Brian Ortega na UFC 226 stanie przed największą szansą w swojej dotychczasowej karierze. Młody zawodnik zmierzy się z aktualnym mistrzem dywizji piórkowej, Maxem Hollowayem, który również należy do przedstawicieli młodego pokolenia. T-City wierzy, że jego pojedynek z Błogosławionym będzie największą walką w dywizji do 66 kilogramów od czasu starcia Jose Aldo z Conorem McGregorem.

Z tego co widzę, będzie to największa walka w kategorii piórkowej od czasu Conora z Aldo. Taka jest moja opinia. Walczyliśmy z tymi samymi zawodnikami, oprócz Frankiego. On pokonał Jose dwa razy. Ci goście są z innej generacji. Oni zapoczątkowali tę dywizję. Obaj mierzyliśmy się z weteranami.

Teraz masz dwóch młodych gości w świetnej formie o bardzo dużych umiejętnościach, którzy zawalczą ze sobą. Dla mnie to ekscytujące, bo jestem w tej grze, aby testować siebie w klatce.

Pełna rozpiska hitowej gali UFC 226 dostępna jest TUTAJ.

11 KOMENTARZE

 1. Co on pitoli, przecież największe pojedynki w tej dywizji to było jakieś 150 prób Edgara na zdobycie pasa:DC:

 2. Mam wrażenie, że Max to przegra, sądzę, że ma problemy z cięciem wagi (dużo mówi na ten temat), szuka ucieczki do lekkiej, jeszcze dzisiaj gadał  coś o walce z Khabibem. To bedzie jego 13 walka w piórkowej w ciągu 4 lat…zapowiada się "niespodzianka".

 3. Boje sie…

  Jest czego.

  Mam wrażenie, że Max to przegra, sądzę, że ma problemy z cięciem wagi (dużo mówi na ten temat)

  Otóż to. Oboje mają wiele do wycinania, jednak T-City jak dotąd nie miał z tym problemów (przynajmniej cisza o tym). Choć dużym kolesiem jest:

  Max:

  “I’m a big boy for featherweight, so 155 is going to happen. Sooner or later, we don’t know when, we’re just waiting. But when the time comes, it comes.”  ( Źródło )

  :zakręcony::juanlaugh:

  :razz:łacz:

 4. Ortega to wygra, w sumie fajnie bo może zrobią później super fight Khabib- Ortega po tym jak Khabib rozsmaruje Conora po macie.

 5. Największym starciem była walka Aldo – Edgar. A najciekawsza to Aldo – Mendes 2.

  Aldo – Conor to tylko krótka potyczka, która niczym wielkim nie jest.

  Ale mam nadzieje na naprawde wielką wojne w octagonie 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.