo że była to dość dziwna walka.

 291. Gala nie wypadła porywająco po roku pełnym świetnych walk, ale trzymała poziom.

  Overeem – Lesnar

  Lesnar nie istniał w tej walce. Trafił parę ciosów w stójce, ale to Overeem zdominował walkę. Trudno powiedzieć ile w tym zasługi umiejętności Holendra, a ile w słabej formie Lesnara – wielu zawodników wracając po długiej przerwie i operacjach nie wygląda za dobrze nawet w walkach ze słabszymi rywalami – tutaj Brock dostał zawodnika ze ścisłej czołówki swojej wagi. Bardzo mądry game plan Alistaira, chociaż JDS powinien sobie z nim poradzić. Bardzo ciekawi mnie jak w walce z Overeemem wypadły Cain Velasquez. Trzeba oddać Brockowi szacunek za krótką karierę – zaczął późno i walczył z naprawdę mocnymi rywalami, nie bał się wyzwań.

  Diaz – Cerrone

  Kowboj rozbity, Nate dał chyba swoją walkę życia. Oszałamiająca celność. Kowboj mógł spróbować walki w parterze – gdyby po którymś wycięcy zdołał utrzymać górną pozycję, rzucając czasami lekkie ciosy, pewnie mógłby liczyć na przychylność amerykańskich sędziów. Diazy robią koło siebie dużo szumu i starają się być bad-boyami.

  Hendricks – Fitch

  To była chyba największa radość Dany z porażki zawodnika od czasu walki Fiodora z Big Footem. Słuszne przerwanie, na powtórkach widać jak po drugim ciosie Hendricksa Fitch staje się mięciutki.

  Gustafsson – Matjuszenko

  Kolejne zwycięstwo zdolnego Szweda. Białorusin to ciągle niebezpieczny zawodnik, więc to zwycięstwo najpewniej otworzy mu drzwi do największych walk. Ciekawe czy na gali w Szwecji będzie ME.

  Jim Hettes – Nam Phan

  Myślałem, że Hettes jest minimalnym faworytem, a tutaj zdeklasował solidnego rywala. Tego chłopaka czeka wielka kariera!

  Pozostałe walki bez większej historii – Dong Hyun Kim po raz kolejny domimuje siłą grapplerską rywala, a Diego Nunes z dużymi kłopotami wymęczył decyzję z Gamburyanem.

 292. JLB

  Nie będę parafrazował twojego tekstu – i tylko przewrotnie napiszę:

  Przeciwnicy Overeema są tak samo żałośni jak jego zwolennicy – którzy teraz na pewno otworzą mordy jeszcze szerzej 🙂 Czego już jesteś pierwszym przykładem. Jedna wygrana w UFC i już nr 1 w wadze ciężkiej… hahhahah

 293. Uwazam ze Ali dal sie rozciac przez zmiane pozycji ktora miala mu umozliwic lepsza obrone przed obaleniami ktorych to napewno sie spodziewal.

 294. Najgorszy z całej gali był komentarz pana Janisza który coraz bardziej się rozkręca z głupotami, wcześniej jakoś się tego nie czepiałem ale mam wrażenie że naprawde zamiast lepiej, jest konsekwetnie coraz gorzej.

 295. Co tu dużo mówić Reem wszedł do klatki i zrobił to co miał zrobić, okopał dosyć mocno Brocka przez co wygrał. Szkoda, że Lesnar kończy kariere ale zdrowie jest najważniejsze a on jest już wystarczająco zarobiony. Co do walki z JDS: (to tylko i wyłącznie moja opinia) pomimo przegranej Caina z Juniorem to wydaj mi się, że tylko Cain jest poza zasięgiem Alistaira, co za tym idzie obstawiam, że Overeem w najbliższym czasie dołączy do swojej kolekcji pas ufc.

 296. Pieknie wpadly pieniazki dzieki wygranej Overeema. Jak zdobedzie kolejne mistrzostwo to bedzie cos niesamowitego.

 297. Ja bym chcial zobaczyc Overeema z duzym Carwinem 😀 to by byla walka 😀
  a co do walki samego Aliego z JDS … cos .. JDS z Cainem tez nikt nie dawal szans .. wiec kto wie 🙂

 298. Grzejnik: Lesnar odszedł z tarczą – chyba to miałeś na myśli? 😛

  „juz sie zaczyna, JDS go znokautuje itp.:) Ali mial doskonala taktyke, i mysle ze z JDS tez wygra dzieki taktyce. Zauwazcie, ze Ali nie uderzal w ogole rekami:D”

  Ja nie wiem, gdzie Wy tu widzicie taktykę? Moim zdaniem Overeem wygrał, bo sam Lesnar wydawał się nie wierzyć w swoje zwycięstwo. Nie neguję tego, że Ali jest zajebisty, bo jest – ale szczególnie w UFC są lepsi od niego. Wydaje mi się, że już z Mirem będzie miał problemy – wspomnicie kiedyś moje słowa 😛

 299. mi sie wydaje ,ze cowboy jak na swoja stojke,strasznie slabo z unikami,probowal oddawac,ale ani nie schodzil z ciosu ,ani nawet nie balansowal,nie robil nic,trzymal glowe prosto i glowa mu tylko odskakiwala jakby elektro tanczyl,bez unikow kazdy cios Diaza,ktory ma dluzsze rece dochodzil jak chcial,tak ja to widzialem 🙂

 300. HAHAHAHA! Co z was są za ludzie, normalnie śmiech na sali. Moze przejrzycie sobie tematy z walki CAIN v JDS zanim napiszecie kolejne brednie? Tam widać uwielbienie dla Caina, ze jest lepszy, bardziej przekrojowy, ze JDS bedzie miał bardzo ciezko. Okazało się, że Cain przegrał, po dziwnym, bardzo szczesliwym ciosie….. I PROSZE NAGLE FENOMENALNY, TYTANICZNY, NIEZNISZCZALNY JUNIOR DOS SANTOS. Naprawdę, większość komentarzy tutaj to jest ŚMIECH NA SALI/SPAM.
  Po pierwsze: JDS ma świetny boks i pokazał to w walce z Carwinem, tylko ze chocby z Crocopem nie wyglądało to juz tak różowo. Takze trochę wyobraźni.
  Po drugie: Overeem pokazał, że potrafi się świetnie dostosować i wręcz z pogardą wykorzystać braki przeciwnika. A Junior bez wątpienia ma ich wiele, to już Cain jest lepszy.
  Po trzecie: zawsze i niemal każdemu może wejść STRZAŁ ŻYCIA.

  Podsumowując: jesteście śmieszni z tym swoim pokrzykiwaniem, a SPAMU nawaliliście na godzine czytania. I troche wyobraźni życzę w Nowym Roku.

 301. Brock to był w jakiejś części medialny mit, zbudowany na jego rzekomo ogromnej sile, szybkości i zapasach. Jego błąd polegał na przyjęciu walki z zawodnikiem o wiele od siebie silniejszym. Moc Reema zneutralizowała wszystkie atuty Brocka. Był pchany na siatkę z wielką łatwością, jak dziecko, jak średniak Rogers. Gdyby nie odrobina respektu ze strony Aliego, to mogło przybrać kompromitujące rozmiary. Wynik walki był niełatwy do przewidzenia, dowodem spora liczba osób, które obstawiły wygraną Lesnara. Jego powrót po przerwie ma tu niewielkie znacznie. Tym razem po raz pierwszy spotkał się z silniejszym fizycznie przeciwnikiem. To zadecydowało.

 302. Trochę mi szkoda Lesnara, odnoszę wrażenie że wychodził do walki z jakimś schorzeniem, że komplikacje o których wspomniał są znacznie bardziej powikłane niż to widać czy niż o tym się mówi. Ale czas pokaże, nie chcę tutaj nikogo usprawiedliwiać. Mam nadzieję  ze Ali konkretnie przygotuje się do walki o pas – bo waga tego pojedynku będzie dla niego ogromna. Stałby się wtedy pierwszym w historii tego sportu zawodnikiem posiadającym pasy Dream, Strikeforce oraz UFC. No i oczywiście oby nie wydarzyła się żadna heca z komisją sportową, badaniami, licencją…

 303. mr crowley . Wlasnie zastanawialem sie nad tym ,jakby ta walka wygladala i akurat z Mirem,to problem mialby,ale nie ze wzgledow klasowych,bo w tutaj juz nie mozna ujmowac jednemu,ani drugiemu,lecz jego styl zupelnie nie pasuje dla AO…

 304. Ja tam z ciężkiej najbardziej lubię Caina i jeśli będzie walczył częściej i nie łapał kontuzji to odzyska pas.
  Co do walki JDS vs Ali… to będzie niesamowita walka, ale pas zachowa JDS. Brazylijczyk robi lepszy użytek z ciosów prostych, a co one oznaczają pokazał Diaz. Także Ali niech poćwiczy kopanie, bo inaczej będzie lanie 🙂

 305. JDS nie walczył jeszcze z tak silnym, inteligentnym, fenomenalnym taktycznie, myślącym i wszechstronnym zawodnikiem jak Alistair. Więc pytam się skąd ten duży faworyt w dos Santosie? Oczywiście może wygrać, to waga ciężka, chwila nieuwagi i dobranoc, niemniej Overeem ma wszelkie atuty by walkę wygrać w każdej płaszczyźnie.

 306. Szkoda Lesnara, ale było widać że to nie jest ten sam Brock co kiedys przed operacją, mam nadzieje że teraz JDS skopie pupę Overeem’owi.

 307. „Więc pytam się skąd ten duży faworyt w dos Santosie? ”
  Może stąd, że Ali od lat nie walczył z tak zajebistym zawodnikiem.

 308. Slabo to wygladalo, to nie byl nawet ten Lesnar, ktory walczyl z Velasquezem. Stawiam na JDS w walce z Alim.

 309. Do 4 dotrwałem jedynie. Na szczęście walkę zobaczyłem nie znając wyniku – uff…

  Ali tak jak sądziłem, skutecznie i szybko. Lesnar jednak się nie odbudował, coś z nim wciąż było nie tak, więc trochę trudno ocenić dziś ile w tym zwycięstwie zasługi samego Reema a ile niepełnej dyspozycji Lesnara.

  Nate mnie zaskoczył, pozytywnie rzecz jasna. Nie stawiałem na jego wygraną.

 310. Naprawdę, kibice Lesnara przepowiadający jak to zdemoluje on Reema, teraz opowiadają, jak to JDS czy Mir go zniszczy. 😉
  Panowie, jednak jakąś wiarygodność trzeba mieć.

 311. Gale UFC zawsze oglądam w sobotę rano ściągając je z torrenta, ale tym razem zgubiła mnie niecierpliwość. Nie było jeszcze całej gali przed 9-tą rano, więc zaciągnąłem samą walkę wieczoru, a tam w opisie „Overeem retires Lesnar”. Stałem się więc ofiara jakiegoś dupka 🙂 Tak coś czułem że po przegranej Lesnar da sobie spokój. On chyba zdaje sobie sprawę z kulejącego zdrowia i coraz silniej obsadzonej wagi ciężkiej. Mam do niego ogromny szacunek za to co osiągnął, bo nikt już nie powtórzy jego drogi z WWE po pas UFC, inna sprawa że gdyby dziś zaczął przygodę z UFC to jego przygoda mogłaby się skończyć tak jak Kimbo Slice’a…

  Najlepsza walka oczywiście Diaz vs Cerrone. Fajna wojna. Stawiałem na Kowboja ale sugerowałem się raczej ostatnimi 4-5 walkami tych zawodników. Diaz jednak wciąż się rozwija i pokazał kapitalne umiejętności. Cerrone próbował low kicków, ale to było za mało. Bardzo ciekawy jestem czy Diaz może powalczyć ze zwycięzcą Edgar vs Henderson. Mniejsze szanse dawałbym mu jednak z silnym Bensonen.

  Brawa dla Hettesa za kompletną dominację, jak będzie ciężko pracował to duża przyszłość przed nim. Brawa też dla Hendricksa który mocno ostudził mistrzowskie ambicje Fitcha. Przerwanie walki jak najbardziej słuszne.

 312. Ja też stawiam na JDS w walce z Overeem’em, wydaję mi się że JDS ma lepszy boks i o wiele mocniejszy cios od AO. Overeem’a czeka to samo co Velasquez’a i Werdum’a

 313. Ci co piszą, że Brock tą walkę przegrał już przed jej rozpoczęciem być może mają rację. Koleś zupełnie nie przypominał siebie z walk np, z Mirem. A ci co piszą jak to Alistair rozniesie JDS – na jakiej podstawie tak sądzicie? Bo na podstawie walk Overeema z ostatnich pięciu lat raczej ciężko wyciągać takie wnioski…

 314. Dos Santos powinnien wygrac z Overeemem ,ale jest jedno ale – To jest waga ciężka i pamiętajcie różne rzeczy się dzieją.

  Mir?Mir po jednym mocnym ciosie i byłby w szpitalu.

 315. Z Lesnarem było coś nie tak?! Niby co?! HAHAHA, takie są jego umiejętności i takie były wcześniej. Bo niby w którym momencie pokazał cos lepszego niz z Overeemem?

 316. Nie no nie przesadzajcie że Mir by wygrał z AO bez przesady, to nie ten poziom, Ja widzę teraz tylko dwóch kandydatów którzy mogli by obic Holendra, są to: Junior Dos Santos i Cain Velasquez.

 317. Lubię Brocka, ale fakty są brutalne. Już w walce z Carwinem miał sporo szczęścia. W walce z Cainem zniknął atut siły i szybkości, to samo było dzisiejszej nocy. Owszem problemy ze zdrowiem mogły mieć jakiś wpływ ale śmieszne są teksty że to nie był ten sam Brock. Waga ciężka się rozwija, ale nie masz w niej co szukać bez mocnego uderzenia. Owszem Brock pracował nad stójką, ale gdzie mu do JDS czy Reema. Po prostu Lesnar pewnego poziomu już by nie przeskoczył, ale i tak szacunek za to co osiągnął. W walce JDS vs Overeem, stawiam na Cigano ale głównie dlatego że to jeden z moich ulubionych zawodników, nie odmawiam jednak szans Holendrowi.

 318. Najbardziej boli to,ze kazdy ktory tak pisal,ze kontuzja Lesnara jest wyleczona i ,ze zbije Reema,ze zmiazdzy go jak zapalke ,bo jestw swietnej formie i tak dalej i tak dalej,teraz zas pisza,ze Lesnar byl po operacji,po przerwie i wiadomo,ze to nie ten sam lesnar ,wiec nie dziwne,ze przegral. Czasem pomyslcie,zanim cos napiszecie,bo zaprzeczacie sami sobie i to conajmniej zabawne ; d

 319. Kiepska mina Brocka już jak wchodził do klatki.Przegrał,ale nie ta porażka ujmy mu nie przynosi.Jak mówiłem wcześniej ta walka mogła potoczyć sie różnie.Akurat wygrał Ali,ale nie można mówić,że jest 10 klas lepszy.
  Śmieszą mnie te naiwne komentarze typu,że Brock rozciął Alego to co dopiero zrobi z nim JDS.To bedzie kolejna walka i kolejna niewiadoma.Poziom jest maksymalnie zbliżony.Jeden cios,jeden błąd decyduje..

 320. Ali nie pokazal nic szczegolnego przez ostatnie piec lat? mozliwe ,ale tylko dlatego ,ze nie musial,bo przeciwnicy nie wymagali od niego,zeby pokazywal szczegolne umiejetnosci,wystarczylo mu zwykle kopanie i oklepywanie… Teraz wszedl do ufc,wiekszy poziom,lepsze pieniadze,duzo wieksze widowisko,teraz bedzie potrzeba dawania widowiskowych walk ,wiec dopiero teraz zobaczycie prawdziwego Reema… Nie mowie,ze wygra z JDS ,ale Junior nie bedzie mial z nim tak latwo jak mowicie,Reem to pracowity czlowiek ,dazacy do celu ,ktory obral,wiec wydaje mi sie ,ze na walke z Cigano przygotuje sie szczegolnie,zeby nawet jak przegra zamknac twarze wszystkim hejterom 😉

 321. Dopiero teraz się obciąłem, że ten Anthony Njokuani to były rywal Irokeza 😀 UFC co prawda przegrał – no ale split dec.

  A niektórzy mówili, że jest przereklamowany – oto odpowiedź.

 322. Dokladnie,ujmy mu nie daje ,bo przegral z zawodnikiem,ktory jest w spoortach walki o x lat wiecej niz sam Lesnar,bo oprocz zapasow,to nic innego zaczynajac tak naprawde nie mial… Jednak pozostaje przy swoim,ze Ali jest lepszy od niego o kilka klas,bo naprawde technika,doswiadczeniem i sila ustepuje mu Brock kilkanascie krokow i pare ladnych lat cwiczen 😉

 323. Overeem byl mistrzem mistrzow juz po wygranej nad Rogersem, ludziom starczylo to, ze jest ogromny wiec chyba nie oczekiwalismy niczego innego jak robienie z niego nie wiadomo kogo po tym jak wygral z Lesnarem, no a jeszcze ma pas K-1.(?).

  Tak jest z kazdym, Jones juz przed walka z Shogunem zostal ogloszony super extra championem wszechczasow, to samo byla z Machida..Cainem.. Shogunem, a nawet naszym Lesnarem. Nawet Edgar ktory prawie padl w 2 walkach przeciwko tej samej osobie po wygranej zostal ogloszony Bog wie kim.
  Ludzie przeskakuja z zachwytu nad jednym zawodnikiem na drugiego nie wyciagajac wnioskow z tego, ze juz ich poprzednich “mistrzow nie do pokonania” zostalo pokonanych. Irytuja posty ludzi ktorzy tak sie podniecaja ale im wyzej wynosza swojego faworyta tym glosniej on upada. (patrz. posty o Brocku w tym temacie)

  W sumie to nawet powinno sie zalozyc temat w ktorym wrzucac sie bedzie posty najgorliwszych fanow przed walka i czytac je po walce

  W tym temacie tak owych wielu nie było dla Lesnara, zdecydowanie wiecej dla Overeema ale podoba mi się cykl postow Ignorela

  1.”To zaraz walka. Kto wygra?
  Brock Lesnar!”
  2.”WAR BROCK”
  3.”Czy mi się zdaję czy ALi stracił pewność siebie?

  -WALKA-

  4.”niech sprawdza jakie gówno bierze”
  5.”JSD ma kondyche przynajmniej a nie ta znala mięśniemi świnia”

  Magiczne przemiany

  Lub tez nasz ulubiony komik JDS

  1.”Diaz ma styl walki przygotowany tylko na niższych przeciwników (brat to samo), także Cerrone rozkwasi pajaca.
  Zobaczycie za chwile panowie ”

  -WALKA-

  2.”Diazy to cymbały”

  Lub tez podsumowanie main eventu
  “wielki murzyn ;/”

   

  @Malymaja

  widze masz nowego zawodnika w "najlepszych". Zdradz mi go ciagle nie moge zrozumiec.. po co to wpisujesz pod postem?

 324. A Ja stawiałem że Lesnar wygra w 1 r przez TKO, byłem pewien że Lesnar obali holendra i go zniszczy w parterze, niestety tak sie nie stało, szkoda że mój najlepszy fighter zakończył karierę.

  Ulubieni: Brock Lesnar, Jake Ellenberger, Michael Chandler

 325. Walka z Werdumem nie była żadną pomyłką jak tu niektórzy piszą. Werdum jest o wiele lepszym zawodnikiem MMA od Lesnara. Pokonał już Overeema raz (moim zdaniem 2 razy i statystki to potwierdzają) i na dystansie 5 rund tym bardziej potwierdziłby swoją wyższość. W tej walce zdecydowanie typowałem Alistaira przez KO w pierwszej i nic mnie w jej przebiegu nie zaskoczyło. Nie widzę Holendra z Cainem, JDS ani w trzecim starciu z Werdumem. Nie widzę go jeszcze w kilku innych pojedynkach, ale nie będę wymieniał tutaj nazwisk, bo do świadomości większości osób nie dotarła jeszcze klasa niektórych zawodników.

  Uważam natomiast, że Alistair w podobny sposób co Lesnara zdemolowałby Carwina i Mira.

 326. Liczyłem że może jednak Lesnar coś wymyślił na tą walkę, ale się pomyliłem był bez szans, co nie zminia faktu że nie lubię stylu walki Overeema, jakoś tak człapie na tych nogach, Junior go zniszczy 🙂

  Nate pozytywnie mnie zaskoczył, wchodziło mu wszystko pięknie, ale albo kowboj ma tak mocną głowę albo Nate tak słaby cios. Cerrone jakiś nie swój był, może te przepychanki mu nie leżały zbytnio i nie skupił się na walce.

 327. Myślę że gdyby Brock nie był dobrze przygotowany do tej walki to by się wykręcił jakąś kontuzją. Dla mnie w tej walce wyraźnie widać było różnice między doświadczeniem Reema i Lesnara. Też liczyłem na jakiś napór Brocka i obalenie, bo to była jedyna opcja na zwycięstwo. Reem pokazał jednak różnice jaka ich dzieliła.

 328. Michal,popatrz na Diza ai sobie odpowiedz ;D zero miesnia,sam flak, skad ma wychodzic ten cios? tymbardziej ,ze te jego ciosy byly machane ,a nie uderzane,trafial,to trafial,chwala dla niego,choc moim zdaniem,to cowboy nic sie nie ruszal,ani nie unikal tych ciosow,trzymal glowe prosto i obrywal…

 329. @Erensar

  Z grubsz z mniejszymi lub większymi zastrzeżeniami zgadzam się z tym co napisałeś, ale jednak nie byłbym taki pewien tego zwycięstwa Overeema nad Carwinem – Shane to twardy skurczybyk i na dłuższym dystansie miałby dość sporą szansę ulokować jakąś pojedynczą bombę.

 330. Myślę, że słuszna decyzja Brocka. Jako fighter zasługuje na wielki szacunek. Co do Reema to ja bym go nie skreślał w walce z JDS, ale faworytem jest zdecydowanie ten drugi. Diaz zaskoczył mnie mimo wszystko. Spodziewałem się zwycięstwa Cerrone. Bracia Diaz są ostatnio na fali. Hendricks sprawił wielką niespodziankę. Widziałbym go teraz ze zwycięzcą Akiyama vs Shields. Mauler tak jak się spodziewałem nie miał żadnych problemów z odprawieniem Vlada. Teraz czas na większe wyzwania.

 331. Ja napisze moze co innego niz wszyscy.

  W wadze ciezkiej, nigdy nie bedzie dominatora.
  Tutaj nie ma znaczenia czy ktos ma 190 czy 200 cm. Nie ma limitu wagi, wiec zawsze znajdzie sie ktos ciezszy, potem znajdzie sie ktos mniejszy albo zwinny i dobry technicznie.
  JDS wkrotce padnie, overeem tez.

  Dominowac mozna w wadze mniejszej, bo znacznie mniej ejst ludzi ktorzy maja 215 rece 196 cm i 93 kg.

  Jon Jones nie przegra dopki nie przejdzie do HW, Spider jedynie moze przegrac z Sonnenem (watpie).

  Ale w HW nie ma takiej opcji zeby sie utrzymac- fenomenem byl fedor to prawda- ale tak naprawde wiele walk mial z zawodnikami ktorzy maja teraz tragiczny rekord.

  Podsumowujac, nie mozna byc caly czas na topie jezeli nie ma zadnego limitu. Np. Gdyby w pilce noznej zrobili limity wydatkow na sezon to city byloby slabe- a tak szejkowie laduja kase i jest liderem w lidzie.

  Zawsze znajdzie sie jakas inna wielka, silka, szybka maszyna do zabiajania.

 332. Overeem nie ma szans z JDS ruszał się jak ślimak JDS to wcielenie szybkości Overeem nie zdąrzy nawet skątrować

 333. @jacslav

  limit w wadze cięzkiej to jest kolegoSmile Overeem mistrz wszechświata! Dlatego nie lubie sytuacji po jego walkach. Wygrał-ok szacunek. Ale bez przesady. 

 334. wywyzszaja go ponad wszystko tylko hejterzy… ja poprostu nie lubie jak ktos,skresla kogos kogo widzial najwidoczniej jedna walke z Brockiem i juz wydaje werdykt na kolejne 10 walk,hw jest o tyle piekne ,ze jak w pilce noznej moze wpasc jeden paniczny cios i wszystko sie moze zdazyc ,dopuki pisci w grze 😉

 335. wywyzszaja go ponad wszystko tylko hejterzy… ja poprostu nie lubie jak ktos,skresla kogos kogo widzial najwidoczniej jedna walke z Brockiem i juz wydaje werdykt na kolejne 10 starc,hw jest o tyle piekne ,ze jak w pilce noznej moze wpasc jeden paniczny cios i wszystko sie moze zdazyc ,dopuki piesci w grze 😉

 336. najbardziej raziło to, że Overeem dalej skraca dystans "na mumię" , z Dos Santosem to już nie przejdzie.

  ktoś wcześniej pisał o komentarzu Janisza, faktycznie jest coraz gorzej. ciśnięcie Diazom podczas walki niczym na forum raczej nie przystoi.

 337. Drewniany i ociezaly Mir teraz przegralby chyba z kazdym z pierwszej 10 rankingu mmarocks. To byl cud ze wygral z Nogueira. W stojce zostal zmasakrowany. Proba zestawienia go z Overeemem to jakies nieporozumienie.

 338. @Miedziak

  Może troszkę się zagalopowałem odnośnie Carwina, ale mam dużo wątpliwości co do jego kondycji. Wykazał niezwykła odporność na ciosy w starciu z JDS. Podejrzewam, że Overeem w pierwszej rundzie zafundowałby mu podobne lanie co Junior, a cardio Shane'a nie pozwoliłoby mu odwrócenie losów pojedynku. Oczywiście biorąc pod uwagę szczękę Holendra, jego serce (a raczej jego brak) do walki oraz dziurawą gardę, a na drugiej szali kładąc siłę ciosu Amerykanina możliwy jest nokaut w drugą stronę. Po prostu uważam taki scenariusz za mniej prawdopodobny. Podejrzewam, że Alistair byłby w stanie dokończyć to, od czego zaledwie sekund brakowało Gonzadze lub wygrać decyzją po jednostronnym pojedynku.

 339. @Erensar

  Też raczej stawiałbym na Holendra, ale po prostu uważam, że nie byłby takim zdecydowanym faworytem co walce z Mirem. Może byłby w stanie dokończyć to, czego nie zrobił Gonzaga, a może by sam skończył jak Gonzaga – każdy duży power puncher stanowi zagrożenie dla Holendra. Overeem też zdaje się nie błyszczeć kondycją – a w przypadku pojedynku zmęczonych stójkowiczów wzrastają szanse Shane'a.

 340. Mi się wydaje ,że to nie była ostatnia walka Brocka – zwłaszcza że ostatnio podpisał kontrakt z Everlastem, a wątpię żeby ich zadowalała jedna walka. Chętnie bym go z Nogiem zobaczył.

 341. Czy odejście Lesnara z WC, oznacza że ALI jest teraz największym ciężkim?

 342. @Elson

  Słuszna uwaga , kontrakt z everlastem jest dosyć świeży i ciekawe czy w tym kontrakcie jest jakis punkt w przypadku rezygnacji z kariery w UFC

 343. Mi sie wydaje,ze nie,wroci do wreslingu i tam bedzie najbardziej rozpoznawalnym wreslerem na swiecie,bo po ufc kazdy bedzie go mniej lub bardziej kojarzyl… wiec tam tez rownie dobrze bedzie mogl ich reklamowac,a tak na marginesie wydaje mi sie,ze bedzie ich taka maskotka teraz , czlowiekiem od szerzenia ich marki na wszelkich mozliwych eventach,bedac gosciem honorowym 😉

 344. Faktem jest ze JDS jest szybszy od Overeema i ma lepszy boks ale faktem też jest ze Ali ma pier***cie zarówno z łapy jak i z kolana więc dla mnie osobiscie wynik przyszłego starcia Ali&JDS to wielka niewiadoma, nie wiadomo czy Juniorowi nie zrzednie mina jak dostanie parę druzgocących kolan w klinczu, równie dobrze Ali moze ze swoją „ultra-gardą” wyłapać jakis mocny cios od Juniora i pójść spać…

 345. Diaz w stylu swojego brata, bardzo skuteczny boks. Reem w swoim stylu, Brock probowal jednego obalenia chyba, a Ali to z wielka latwoscia zneutalizowal. Lubie JDS tak samo jak Reema, ale nie piszcie bzdurnych komentarzy, ze Brazylijczyk ma lepsza stojke, bo poza boksem nie ma nic. Ali natomiast ma kolana, kopniecia i to jest jego najmocniejsza bron. Jds jest szybki, ale w mojej opini to za malo na doswiadczonego holendra. Ersner, jesli widziales zwyciestwo Werduma w ich drugiej walce, to wybierz sie do okulisty. Sprowadzaniem samego siebie do parteru walk sie nie wygrywa.

 346. najpierw trzeba dojść z tymi kolanami a jak pisałem wcześniej takie skracanie dystansu nie przejdzie z dobrym bokserem.

  jak dla mnie Dos Santos dużym faworytem w tym zestawieniu.

 347. JaPA – przed walką z Cainem też wszyscy pisali że JDS ma tylko boks. Jak widać wystarczyło. Na Reema tez może wystarczyć bo Holender w swoje karierze tak w K1 jak i w MMA dawał się mocno trafić i światło gasło. To waga ciężka wszystko może się zdarzyć. na dziś dzielę szanse 65%/35% dla Cigano.

 348. Pytanie dla wszystkich?
  GDZIE PODZIALY SIĘ CWANIAKI KTORZY TAK ZACHWALALI LESNARA PRZED WALKĄ, WYPOWIEDZI TYPU;
  ,,BROCK GO ZNISZCZY”
  ,, MURZYN NIE MA SZANS”
  ,,WIDZE STRACH W JEGO OCZACH”
  I WIELE INNYCH
  A PO WALCE NIE WYPOWIEDZIELI SIE, BO JEST IM PEWNIE GŁUPIO, A CI KTORZY ZABRALI GLOS TO NAPISALI ,,BROK BYL PO DLUGIEJ PRZERWIE, NIE MIAŁ SZANS”
  najwiekszy cwania JDS i wiele innych oczywiscie
  NIE MAM RACJI?

  OVEREEM,VEMOLA ,STRUVE THE BEST

 349. ma bardzo dobry boks, ale to nie jest wyznacznikiem tego, ze ma lepsza stojke od Aliego, bo stojka to nie tylko rece.

 350. Po tym co zobaczyłem w nocy, postanowiłem,że po prostu nic nie napisze. Brock chyba wyszedł dla kasy,bo sam wątpił w zwycięstwo. Zwracam honor wszystkim fanom Reema, nie doceniałem Jego potężnych kolan. Dziwne uczucie kiedy jeden z moich ulubionych fighterów, którego oglądałem walki od samego początku kończy karierę. Co do tej próby obalenia, to Lesnar puścił nogę Aliego z niewiadomych przyczyn. Szkoda Brocka,ale cóż zrobić, na każdego przyjdzie pora.Ale tymczasem WAR Fedor !

 351. Zgadzam się z JaPą stójka to nie tylko boks ale i nogi a w tym Ali jest nie ukrywajmy lepszy aczkolwiek każdy z nich ma szanse wygrać!

 352. No Ali zrobił dobrą robotę w klinczu kolanami czyli jego znak markowy. Oby tak dalej Haters gonna hate. Bo Brock nie był w formie , albo bolał go paznokieć.

  Viacheslav ” Ryży Tarzan syn Swaroga ” Datsik cię szuka !

 353. Moim zdaniem Brock był po prostu w słabej formie ale nie mógł przecież powiedzieć tego otwarcie bo miał za zadanie podkręcać atmosferę za to też dostaje kase. Co do samej walki to chyba nie miał pomysłu na tą walkę i bał się trochę jednak walka z Cainem zostawiło piętno na psychice. Ja podonnie jak TheLastEmperor dziwnie się czuję po tym jak Brock ogłosił koniec kariery bo śledzę jego kariere od początku i polubiłem go. Myślę jednak , że będzie nacisk na ostatnią walke z Mirem i to będzie oficjalne zakończenie kariery napewno dostał by duża kase za to jeden i drugi.

 354. W końcu się dobudziłem. 🙂

  Podsumowanie:

  Alexander Gustafsson – Vladimir Matyushenko: -4zł40gr (za lokalny patriotyzm 🙂 , no i kurs też był dobry)

  Donald Cerrone – Nathan Diaz +69zł70gr (za bezgraniczną wiarę w braci Diaz)

  Team, w którym trenują bracia Diaz jest obecnie BARDZO mocny. Gilbert Melendez dobrze oceniał sytuację w przerwach – w narożniku Nate’a. Nick Diaz był dobrym wsparciem psychicznym. A jest tam jeszcze Jake Shields. Widać, że nikt nie chce iść z Diazami do parteru, a ich stójka jest klasą samą w sobie.

  Alistair Overeem – od początku stawiałem na niego. Po walce Lesnara z Velasquezem wiedziałem, że nie można stawiać na byłego zawodnika WWE. Jeśli ktoś, kto ma tyle pieniędzy i takie gabaryty, nie rozumie na czym polega trening, to ja wysiadam. Brock Lesnar mógłby być najlepszy, ale siedząc na swojej farmie i trenując z przytakiwaczami nic nie osiągnie. Bas Ruten swego czasu trafnie go podsumował.

  Reszta pojedynków nie wymaga komentarza.

  Dodam jeszcze prognozy::

  Alexander Gustafsson nie pokona Jonesa przy obecnych umiejętnościach. Nawet po kwietniowym pojedynku w Szwecji, nie będzie jeszcze gotowy na walkę o pas z Bonesem. Z Davisem i Evansem też go nie widzę.

  Alistair Overeem prawdopodobnie pokona JDS. Jest po prostu za duży/silny, przy tym szybki, opanowany i walczy technicznie. Ma bogaty arsenał. Co do kondycji, to Junior Dos Santos walcząc z Shanem Carwinem był zmęczony po pierwszej rundzie – co powiedział podczas konferencji prasowej po walce, więc nie widzę tu jego znacznej przewagi.

  Rok 2012 – ciekawie się zapowiada.

 355. Automat a Overeem nie był zmęczony po walce w szalonym tępie z Werdumem ? 🙂

 356. cała gala bardzo fajna, zastanawiam się tylko czy aby sędzia nie przerwał za szybko walki fitcha.
  Co do starcia o pas hw, pozyjemy i zobaczycie jak duzy Ali pojdzie na deski:P [zeby nie bylo: lubie zarówno jds'a jak i Overeema]

   

  edit: no dobra obejrzałem sobie dzisiaj jeszcze raz ta walke i faktycznie dobra zdecyzja sedziego

 357. Zarówno Under Card jak i Main Card był bardzo dobry. Żadna walka mnie nie nudziła i była ciekawa. Hendricks to dla mnie bohater nocy. Diaz też mnie niesamowicie zaskoczył. W Main Event było podobnie do moich przypuszczeń z tym, że Reem wykończył Brocka szybciej niż się spodziewałem. Co do walki o pas z Dos Santosem to jeśli Ali nie poprawi pracy na nogach to będzie mu strasznie ciężko w tym starciu. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla niego byłoby okopywanie wykrocznej nogi JDS, żeby zniwelować przewagę szybkości. Nie zdziwiłbym się też jakby Overeem sprowadzał Juniora w tej walce. Mimo wszystko minimalnie bardziej lubię Juniora i to jemu będę kibicował. Jak dla mnie na dzień dzisiejszy szanse na wygraną przedstawiają się w stosunku 60 do 40 dla Juniora, ale Ali pokazał w swoich walkach, że umie trzymać się taktyki i jak obierze właściwą na Dos Santosa to może być dla Cigano ciężko.

 358. Cigano był zmęczony bo prawie skończyl Carwina to nie ma co sie dziwić a Reem stoi pól walki i czeka na kontre zada 3 ciosy na minute a i tak potem zmęczony to jednak myślę że kondycja po stronie Juniora , ale jestem ciekaw jaka jest przewaga siły Alistara skoro łatwo sobie poradzil w przepychaniu z Brockiem to Santosa może zdominować fizycznie i np założyć mu gilotynke pod siatką .

 359. Kompletna dominacja ze strony Reema, lecz nie widzę go z JDS, jest zbyt powolny. Za to olbrzymie gratsy dla "głupka" Diaza i Hettesa Beer

 360. Wcześniej gdzieś napisałem ze walka będzie krótka i nie wiele pokaże.
  Brock moim zdaniem był jak zawsze, do puki nie dostał to skakał jak kangurek, jeden cios i zaczął się cofać i była powtórka prawe jak z Cain hehehe

  I co to ma być przegrał i się wycofuje? a jak by wygrał to by walczył ??? jak to ma o nim świadczyć ??

 361. a ja mysle ze Reem ma spore szanse z JDS. Przy ich sile ciosu, stojka to loteria – kto pierwszy trafi 🙂 Pozatym jest duzo wiekszy i silniejszy, jak bedzie chcial moze nawet obalic dos santosa.

 362. hehe jesli sam dana klnie na lewo i prawo to troche by byla lipa gdyby dostali

 363. Będzie jakaś paczka wywiadów po gali? Wiadomo co z Brockiem podobno pojechał do szpitala bo miał złamane żebro wie ktoś coś więcej?

 364. JDS – „Wielki Murzyn”

  Aleś Ty prymitywny. Oby jakiś wyżej wymieniony Ci pokazał jaką słabizną jesteś.

  Gala przekozacka. Nie rozśmieszajcie mnie pisząc, że Ali nie masz szans z Juniorem. Czy tak trudno uruchomić zwoje mózgowe i zobaczyć, ze Overeem pod każdego ma inną taktykę?

 365. Jestem trochę załamany, skończyła się era Fedora, era Brocka, nadzieje pokładam jeszcze w Hendersonie,ale z Jego wiekiem… Jeden z trzech moich ulubionych zawodników kończy karierę, drugi nie wiadomo czy w ogóle będzie w stanie wrócić do czołówki,a trzeci też pewnie długo nie powalczy( ale może pokusi się o walkę o pas).

 366. Walka Oveerema z JDS bedzie prze kozacka 😉 patrząc na ich umiejetności w stójce, jeden cios może zakończyć walke. Mi się wydaje ze JDS ma większe szanse na wygranie, jego walka z Carwinem pokazała że też jest silny jak tur. Tak czy siak będzie to ciekawy rok.

 367. Akurat przed końcem walki Diaz vs Cerrone padł mi stream 🙂 wiec takie pytanie, coś po walce dalej się jechali jeszcze? czy już kulturka piąte zbili?

 368. @Mojso

  Pełna kulturka, piątki, "tulimy" i te sprawy.

  Diazowie, odkąd Nick dołączył do UFC, są lansowani jako jeszcze więksi bad boye, niż wcześniej. A Cerrone niepotrzebnie został wciągnięty w grę Diaza, pokazując mu środkowy palec po staredown'ie.