Fedor

Wiceprezydent organizacji Rizin Jerry Millen, wypowiedział się w podcastcie Submission Radio na temat potencjalnego starcia Fedora Emelianenki z Wanderleiem Silvą lub Brockiem Lesnarem. Według Jerry’ego, Rizin jest bardzo zainteresowane zakontraktowaniem Silvy oraz – gdyby zaistniały sprzyjające okoliczności – Lesnara. Jak sam przyznał:

To jest Wanderlei Silva, oczywiście, że widziałbym go w Japonii. Jest wojownikiem i jednym z moich ulubionych zawodników z racji tego, co wnosi do oktagonu swoją osobą. Nie ważne czy zwycięstwo czy porażka – Wanderlei jest wojownikiem i daje z siebie wszystko. Albo ty jemu skopiesz tyłek, albo on tobie – jest najlepszy, uwielbiam go. Jest dobrym przyjacielem i bardzo bym chciał zobaczyć go w Japonii, więc zobaczymy.

Wiceprezydent Rizin, jest również otwarty na potencjalne starcie Silvy z największą gwiazdą organizacji Fedorem Emelianenko.

Pewnie, uważam, że to może być świetna walka. Zobaczymy czy możemy ją zmaterializować (…) to może być wielka walka. Myślę, że ludzie bardzo by chcieli ją zobaczyć. Ja bym chciał ją zobaczyć.

Na pytanie podcastera o Brocka Lesnara, Millen ponownie odniósł się pozytywnie do tego pomysłu:

Jeśli Brock pragnąłby walczyć, zorganizowalibyśmy to. Brock jest związany z WWE, jestem też pewny, że cały czas ma kontrakt z UFC. Więc nie wiem, oni nigdy nie pozwoliliby, by to się wydarzyło. Ale jeśli nie ma kontraktu z UFC, pewnie, to może się stać! Wiesz, WWE, Stephanie McMahon tym zarządza wraz z ojcem Vincem, a ja wiem, że oni byli wielkimi fanami PRIDE. Shane McMahon był wielkim fanem tej organizacji oraz samego Fedora. Więc tak, to może się zdarzyć jeśli Brock powie, że chce w to wejść. Ale sądzę, że nadal jest pod kontraktem UFC. Jednak zdecydowanie byśmy go wzięli do siebie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

20 KOMENTARZE

 1. To może wmieszać w to King Mo i zrobić na jednej gali takie dwa sztosy:

  Fedor vs. Wand
  King Mo vs. Lesnar Brock

 2. Czemu KSW nie bierze przykładu z RIZIN i nie robi sobie darmowej reklamy wielkimi nazwiskami?Przecież i tak do żadnej walki nie dojdzie.

 3. w KSW   Wanderlei to by było coś ciekawiej by się zrobiło w wadze MW może to nie jest ten sam zabijaka co kiedyś ale na pewno bym  nie protestował  gdyby walczył pod szyldem KSW ale znając życie pójdzie do Rizin mam nadzieje że się nie rozmieni na drobne i pokarze klasę i serce w nowej organizacjijeden z moich ulubionych zawodników w każdym razie powodzenia Wanderlei  pokarz ogień

 4. gsp199991

  w KSW Wanderlei to by było coś ciekawiej by się zrobiło w wadze MW może to nie jest ten sam zabijaka co kiedyś ale na pewno bym nie protestował gdyby walczył pod szyldem KSW ale znając życie pójdzie do Rizin mam nadzieje że się nie rozmieni na drobne i pokarze klasę i serce w nowej organizacji
  jeden z moich ulubionych zawodników w każdym razie powodzenia Wanderlei pokarz ogień

  Wszystkich byś tylko karał.

 5. Liczę na podpisanie kontraktu Wanderleia z Bellatorem, a nie z Rizin, no chyba że będzie to na takiej zasadzie jak z King Mo, że walczy i tu i tu

 6. Wanderlei Silva odwołuje zarzuty wobec UFC i przeprasza. Ci, w zamian zwalniają go z kontraktu. A teraz "nagle" pojawia się szansa zawalczyć z Fedorem na Rizin. Hmm… 🙂

 7. MMAkłowicz

  Czemu KSW nie bierze przykładu z RIZIN i nie robi sobie darmowej reklamy wielkimi nazwiskami?Przecież i tak do żadnej walki nie dojdzie.

  Przeciez promowali sie na LeBannerze… Dwa razy.
  Jaka federacja taka promocja 😉

 8. dobryskun

  Przeciez promowali sie na LeBannerze

  To tylko zabawne przejęzyczenie. Hajs mówił o promocji, o jakimś chwytliwym banerze, a Lewy zrozumiał, że o Le Bannerze i koniec końców Le Banner był na banerze. Szkoda, że tylko na banerze 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.