Paul Heyman, manager i przyjaciel Brocka Lesnara, zdradził w rozmowie z TMZ dwa proste warunki, które muszą zostać spełnione, aby walka Lesnara z Danielem Cormierem się odbyła. Według Heymana powrót do oktagonu byłego mistrza wagi ciężkiej jest bardzo prawdopodobny.

Jeśli tylko Daniel Cormier ma jaja, żeby wyjść do oktagonu i zawalczyć o pas z Brockiem Lesnarem, a UFC zaoferuje Brockowi odpowiednie pieniądze, to nie widzę żadnych przeszkód przed tym, żeby Lesnar zaakceptował tę walkę.

Brock Lesnar wrócił do puli zawodników testowanych przez USADA w dniu 3 lipca. Jeżeli Lesnar nie zostanie złapany na stosowaniu niedozwolonych substancji, będzie mógł wrócić do oktagonu najwcześniej 8 stycznia 2019 roku.

13 KOMENTARZE

 1. On jest na serio jego menago? Ja myślałem, że tylko na potrzeby WWE.

  Z tego co się orientuję naprawdę jest jego managerem, który dodatkowo właśnie na potrzeby show występuje na galach WWE, chodzi z Lesnarem itp.

 2. to jest tak, że póki Brock jest zawieszony to nie mogą oficjalnie ogłosić tej walki tak? bo już trochę się to nudne robi, od lipca słysze tylko brock dawaj na ring ble ble ble:baldwinwhiskey:

 3. Niech spierdala. Lesnar jest jebanym oszustem. Myślicie, że co zrobi tym razem? Wie, że to by była ostatnia walka, więc znów nawpierdala się koksu, żeby nie zdechąć w 1 rundzie, wpadnie tracąc część wynagrodzenia, ale i tak zgarnie miliony.

 4. Niech spierdala. Lesnar jest jebanym oszustem. Myślicie, że co zrobi tym razem? Wie, że to by była ostatnia walka, więc znów nawpierdala się koksu, żeby nie zdechąć w 1 rundzie, wpadnie tracąc część wynagrodzenia, ale i tak zgarnie miliony.

  :frankapprove:

 5. Niech spierdala. Lesnar jest jebanym oszustem. Myślicie, że co zrobi tym razem? Wie, że to by była ostatnia walka, więc znów nawpierdala się koksu, żeby nie zdechąć w 1 rundzie, wpadnie tracąc część wynagrodzenia, ale i tak zgarnie miliony.

  Jebać USADE ::jondance::

 6. Niech spierdala. Lesnar jest jebanym oszustem. Myślicie, że co zrobi tym razem? Wie, że to by była ostatnia walka, więc znów nawpierdala się koksu, żeby nie zdechąć w 1 rundzie, wpadnie tracąc część wynagrodzenia, ale i tak zgarnie miliony.

  Bardzo dobrze. Na to czekam :lesnarhappy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.