Były zawodnik UFC, Brendan Schaub, uratował trójkę dzieci z rozbitego samochodu w Los Angeles. Według telewizji ABC 7, matka czwórki dzieci została zamordowana na autostradzie przez swojego męża, który specjalnie spowodował wypadek.

Schaub to były zawodnik kategorii ciężkiej UFC, który zdecydował się już dawno zakończyć swoją przygodę ze startami w klatce MMA i skupił się na swojej karierze w stand-upie i podcastach. Zawodnik w podcaście „The Fighter and The Kid” wypowiedział się na temat sytuacji, która miała miejsce kilka dni temu.

Brendan jechał ze swoją dziewczyną na kolację, gdy zobaczył rozbity pojazd. Na nim siedziało dziecko machające i wołające o pomoc. Schaub zatrzymał się i był pierwszą osobą na miejscu wypadku. Zaraz za nim pojawił się tam też inny mężczyzna. Według Brendana, na miejscu wypadku wszędzie był gruz, a z auta wyciekało paliwo. Brendan rozbił naruszoną już szybę wraku, aby dostać się do pozostałej dwójki dzieci, która była uwięziona w samochodzie.

Na rozbitym samochodzie siedział sześcio, może  siedmio latek machający i wołający o pomoc. Powiedziałem swojej dziewczynie, że to jakieś dziecko. Ona mówiła żebym dalej jechał, ale ja się nie zgodziłem. On wskazywał na dwójkę dzieci, która była uwięziona w pojeździe. Samochód był zdemolowany, był ze mną też tam inny gość, może kierowca ciężarówki, nie jestem pewien, ale byliśmy tam pierwsi. W rozbitym samochodzie była dwójka dzieci, a starsze dziecko krzyczało, że nie chce umrzeć. Uspokajałem go. Nie mogłem otworzyć drzwi. Wybiłem więc okno, które było już rozbite. Nie jestem Kapitanem Ameryką więc wyciągałem rozbite szkło i wyciągałem dzieci przez okno.

Powtarzałem sobie, że to nie może być bezpieczne. W mojej głowie miałem, że przecież mam dzieci, nie mogę tak umrzeć. Skupiłem się jednak na tych dzieciakach.

Na przodzie widziałem kobietę, która była nieprzytomna – wszędzie była krew, części jej mózgu. Dzieci nawoływały o mamę, a ja prosiłem żeby tam nie patrzyły. Były takie młode, to zrujnowałoby ich psychikę. Poprosiłem człowieka, który też był na miejscu wypadku żeby przykrył ją kocem.

Schaub wyznał, że gdy dzieci zostały wyjęte z auta to wrócił do swojego samochodu i odjechał. Okazuje się, że samochodem, które spowodowało wypadek kierował mąż kobiety, która zginęła w wypadku. Sprawca został aresztowany i oskarżony o morderstwo. Jak donosi MMAFighting, mąż kobiety zostanie oskarżony także o usiłowanie zabójstwa, znęcanie się nad dziećmi, napaść oraz stawianie oporu przy aresztowaniu.

Były zawodnik MMA zorganizował także zbiórkę pieniędzy dla dzieci kobiety, która zmarła w wypadku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.