Dużo mówi się o karierze Jona Jonesa w kategorii ciężkiej. Aktualny posiadacz tytułu w dywizji do 93 kilogramów podczas spotkania z mediami przed UFC 235, gdzie zawalczy z Anthonym Smithem, odpowiedział na pytanie z kim wolałby się zmierzyć – z Danielem Cormierem czy Brockiem Lesnarem.

Wybrałbym walkę z Brockiem Lesnarem. Wziąłbym pojedynek z Lesnarem, bo on przyciągnąłby na to widowisko całkowicie inną widownie, a ludzie widzieli już dwa razy jak sprawiam, że Daniel Cormier płacze. Nie mam nic przeciwko DC, niech ma swój pas mistrzowski w kategorii ciężkiej, niech sobie tam dominuje.

Myślę, że mógłbym więcej stracić niż zyskać w walce z Danielem Cormierem. On jest uważany przez wielu ludzi za najlepszego zawodnika w historii MMA. GOAT z przewagą 30 funtów nade mną, to byłaby niebezpieczna walka. Chcę, aby taki pojedynek był wart ryzyka, bo to moje zdrowie jest na szali.

Jones to jeden z najlepszych zawodników w historii MMA. Na swoim koncie ma on wygrane z m.in. wcześniej wspomnianym Danielem Cormierem, Alexandrem Gustafssonem czy Gloverem Teixeirą.

7 KOMENTARZE

 1. ::jondance:: gruby DC jak czytał i jego fani :razz:łacz:

  ninja gdy dostawał maile i smsy od Wioli :jon:

 2. ninja gdy dostawał maile i smsy od Wioli :jon:

  Widzę, że przegrana idola wciąż boli.

  Jak nokautowali Fedora raz za razem też mi było niewesoło. Głowa do góry. Czas leczy rany.

  :roberteyeblinking:

 3. Mnie na przykład jego walka z Lesnarem zupełnie nie interesuje…. Nasterydowany Lesnar powinien trzymać się z dala od tego sportu a jeśli z kolei wejdzie do klatki UFC taki wychudzony jak na ostatnich udostępnionych filmikach z jego treningów to jeszcze zawału w trakcie walki dostanie…

 4. Nasterydowany Lesnar powinien trzymać się z dala od tego sportu

  Ale dlaczego? Jones non stop na szprycy wychodzi na to a Ty sie czepiasz Lesnara?:lesnarhappy:

 5. Dawać Jonesa i Lesnara, ciekawe kto więcej pikogramow wniesie na wagę, i czy Lesnara też dopadł efekt pulsacyjny :mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.