Prezydent UFC, Dana White, jest otwarty na zestawienie Brocka Lesnara z Jonem Jonesem. Wczoraj informowaliśmy, że „Bestia” nie dogadał się z WWE w sprawie nowego kontraktu i jest wolnym agentem. Nie wiadomo czy będzie chciał występować w oktagonie UFC, lecz już pojawiły się głosy o jego potencjalnej walce z Jonem Jonesem, który wyzwał go na pojedynek na Twitterze. White po gali DWCS 31 wypowiedział się na temat potencjalnego starcia obu zawodników.

Jeśli Jon Jones i Brock Lesnar chcą walczyć to jestem pewien, że fani chcieliby zobaczyć taki pojedynek, a to byłoby świetne wprowadzenie Jonesa do kategorii ciężkiej. Tak, jeśli chcieliby to zrobić to mogę ich ze sobą zestawić.

O przejściu „Bonesa” do kategorii ciężkiej mówi się od długiego czasu. Jones podczas swojej dominacji w kategorii półciężkiej wiele razy kusił walką w królewskiej dywizji. Teraz, po zwakowaniu pasa mistrzowskiego, ten ruch wydaje się być coraz bardziej prawdopodobny. Zawodnik w przeszłości wyzywał już na pojedynek Brocka Lesnara, lecz taka walka nigdy nie doszła do skutku.

Fani mogli zobaczyć ostatni raz w oktagonie Lesnara, gdy wszedł do klatki po walce Daniela Cormiera na gali UFC 226. Wtedy mówiło się, że Brock wróci na starcie z „DC”, lecz ten pojedynek również nigdy się nie odbył – Lesnar kontynuował swoją karierę w WWE. Teraz nie wiadomo jaka przyszłość czeka byłego mistrza kategorii ciężkiej UFC. W klatce MMA nie walczył on od lipca 2016 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.